هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

B.H.R

کاربر سایت
Jun 30, 2010
26
سلام دوستان
یه سوال داشتم با اینکه خیلی تکراریه ولی به جواب درستی نرسیدم
من جدیدا از یکی از آشناها یه PS3 FAT NTSC/J گرفتم تا اونجایی که میدونم بازیا فری ریجن هستن ولی میخوام بدونم واسه آنلاین بازی کردن و بقیه امکانات آنلاین بازی حتما باید ریجن بازی با دستگاه یکی باشه ؟
بازیای ریجن 3 راحت گیر میاد ؟
با تشکر

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
یه سوال داشتم با اینکه خیلی تکراریه ولی به جواب درستی نرسیدم
من جدیدا از یکی از آشناها یه PS3 FAT NTSC/J گرفتم تا اونجایی که میدونم بازیا فری ریجن هستن ولی میخوام بدونم واسه آنلاین بازی کردن و بقیه امکانات آنلاین بازی حتما باید ریجن بازی با دستگاه یکی باشه ؟
بازیای ریجن 3 راحت گیر میاد ؟
با تشکر
خوب از اونجایی که سوالت تکراری ولی باز هم میگم
اره بعضی از بازی ها ریجن لاگ دارند مثلا باید 2 با2 بازی کنند و البته بعضی از بازی ها مثله کیل زون 2 این طوری نیست همه با هم بازی میکنم و ریجن در اونجا ربطی نداره البته فقط بعضی از بازی ها این طوریان
درباره میگم ربطی نداره که بازی با دستگاهت یکی باشه یا نه
ریجن 2 هم راحتره گیر میاد و هم برای انلاین بازی کردنه سرورش بهتر:d
من امتحان کردم 1بوق هم جواب داد:d
:d:d

آخرین ویرایش:

B.H.R

کاربر سایت
Jun 30, 2010
26
خوب از اونجایی که سوالت تکراری ولی باز هم میگم
اره بعضی از بازی ها ریجن لاگ دارند مثلا باید 2 با2 بازی کنند و البته بعضی از بازی ها مثله کیل زون 2 این طوری نیست همه با هم بازی میکنم و ریجن در اونجا ربطی نداره البته فقط بعضی از بازی ها این طوریان
درباره میگم ربطی نداره که بازی با دستگاهت یکی باشه یا نه
ریجن 2 هم راحتره گیر میاد و هم برای انلاین بازی کردنه سرورش بهتر:d

:d:d

ممنون از جوابت پس با این تفاسیر یعنی منم میتونم با بازی PAL به سرورای PAL وصل شم و بازی کنم درسته ؟
واسه آپدیت کردن دستگاه توسط بازی اون موقع دیگه باید ریجنش یکی باشه ؟
شرمنده سوالا خیلی نخ نما و مبتدیانس در حد خودم میپرسم :d

zoser

کاربر سایت
Jul 2, 2010
1
مشکل تصویر در PS3

سلام .
من PS3 رو با کابل AV به پورت Av Multi Out وصل می کنم هر کاری می کنم صدا میاد ولی تصویر اصلا نمی یاد. چکار باید بکنم . ممنون.

pouya

کاربر سایت
Jan 11, 2006
17
نام
پویا
با سلام
میخواستم ببینم هیچ راهی هست که بشه از این هارد های کتابی به جای فلش استفاده کرد؟
و اینکه آیا زیرنویس فیلم هم نشون میده؟
و در آخر اینکه راهی هست که بشه گیم های تو psn ( دمو ها ) که free هستن با pc دانلود کرد بعد منتقل کرد به ps3؟

GAME 4U

کاربر سایت
Jan 31, 2010
10
سلام ببخشید به نظر شما روزی چند ساعت با ps3 بازی کنم تا مشکلی براش پیش نیاد؟
ps3 مثل xbox نیست که چند ساعت بازی کنی مشکلی پیش بیاد تا 5 ساعت پشت سر هم میتونی بازی کنی بدون کوچک ترین مشکلی بیشتر هم حتی میشه...

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
سلام ببخشید به نظر شما روزی چند ساعت با ps3 بازی کنم تا مشکلی براش پیش نیاد؟
روزی 9-10 ساعت بدون هیچ مشکلی میتونی بازی کنی,هیچ مشکلی پیش نمیاد...البته فکر نکنم از این نظر محدودیتی داشته باشه PS3

D the D

کاربر سایت
Dec 4, 2009
183
نام
I'M SASAN IN CLOAK OF D the D
روزی 9-10 ساعت بدون هیچ مشکلی میتونی بازی کنی,هیچ مشکلی پیش نمیاد...البته فکر نکنم از این نظر محدودیتی داشته باشه PS3

الان رکورد گینس رو یه پسر هندی داشته که تو GTA IV مداوم 17 ساعت بازی کرده با PS3 بدون آب و غذا و ...... پس فکر نکنم برای ما مشکلی پیش بیاد ............

red screen هست که کمتر از 1% PS3 ها براش پیش اوومده که هم PS زیاد بازی کردن هم جای گرم بوده هم کثیف بوده و پره خاک !

james hetfild.

کاربر سایت
Jul 3, 2010
2
ps3 مثل xbox نیست که چند ساعت بازی کنی مشکلی پیش بیاد تا 5 ساعت پشت سر هم میتونی بازی کنی بدون کوچک ترین مشکلی بیشتر هم حتی میشه...
والا ما با xbox تا 5 . 6 ساعت هم بازي كرديم مشكلي پيش نيومده .
مشكل اكس باكس براي مادر بورد هاي لانچ بود كه وقتي بيش از حد گرم ميشد 3 چراغ ميداد تو فالكون تا حدودي از بين رفت و جاشو به ارور e71 و e72 داد و تو جاسپر ناپديد شد . ps3 هم اگه زياد باهاش بازي كني براش مشكل پيش ميا ولي 5 . 6 ساعت منطقي به نظر ميرسه . در كل اگه بيشتر بشه دستگاهتم خراب نشه چشمات سه چراغ ميشه .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
سلام
می خواستم بدونم کسی جای را توتهران می شناسه که بازی هارا به قیمت خوب بده .نو یا دسته دوم چقدر
غیر از توبخونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر