هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

با سلام یه سوالی داشتم من میخوام یه دسته بخرم خواستم بدونم فرق تقلبی با اصلی چیه و از کجا میشه تشخیص داد و 50 هراز تومان هست قیمت یا پائین تر هم گیر میاد ممنون میشم پاسخ بدید

با سلام یه سوالی داشتم من میخوام یه دسته بخرم خواستم بدونم فرق تقلبی با اصلی چیه و از کجا میشه تشخیص داد و 50 هراز تومان هست قیمت یا پائین تر هم گیر میاد ممنون میشم پاسخ بدید

آنالوگ هاش رو مقایسه کن با اورجینال معولمه خیلی راحت قابل تشخیص هست .

سلام دوستان من به تازگی قصد خرید PS3 کردم و گفتم چون زمستون هم هست قیمت ها پایین تر باشه چند تا سوال داشتم :

۱- جدید ترین قیمت این کنسول چنده ؟
۲- آیا قضیه کرک شدن واقعا شده ؟ یعنی الان من بخرم به راحتی می تونم بازیهای ارزون قیمت تهیه کنم و بازی کنم ؟
۳- قدرت گرافیکیش نسبت به xbox 360 چطوریه ؟ و همچنین پراکندگی بازیهایی که مخصوص این کنسول عرضه میشه ؟
۴- من مانیتور ‌سامسونگ T1900 دارم برای متصل کردنش مشکلی پیش نمیاد ؟

۵- و نکاتی که قابل توجه شماست ...

سلام دوستان من به تازگی قصد خرید PS3 کردم و گفتم چون زمستون هم هست قیمت ها پایین تر باشه چند تا سوال داشتم :

۱- جدید ترین قیمت این کنسول چنده ؟
۲- آیا قضیه کرک شدن واقعا شده ؟ یعنی الان من بخرم به راحتی می تونم بازیهای ارزون قیمت تهیه کنم و بازی کنم ؟
۳- قدرت گرافیکیش نسبت به xbox 360 چطوریه ؟ و همچنین پراکندگی بازیهایی که مخصوص این کنسول عرضه میشه ؟
۴- من مانیتور ‌سامسونگ T1900 دارم برای متصل کردنش مشکلی پیش نمیاد ؟

۵- و نکاتی که قابل توجه شماست ...
1- از 380 الی به بالا ..
2- بله کاملا درسته .. الان که دیگه راحت تر شده و دیگه نیازی به دانگل نیست خیلی راحت تر هک میشه
3- در حال حاضر بازی برای پلی استیشن 3 نیومده که تمام گرافیکش رو استفاده بکنه .. تیکه دوم رو نفهمیدم، تنها تفاوت بین این دو در بازیهای انحصاریشونه .. و علاقه ( فن دو کنسول )
4-مشخصاتش رو باید در بیاری بعد میشه گفت !! در هر صورت قسمت تاپیک مانیتور میتونی اینو مطرح کنی ..
5- نکته قابل توجه ما خود پی اس 3 هست :D
6- خواستی بخری MOVE هم بخر .. خوفه آ ! ! :D

تشکر bnc عزیز ولی یکی از دوستان گفتن که باید 7200 rpm باشه ولی مال من 5400 rpm هست!
پس این چه قضیه ای هست؟
عزیز . .این تفاوت سرعت هستش .. هارد 7200 برای پی اس 3 بهتره .. سرعت هارد مهمه ..
سرعت پایین معمولا فریز بوجود میاره.. البته اینجوری گزارش شده قبلا اگه باز نگن اشتب گفتم !@!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or