هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اخه من میخوام PS3 رو به وسیله ی HDMI وصل کنم ! در ضمن فرم ویر کنسولم هم 2.76 هست .
یعنی راهی نداره ؟
در ضمن مانیتور اسپیکر نداره .
خوب وقتی کابل HDMI وصله به مانیتور کابل AV خود کنسول رو بزن به اسپیکر بعد برو تو تنظیمات صدا ی PS3 خروجی صدا تو انتخاب کن.

نه این امکان که تصویرو از یه خروجی بگیری صدا رو از خروجیه دیگه فقط تو FW 3 هست
خیر اشتباست همیشه این امکان وجود داشته. خود من همیشه صدا رو از Optical یا AV میگیرم!(به سینمای خانگی وصله!)
اخه من میخوام PS3 رو به وسیله ی HDMI وصل کنم ! در ضمن فرم ویر کنسولم هم 2.76 هست .
یعنی راهی نداره ؟
در ضمن مانیتور اسپیکر نداره .
نیما میگی مانیتورت اسپیکر نداره . پس فقط تصویر رو میتونی از طریق HDMI بگیری.
اسپیکرت ورودی/خروجی Optical داره؟

درود
دوستان امکان نصب فریم ویر پایین تر روی PS3 هست؟
مثلا الان 3 نصبه میخوایم 2.8 روش نصب کنیم!
ممنون
خیر ، اگر همچین امکانی بود که بهش Downgrade میگن الان PS3 هک میشد .
میتونید Firmware رو از طریق منو ریکاوری دوباره نصب کنید ولی توانایی نصب Firmware پایین تر رو ندارید . :smile:

سلام اقا من میخواستم انشا ا.... یه PS3 بگیرم یه سری سوال داشتم اگه سریع بهم جواب بدید ممنون میشم(یه نمه زیاده)
1-منHDTV ندارم یعنی TVمون نوشته HD Ready حالا نمیدونم hd ساپورت میکنه یا نه؟میخواستم ببینم اگه تلویزیون HD نباشه مشکلی پیش میاد (TVمون هم Samsung R71 هست همون اسپانسر جام جهانی 2006)
2-من قصد فیلم دیدن با PS3 و اینترنت وصل شدن باهاش رو دارم با این اوصاف چه ریجنی بگیرم؟ و اینکه ایا PS3 ,DVD هم میخونه یعنی اگه هیمن فیلم های DVD کپی یا رو میگم توش بزاریم نشون میده؟
3-هارد قضیه اش چیه یعنی چی کار میشه باهاش کرد که 40 گیگ بس نیست؟
4-PS3 SlimایاعینPs2 کوچیکا هست که از اون بزرگ هاش بهتر باشه ؟اخه بزرگاش اگه یادتون باشه بعضی وقتا اون صفحه قرمزه میومد و بازی رو اجرا نمیکرد هی باید ریست میکردی.
5-این Firmware چی هست و موقع خریدن باید چه عددی باشه؟
6-این که میگن این 45nm ها از65nmها مصرفش کمتر هست و سریعتره راسته؟ موقع خرید چه جوری باید بفهمیم که برا دستگاه کدومه؟
7-ایا PS3 2 نوع دسته داره یکی SixAxis و یکی Dual Shock3؟یا اینکه هر دو توی یه دسته هستند و یکیش که شوکه عینه هون قدیمیا ولی اون یکی چیه؟
8-و اینکه ایا SLIM یا Fat؟ فقط شما فکر کنید از نظر قیمت مشکلی نیست با اون فرض نظرتون رو بدید.
9-ایا من میتونم PS3 رو به مانیتور اتاقم وصل کنم؟(مانیتورم LCD سامسونگ مدل BW1931+ هست و اسپیکر هم نداره)
10-و اخرین سوال: ایا من میتونم از بانع دستگاه رو تهیه کنم؟
خیلی ممنونم

دوست عزیز سوالت رو یجا مطرح کن.;)
1-خوب وقتی نوشته hd-ready یعنی hd ساپورت هستش ، البته تا 1080i پشتیبانی میکنه (full-hd نیست) در کل شما میتونی کیفیت hd رو ، رو اون lcd داشته باشی.;)
2-خوب بارها گفته شده تو بازی مشکلی نیست ، ولی واسه فیلم دیدن (منظور bd) حتما باید هم ریجن با دستگاه باشه که خوب تو بازار ایران pal وضعیت بهتری داره ، dvd کپی هم میتونی روش اجرا کنی.;)
3-واسه نصب بازیها ، ریختن عکس ، فیلم ، آهنگ و.... استفاده میشه.;)
بقیه سوالا رو هم که فک میکنم جوابشونو گرفتی.;)

دوست عزیز سوالت رو یجا مطرح کن.;)
1-خوب وقتی نوشته hd-ready یعنی hd ساپورت هستش ، البته تا 1080i پشتیبانی میکنه (full-hd نیست) در کل شما میتونی کیفیت hd رو ، رو اون lcd داشته باشی.;)
2-خوب بارها گفته شده تو بازی مشکلی نیست ، ولی واسه فیلم دیدن (منظور bd) حتما باید هم ریجن با دستگاه باشه که خوب تو بازار ایران pal وضعیت بهتری داره ، dvd کپی هم میتونی روش اجرا کنی.;)
3-واسه نصب بازیها ، ریختن عکس ، فیلم ، آهنگ و.... استفاده میشه.;)
بقیه سوالا رو هم که فک میکنم جوابشونو گرفتی.;)
چقد چشمک زدی بهش !!!;)
کجا بره پاسخ سوالش رو ببینه ؟ لینک ندادی :دی

چقد چشمک زدی بهش !!!;)
کجا بره پاسخ سوالش رو ببینه ؟ لینک ندادی :biggrin1:
من کلا با چشمک حال میکنم ، مشکلی هست ؟! :-"
همونجایی که مطرح کرده.:-"
نه بابا جواب همه رو نگرفتم فقط1&2&3&9
رو جوابش رو شما دادی
بعد یه سوال دیگه مگه از1080i بالاتر رزولیشنی هست که بازی روشاجرا شه.
یعنی جواب پستت تو این تاپیک رو نخوندی ؟! :-"
بالاتر از اون هم هست (1080p) ولی فقط شامل بازی نمیشه میتونه تو فیلم هم باشه.;)

سلام من تازه ps3 گرفتم و وقتی میخوام به psn متصل بشم این پیغام رو میده:an error occurred during communication with the server.this is a dsn error(80710102 کمکم کنید:((:((:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or