هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
با سلام در حال حاضر قیمت slim 80 یا 120 چنده؟
با این هک قیمت های بازی ها چقدره؟
این هک با slim سازگاری داره؟
من میخوام ps3 بخرم هم دربا ره ی قیمت ها و نوع دستگاه و هک ان کمکم کنید
درضمن ntsc or pal?

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
با سلام در حال حاضر قیمت slim 80 یا 120 چنده؟
با این هک قیمت های بازی ها چقدره؟
این هک با slim سازگاری داره؟
من میخوام ps3 بخرم هم دربا ره ی قیمت ها و نوع دستگاه و هک ان کمکم کنید
درضمن ntsc or pal?
ببین عزیز تا جایی که بنده میدونم,slim 80 نداریم و از 120 داریم
که قیمت 120 گیگش حدود 350-360 هست,که شما اگر بخوای هکش کنی به یه دانگل حدود30 تومن احتیاج داری,و یه هارد اکسترنال که هردفعه که بازی های جدید ریلیز شد,شما ببریش تا برات بازی بریزن,,مثلا هارد 500 گیگ که 80 تومنه,درضمن هارد خود دستگاه رو نمیتونی باز کنی چون از پلمب میوفته دستگاهت,هک هم با اسلیم مشکلی نداره,فقط ورژن دستگاه باید 3.41 باشه تا هک بشه,اگر ورژن دیگه ای باشه نمیشه هکش کرد,البته ورژن 3.50 رو هم دانگرید میکنن به 3.41 اما بنده به شخص این کارو نکردم,قیمت هر بازی هم از 5 تومن داریم تا 15 تومن
موفق باشی

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
دوستان یعنی من الان یک بار بر کنجکاوی هارد اینترنال ps3 slim رو باز کردم از اکبندی افتاد پلمپش .ا شد ؟؟؟ چه ضرری داره اون موقع در اینده ممکنه خرابی چیزی بشه ... عجب اشتباهی کردیما ... ولی هنوز اون برچسب گارانتی پایین هارد روش هست دست نخورده :-/:-/

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
دوستان یعنی من الان یک بار بر کنجکاوی هارد اینترنال ps3 slim رو باز کردم از اکبندی افتاد پلمپش .ا شد ؟؟؟ چه ضرری داره اون موقع در اینده ممکنه خرابی چیزی بشه ... عجب اشتباهی کردیما ... ولی هنوز اون برچسب گارانتی پایین هارد روش هست دست نخورده :-/:-/
نه خراب که نداره,اون پیچی که شما باز کردی تا هارد رو در بیاری مگه لاکی نبود؟رنگش هم ابی هست دیگه؟,وقتی شما پیچ گوشتی بندازی و رنگ اون پیچه بره,یجورایی وقتی میبری برا فروش میگن دستگاهت باز شده,و بلمب نیست و زیر قیمت میخرن,,خلاصه دردسره دیگه,همش دنبال بخونه ان ,برا همین میگن هارد اکسترنال بگیرید,یا خود دستگاه روببرید,تا بازی بریزند

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
ببین عزیز تا جایی که بنده میدونم,slim 80 نداریم و از 120 داریم
که قیمت 120 گیگش حدود 350-360 هست,که شما اگر بخوای هکش کنی به یه دانگل حدود30 تومن احتیاج داری,و یه هارد اکسترنال که هردفعه که بازی های جدید ریلیز شد,شما ببریش تا برات بازی بریزن,,مثلا هارد 500 گیگ که 80 تومنه,درضمن هارد خود دستگاه رو نمیتونی باز کنی چون از پلمب میوفته دستگاهت,هک هم با اسلیم مشکلی نداره,فقط ورژن دستگاه باید 3.41 باشه تا هک بشه,اگر ورژن دیگه ای باشه نمیشه هکش کرد,البته ورژن 3.50 رو هم دانگرید میکنن به 3.41 اما بنده به شخص این کارو نکردم,قیمت هر بازی هم از 5 تومن داریم تا 15 تومن
موفق باشی
هارد اکسترنال رو باید ببرم برای ریختن بازی؟
نمیشه خودم تهیه کنم یا بریزم؟

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام. ببخشید دوستان یه روز PS3 مو روشن کردم دیدم تنظیماتش به هم ریخته. تصویر از حالت HD در اومده بود. همه چیم سیاه و سفید شده بود.

از داخل SETTING دو باره HD ایش کردم. THEME اشم از داخل درست کردم دوباره رنگی شد. ولی قبلا که روشنش میکردم آرم PS3 و زمینه ای که اول میومد رنگی بود.

الان همه چیش درست شده فقط اون هنوز سیاه و سفیده. مشکل از چیه؟ جدیه؟

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
با سلام یکی از دوستام یه ps3 فت 80گیگ pal بهم معرفی کرده و حالا خودم ازمشکلات و خرابی های ps3 سردرنمیارم کسی می تونه راهنماییم کنه موقع خریدش به کجاها وچه قسمتهای دستگاه توجه کنم که یوقت دستگاه خراب بهم نندازه
راهنماییم کنید
ممنون

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
سلام به همه .. اقا من تازه Heavy Rain رو شروع کردم زد اپدیت کنه دیدم نزدیک به 1 گیگ بود .. الان این اپدیت مربوط به Move بوده یا مال خود بازی؟ اپدیت کنم یا نه؟

Alpha_system

کاربر سایت
Oct 28, 2010
16
فرمت هاردps3 به فرمت دیگر

سلام.یه سوال
من هارد ps3 رو در آوردم باکسش کردم و می خوام به یکی از فرمت های ntfs fat32
تبدیل کنم.با چه نرم افزاری و چطوری این کارو انجام بدم.ممنون

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام. ببخشید دوستان یه روز PS3 مو روشن کردم دیدم تنظیماتش به هم ریخته. تصویر از حالت HD در اومده بود. همه چیم سیاه و سفید شده بود.

از داخل SETTING دو باره HD ایش کردم. THEME اشم از داخل درست کردم دوباره رنگی شد. ولی قبلا که روشنش میکردم آرم PS3 و زمینه ای که اول میومد رنگی بود.

الان همه چیش درست شده فقط اون هنوز سیاه و سفیده. مشکل از چیه؟ جدیه؟
دوستان مارا دریابید.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
سلام به همه .. اقا من تازه Heavy Rain رو شروع کردم زد اپدیت کنه دیدم نزدیک به 1 گیگ بود .. الان این اپدیت مربوط به Move بوده یا مال خود بازی؟ اپدیت کنم یا نه؟
یه نظری هم بدین بد نیستا.. جای دوری نمیره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر