هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

وایرلس یعنی چی؟
وایرلس یعنی بی سیم (وایر(Wire) یعنی سیم, لس(Less) یعنی "بدون")
منظورم این بود که حتما باید یه جایه سیم داشه باشه.
اگرم دسته3 بشناسه باید کار کنه یا نه؟(وقتی دکمه ی psنگه میدارم هیچ فعالیتی نمیکنه)
نمیدونم.از این قسمت به بعدشو نمیدونم.
دسته dual Shock؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
نمیدونم.از این قسمت به بعدشو نمیدونم.
تو از اولشم هیچی نمیدونی ، تو که از چیزی سر در نمیاری اصلا کسی مجبورت نکرده الکی پست بدی و صفحه های تاپیک رو ببری جلو .
تو که هنوز نمیدونی برای دسته 3 فقط 3 روشن میشه نه 1 و 2 پس لازم نیست کسی رو کمک کنی . فهمیدی ؟ !
erfan_ جان ، کاری که من گفتم انجام دادی ؟ ! PS3 رو کامل خاموش کن بعد روشن کن ، دسته رو با USB وصل کن و PS Button رو بزن .

تو از اولشم هیچی نمیدونی ، تو که از چیزی سر در نمیاری اصلا کسی مجبورت نکرده الکی پست بدی و صفحه های تاپیک رو ببری جلو .
تو که هنوز نمیدونی برای دسته 3 فقط 3 رونش میشه نه 1 و 2 پس لازم نیست کسی رو کمک کنی . فهمیدی ؟ !
erfan_ جان ، کاری که من گفتم انجام دادی ؟ ! PS3 رو کامل خاموش کن بعد روشن کن ، دسته رو با USB وصل کن و PS Button رو بزن .

زدم عمل نکرده.اگر اون کارو نمیکردم که اصلا همون دوتا چراغشم روشن نمیشد.انقده مشکلم تخیلیه به هرکی میگم باور نمیکنه.دستگاهمو بردم همون مغازه ای که ازش دسته خریدم رو یه دستگاه دیگه که تست کرد دسته هه کار کرد ولی رو دستگاه خودم دوباره اونجوری شد.یه دسته دیگه روش تست کرد اونم دوتا چراغش روشن شد!!!!!

تو که هنوز نمیدونی برای دسته 3 فقط 3 روشن میشه نه 1 و 2 پس لازم نیست کسی رو کمک کنی . فهمیدی ؟ !
من یه لحظه یادم رفت 4 تا چراغ داره(خدا که نیستم بالاخره اشتباه میکنم) , اون رفیقمون هم چشم داره خودش میبینه 4 تا چراغه.من تمام جواب هام رو توی یک پست دادم و صفحه ای از تاپیک نبردم جلو.
یه جوری صحبت میکنی انگار ارث پدریتو خوردم.
عید شما مبارک.

مرسی از راهنماییاتوندوستان اگر کسی میدونه لطفا به ما یاری برسونه

باو زیر کنترل یک سوراخی هست موقعی که روشن با یک چیز تیز بکن توش تا دسته reset
بشه باید درست بشه اخرین گزینه همینه موفق باشی

من PS3 م زود زود فنش صداش زیاد میشه

چرا ؟

ممکن مکانی که کنسول رو قرار دار گرم و فنش زود میره دور بالا
به جای بازتر و خنک تر تغییر مکان دهید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or