هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
خواهش میکنم کمک کنید آیا راهی بجز OPTICAL برای گرفتن صدای 5.1 کانال تو بازی ها نیست؟؟؟
هیچ جور نمیشه صدای 5.1. داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ کابلی واسه این وجود نداره؟؟
لطفا کمک کنید

کابل نمیخواد که :D یه تبدیل میخواد یا از توپخونه بخر یا خودت درست کن .منم 5.1 دارم اما معمولی وصلش کردم با این تبدیلهای 2 به 1 اما همون موقع دنباله دالبی بودم همونجا بهم گفتن که تبدیلشو بگیر منم حال نداشتم :D:D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
چطوری می تونم فیلم رو با زیر نویس ببینم؟ DVD نیست فیلم رو از طریق فلش می خوام ببینم.

به هیچ صراتی مستقیم نیست !
فقط زیرنویس هایی خونده میشن که به فایل DVD ایمپورت شدـه باشن ...
به طریق فلش نمیشه مگر انکه به این روشی که دوستمان شیر کرده بتوانی
#5274 به اونجا برو:d

oshtormel2

کاربر سایت
Dec 13, 2008
48
نام
محمدرضا
سلام دوستان

من چند تا سوال داشتم که میدونم تکراری هم هست ولی چون میخوام 1 PS3 بخرم ممنون میشم برام جواب بدین:)

1-چند تا ریجن داره ps3 ؟ و کدوم ریجن بهتره؟
2-آیا بازی هست که فقط روی 1 ریجن باشه و ریجن های دیگه نتونستن بازی کنن؟
3-حالا که ps3 هک شده،هر نوع بازی کپی با هر ریجنی هم رویه PS3 اجرا میشه؟ مثلا PS3 pal باشه بازی کپی j?
4-این قضیه ی بازی کپی روی هارد اکسترنال که الان باب شده،یعنی من حتی اگه PS3 20g هم داشته باشم،میتونم 1 هارد اکسترنال 1 ترابایتی بهش وصل کنم و بازی ها رو از روی هارد اجرا کنم؟
5-هارد حتما هارد مخصوصی هست یا هارد های اکسترنالی که با usb به همه چی وصل میشن روی ps3 کار میکنن؟
6-با وجود این هاردها، پس الان فرق اساسی بین PS3 250G و PS3 20G وجود نداره؟(غیر از fat,slim بودنشون)
7-یه لیست کامل از تمام بازی های انحصاری ps3 رو ازکجا میتونم پیدا کنم؟
ممنون واقعا

واقعا از همه دوستان ممنونم که جواب همه رو دادن غیر سوالای من!!!

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام دوستان

من چند تا سوال داشتم که میدونم تکراری هم هست ولی چون میخوام 1 PS3 بخرم ممنون میشم برام جواب بدین:)

1-چند تا ریجن داره ps3 ؟ و کدوم ریجن بهتره؟
2-آیا بازی هست که فقط روی 1 ریجن باشه و ریجن های دیگه نتونستن بازی کنن؟
3-حالا که ps3 هک شده،هر نوع بازی کپی با هر ریجنی هم رویه PS3 اجرا میشه؟ مثلا PS3 pal باشه بازی کپی j?
4-این قضیه ی بازی کپی روی هارد اکسترنال که الان باب شده،یعنی من حتی اگه PS3 20g هم داشته باشم،میتونم 1 هارد اکسترنال 1 ترابایتی بهش وصل کنم و بازی ها رو از روی هارد اجرا کنم؟
5-هارد حتما هارد مخصوصی هست یا هارد های اکسترنالی که با usb به همه چی وصل میشن روی ps3 کار میکنن؟
6-با وجود این هاردها، پس الان فرق اساسی بین PS3 250G و PS3 20G وجود نداره؟(غیر از fat,slim بودنشون)
7-یه لیست کامل از تمام بازی های انحصاری ps3 رو ازکجا میتونم پیدا کنم؟
ممنون واقعا

سوالت رو تا اونجایی که اطلاعات دارم پاسخ میدم
1- همانطور که می دونیبه تقسیم بندی نقاط جهان میگن ریجن (منطقه):
(ریجن 2 اروپا) (ریجن 3 آسیا) (ریجن 1 آمریکا)
ریجن 2 در ایران بهتر جواب میده . به چند دلیل:
بر خلاف بازی های ps3 که قفل منطقه ای ندارن ، فیلم های بلوری قفل منطقه ای دارن و از اونجایی که فیلم بلوری ریجن 2 در ایران بیشتر پیدا میشه ، ریجن 2 بهتره

معمولا ایرانی ها با اروپا پینگ بهتری دارن و برای آنلاین بازی کردن بازی های ریجن 2 بهتر هست. البته همانطور که در بالا عرض کردم بازی های ریجن های مختلف با دستگاه ها با ریجن های مختلف سازگاره.

2- بازی هایی داشتیم که فقط در مناطقی خاص توزیع شده باشند (بازی های ژاپنی که فقط در ژاپن عرضه میشند) اما حتی اونها هم با توجه به توضیحات قبلی قابل اجرا روی دستگاه ها با ریجن های متفاوت هستند
فقط در این میان یک مشکل کوچیک هست که اگر از تلویزیون های قدیمی استفاده کنید براتون پیش میاد. بعضی از بازی ها مثل GTA IV اگر ریجن بازی با دستگاه شما یکی نباشه بازی اجرا نمیشه البته با شرط این که از تلویزیون های قدیمی استفاده کنید . تجربه شخصی خودم :بازی GTA IV ریجن 2 هست و دستگاهم ریجن 3 . بازی اجرا نشد . اما از ریجن 1 بازی رو تهیه کردم و بازی اجرا شد ( GTA IV ریجن 3 پیدا نمیشه ).

3-بله. قانون بالا در مورد بازی های کپی هم صدق میکنه. البته بعضی از بازی ها هنوز روش اجرا شدنشون رو پیدا نکر دن

4- نه این امکان وجود نداره . هک فعلی ، هک ناقصی هست و ایراد هایی داره مثلا بعضی از بازی ها فقط روی هارد داخلی دستگاه اجرا میشن و بعضی از بازی ها فقط روی هارد خارجی . و بعضی از بازی ها ملا اجرا نمیشن

5-اگر هارد داخلی رو بخواید ارتقا بدید باید هارد ها 2.5 اینچی لپ تاپ رو بخرید . نوع و مدل ( رو میزی یا قابل حمل ) هارد اکسترنال هم فرقی نمیکنه

6- فرق فقط در همون موردی هست که در بالا توضیح دادم و شما می تونی هارد دستگاه رو افزایش بدی

بازی های انحصاری
لیست تمام بازی ها

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
فقط در این میان یک مشکل کوچیک هست که اگر از تلویزیون های قدیمی استفاده کنید براتون پیش میاد.
این مورد رو با اجازه بنده یه توضیح بدم
این موردی که شما میگید فقظ شامل tv با یک ریجن میشه (مثلا شما بازیتون ریجن 1 باشه و سیستم tv پال باشه) و tv های مالتی سیستم حتی اگر خیلی هم قدیمی باشن (البته اون نفتی هارو دیگه شامل نمیشه :D) مشکلی نداره و بازی اجرا میشه

• Like
Reactions: A.A

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام. دوستان چطوری میتونم زیر نویس فیلم رو تو ps3 نمایش بدم؟

زیر نویس فیلمم از ایناس که جدا هست و با km player باید اجرا بشه فیلم تا زیر نویس هم لود بشه.

کمک کنید خیلی ممنون میشم.

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
سلام. دوستان چطوری میتونم زیر نویس فیلم رو تو ps3 نمایش بدم؟

زیر نویس فیلمم از ایناس که جدا هست و با km player باید اجرا بشه فیلم تا زیر نویس هم لود بشه.

کمک کنید خیلی ممنون میشم.
منم میخواستم این کارو کنم ولی روشی پیدا نکردم براش
فکر نکنم بشه

• Like
Reactions: hosein me

Ahoora Mazda

کاربر سایت
Mar 14, 2010
33
نام
Mazda
د

با سلام

میخواستم بدونم من میخوام از یک آشنا یک دستگاه PS3 مدل قدیمیش و بخرم و خودم اطلاعی از این دستگاه ندارم و فقط میدونم دارای 40 گیگ هارد هستش . میخواستم بدونم آیا میتونم بر روی این دستگاه بازیهای کپی رو اجرا کنم یا نه یا دقیق تر من اصلا برای این میخوام بخرم که بتونم بازیهای کپی رو اجرا کنم .و یک سوال اینکه من میخواستم به وسیله کابل HDMI اون رو به یک مانیتور فول HD وصل کنم حالا میخوام ببینم چون مانیتور اسپیکر نداره من چه جوری میتونم صدای بازی رو ، روی اسپیکر داشته باشم ؟ اصلا یک همچنین کاری امکان پذیر هستش یا خیر؟ و اگر هست چگونه ؟؟؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
با سلام

میخواستم بدونم من میخوام از یک آشنا یک دستگاه PS3 مدل قدیمیش و بخرم و خودم اطلاعی از این دستگاه ندارم و فقط میدونم دارای 40 گیگ هارد هستش . میخواستم بدونم آیا میتونم بر روی این دستگاه بازیهای کپی رو اجرا کنم یا نه یا دقیق تر من اصلا برای این میخوام بخرم که بتونم بازیهای کپی رو اجرا کنم .و یک سوال اینکه من میخواستم به وسیله کابل HDMI اون رو به یک مانیتور فول HD وصل کنم حالا میخوام ببینم چون مانیتور اسپیکر نداره من چه جوری میتونم صدای بازی رو ، روی اسپیکر داشته باشم ؟ اصلا یک همچنین کاری امکان پذیر هستش یا خیر؟ و اگر هست چگونه ؟؟؟

رفیق دستگاه که دیگه هک شئ رفت فقط باید چند روز صبر کنی تا Game Manager های مختلفش بیاد و...
در مورد اون سوال هم شما میتونید با HDMI کنسول رو به مانیتور وصل کنید و تصویر رو داشته باشین و بعدش اون کابل Composite یا همون 3 فیش قرمز و زرد وسفید را از جعبه ی PS3 در بیاری و به PS3 وصل کنی(یعنی به PS3 هم HDMI وصله هم فیش 3 تایی)بعدش HDMI رو بزن به مانیتور و فیش 3 تایی هم سفید و قرمزش مال صدا هستن رو بزن به پشت ووفر Woofer.
اگر هم ووفرت جای دو تا فیش نداره و یه فیش میخوره باید بری از مغازه های کامپیوتری یه تبدیل 2 تایی به یکی بخری و مشکلت حل میشه.من خودم قبلا روی مانیتور قبلیم امتحان کردم.

• Like
Reactions: Politiciλn

armin-nas

کاربر سایت
Sep 18, 2007
12
نام
armin
سلام
من میخواستم یک بلوری 3d بگیرم بعد دیدم اگه ps3 بگیرم میشه بازی هم کرد
حالا سوالی که داشتم این هست که:
میشه هم ps3 کپی خور شده باشه که بشه بازی ریخت روش و هم فیلم 3d دید
چون شنیدم باید دانگرید بشه به3.41 به شک افتادم که بعد از دانگرید فیلم و بازی 3d رومیتونه اجرا کنه یا نه
ممنون میشم نظرتون رو بگید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر