هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان پلی3 USB2.0 رو نمیشناسه؟؟؟؟؟؟

میشناسه

نه ، تو محیطه باز بازه

نکنه داره یه طوریش میشه . .

فن که دار کارشو میکن اگه کار نکن جای سوال نه نگران نباش
فقط اگه رو دور بالا مدت زیاد حدود 30 تا 40 دقیقه اینا دورش کم نشد یک off
به کنسول بده

من یه فلش Transcend JF V30 8GB گرفتم که نقل و انتقال اطلاعات راحتر شه ولی PS3 نمیشناسه، فلش قبلیم Trancend GF V33 2GB که به خاطر اینکه ۲گیگ بود ۸گیگ خریدم، حالا کسی نمیتونه کمک کنه؟ فریمور ۳.۰۱ هم نصبه

برای xp
شما اینو دانلود کن نصب کن ! دسته رو با usb وصل کن به pc ! داخل فایلهایی که دانلود کردی اینو ps3sixaxis_en.exe اجرا کن حالا دکمه PS رو روی دسته بزن دسته میوفته کار! (ضمن این که هر بار که windows بالا میاد باید این فایل ps3sixaxis_en.exe اجرا کنی که یه فایل cmd هست باز میشه و خودش بسته میشه) پیشنهاد میکنم برای این که مجبور نباشی این فایلو مدام اجرا کنی بذاریش تو startup تا هر بار ویندوز بالا میاد اونم اجرا بشه و فقط تنها کاری که لازم باشه زدن دکمه PS باشه

سلام اقا میثم

من این کار ها رو می کنم ولی چراغه دسته فقط خاموش روشن میشه و دسته تو 09 کامپیوتر کار نمیکنه ولی عکسش میاد

میشه کمک کنید :(

من یه فلش Transcend JF V30 8GB گرفتم که نقل و انتقال اطلاعات راحتر شه ولی PS3 نمیشناسه، فلش قبلیم Trancend GF V33 2GB که به خاطر اینکه ۲گیگ بود ۸گیگ خریدم، حالا کسی نمیتونه کمک کنه؟ فریمور ۳.۰۱ هم نصبه

فرمتش رو چك كن ببين FAT32 هست يا نه....من هم ميخواستم عكس بريزم يه بار هر چي تلاش كردم نشد البته فرمتش NTFS بود و نميتونستم فرمتش كنم! اگر كسي اطلاعات بيشتري داره بزاره ما و بقيه استفاده كنيم:biggrin1:

نوشته شده توسط Mativ مشاهده گفتگو
سلام منم یه فلش دیسک سونی ۱۶gb دارم اوایل که به دستگاه وصل می‌کردم نمیشناخت تا کم کم قلقش اومد دستم

ببین نباید اول کامل usb رو بذاری تو باید کم کم یه ذره یه ذره بذاری تا چراغ فلش دیسک روشن بشه بد رو صفحه ps3 بالا سمت راست یه نوشته میاد بعد از اون میتونی‌ فلشو کامل بذاری تو.

سادست چند بر که باهاش ور بری قلقش میاد دستت

اگه بازم نشناخت باید مشکل همونطوری که دوستمون گفتن از فایل سیستم باشه.

آخرین ویرایش:
فرمتش رو چك كن ببين FAT32 هست يا نه....من هم ميخواستم عكس بريزم يه بار هر چي تلاش كردم نشد البته فرمتش NTFS بود و نميتونستم فرمتش كنم! اگر كسي اطلاعات بيشتري داره بزاره ما و بقيه استفاده كنيم:biggrin1:

سلام می‌خواستم برای ps3 هارد دیسک بگیرم. اولویت من اکسترناله می‌خواستم ببینم کسی‌ میدونه ps3 هارد دیسک ۵۰۰گیگ پاسپو رتی وسترن دیجیتال ساپورت میکنه یا نه.

اگه نمی‌کنه می‌خواستم هارد دیسک اینترنال با ظرفیت‌های ۵۰۰ ،۲۵۰و۳۲۰ به من پیشنهاد کنید

یعنی‌ راهنمایی‌ کنید هارد دیسک با کدوم ظرفیت و چه مدلی‌ بگیرم

مرسی‌

سلام منم یه فلش دیسک سونی ۱۶gb دارم اوایل که به دستگاه وصل می‌کردم نمیشناخت تا کم کم قلقش اومد دستم

ببین نباید اول کامل usb رو بذاری تو باید کم کم یه ذره یه ذره بذاری تا چراغ فلش دیسک روشن بشه بد رو صفحه ps3 بالا سمت راست یه نوشته میاد بعد از اون میتونی‌ فلشو کامل بذاری تو.

سادست چند بر که باهاش ور بری قلقش میاد دستت

اگه بازم نشناخت باید مشکل همونطوری که دوستمون گفتن از فایل سیستم باشه.

از راهنماییتون ممنون
من الان چک کردم، همون Fat32 هست، اون روش هم چک میکنم

سلام
بچه ها منم یه سوال دارم :دی
یکی از دوستای من LG 2261 گرفته ، صدا رو باید چجوری بگیره :دی
من خودم چون با HDTV بازی می کنم نمیدونستم چجوریاست :دی شوما بگید :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or