هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من وقتی Killzone 2 رو 720p یا 1080i بازی میکنم نوشته های منو یه کم تار میشن. ولی وقتی رو 480p بازی میکنم مشکلی ندارم!:confused:
دوستانی که KZ2 رو بازی کردن نظری در این مورد دارن؟

من وقتی Killzone 2 رو 720p یا 1080i بازی میکنم نوشته های منو یه کم تار میشن. ولی وقتی رو 480p بازی میکنم مشکلی ندارم!:confused:
برعکس میفرمایید در رزولِیشن 480p کیفیت تصویر (نسبت به 720pو 1080i )بدتر و تار میشه مخصوصا در HDTV های بالای 40 اینچ

برعکس میفرمایید در رزولِیشن 480p کیفیت تصویر (نسبت به 720pو 1080i )بدتر و تار میشه مخصوصا در HDTV های بالای 40 اینچ

عزیزم! خودم میدونم که 180pو1080iو720p (فرمت HD) از نظر رزولوشن و کیفیت تصویر بالاتر و بهتر از 480p هستن.:smile:
واسه همین از این اسمایلی استفاده کردم::confused:
این موضوع برای من عجیبه!
حالا اگه کسی چیزی میدونه جوابم رو بده.

آخرین ویرایش:
hdtv شما چیه؟ چند اینچه؟ با کابل HDMI کنسول رو به tv وصل میکنی دیگه؟
والا این چیزی که شما میگی درست نیست در رزولِیشن 480p نوشته ها به علت افت کیفیت در hdtv تار تر دیده میشه

درست ميفرماين دوستمون killzone 2 همينطوري هست نوشته هاش تار هست مثلا يه سبك جديده تو فونت:biggrin1: تو 480p هم فكر كنم چون جزييات كم هست اين حالت ديده نميشه.....

hdtv شما چیه؟ چند اینچه؟ با کابل HDMI کنسول رو به tv وصل میکنی دیگه؟
والا این چیزی که شما میگی درست نیست در رزولِیشن 480p نوشته ها به علت افت کیفیت در hdtv تار تر دیده میشه
samsung هست و model codeش اینه:LA40M51BS.
42 اینچ هست.
بله کابل HDMI دارم.
:confused:

درست ميفرماين دوستمون killzone 2 همينطوري هست نوشته هاش تار هست مثلا يه سبك جديده تو فونت:biggrin1: تو 480p هم فكر كنم چون جزييات كم هست اين حالت ديده نميشه.....
:biggrin1:
نوید! پس تو هم پس مثله من این مشکل رو داری!

دوستان میشه دمو های PS3 رو بر روی دیسک بزنیم و بازی کنیم.. مثل XBOX

چون ps3 کپی رو اجرا نمی کنه نمی تونی این کارو کنی ولی اگه adsl 256 داشته باشی راحت میتونی از store خود دستگاه هر دمویی که بخوای رو دانلود کنی و حالش رو ببری

سلام دوستان
من یه دسته ps3 گرفتم وقتی به دستگاه وصلش میکنم چراغ 1و2 با هم روشن میشه و کارم نمیکنه از اینکه دسته سالمه مطمئنم چون رو دستگاه دوستم کار کرد.اگر کمکم کنید ممنون میشم

سلام دوستان
من یه دسته ps3 گرفتم وقتی به دستگاه وصلش میکنم چراغ 1و2 با هم روشن میشه و کارم نمیکنه از اینکه دسته سالمه مطمئنم چون رو دستگاه دوستم کار کرد.اگر کمکم کنید ممنون میشم
شما قبل از اینکه PS3 و دسته رو روشن کنه دسته رو با USB وصل کن به PS3 . بعد دسته رو روشن کن . :smile:

سلام دوستان
احتمالا دسته رو به عنوان دسته 3 میشناسه, توی دفترچش که اینجوری نوشته.(اگه دو تا چراغ با هم روشن شه شماره دسته جمع اون دو عدد میشه)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or