هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

حالا این بده ؟ منظورم اینه که جاش رو باید عوض کنم یا اینکه با شرایط دور تند فن کنسول مشکلی براش پیش نمیاد
مشکلی که پیش نمیاد فقط جاهای بسته نگذارش در واقع جاشو عوض کنی بهتره.

سلام
امروز دستگاه رو که روشن کردم هربازیی رو توش میزاشتم اجرا نمیکرد... 2 -3 بار خاموش روشن کردم تا درست شد ... مشکلی هست به نظرتون؟
یا دیسک شما مشکل داره یا لنز دستگاه ولی اگه مشکل از لنز باشه دیگه هیچ بازی رو اجرا نمی کنه و شما گفتید که بعد از چند بار On/Off کردن درست شده پس مشکل از لنز نیست. احتمال خیلی زیاد مشکل از دیسکه یا شاید مشکل دیگه ای داشته باشه که من نمیدونم.:confused:
ولی کلا این PS3 یه چیزیش میشه:biggrin1: در اوج مراقبت هم بعضی موقع ها یه مشکلی پیدا میکنه:smile::-":mad:(مثل مال خودم:((:((:(()

بچه ها امروز که داشتم infamous بازی میکردم یهو صفحه فریز شد و هیچ دکمه ای هم کار نمیکرد،مجبور شدم با دکمه پاور پشت،کنسول رو خاموش کنم.
مشکل از چی بود؟

سلام
امروز دستگاه رو که روشن کردم هربازیی رو توش میزاشتم اجرا نمیکرد... 2 -3 بار خاموش روشن کردم تا درست شد ... مشکلی هست به نظرتون؟
اگه بازم این مشکل برات پیش اومد احتمال میدم که درایوت کمی مشکل داشته باشه !

بچه ها امروز که داشتم infamous بازی میکردم یهو صفحه فریز شد و هیچ دکمه ای هم کار نمیکرد،مجبور شدم با دکمه پاور پشت،کنسول رو خاموش کنم.
مشکل از چی بود؟
بازیهایی که معمولا بعضی اوقات بعد از چند ساعت فریز میشن uncharted و AC بودن. Infamous تا به حال موردی نداشته فکر میکنم مشکل از این firmware جدید باشه(البته اگه نصبش کرده باشی)در کل مسئله ای نیست

مشکل از چی بود؟

واسه منم فریز کرده البته روی فریمور 2.76
بود:biggrin1:

مشکل الان به اینصورت شده که وقتی دستگاه رو روشن میکنم مستقیم نمیره تو بازی.. باید بازی رو یه بار eject کنم بعد دوباره بزنم تو تا اجرا بشه

مشکل الان به اینصورت شده که وقتی دستگاه رو روشن میکنم مستقیم نمیره تو بازی.. باید بازی رو یه بار eject کنم بعد دوباره بزنم تو تا اجرا بشه
منم احتمال میدم مشکل از درایوت باشه.

از تو Setting>Autostarto روشن کن

سلام
اقایون من میخوام PS3 رو برای چند روز به مانیتور وصل کنم (از طریق HDMI) میخواستم بپرسم صداش رو از چه طریقی میتونم دریافت کنم ؟
اگه LCD اسپیکر داشته باشه که از همون پخش میکنه اگرم نداره FirmWare 3 رو نصب کنی یه امکانی داره به اسم Multi Audio Conector میتونی از Setting > Sound Setting اونو تنظیم کنی صدا تو از همون کابل AV بگیری

منظورم دور تندش بود:biggrin1: هم پشتش هم جلوش بازه!...تميز كردنش از گرد و خاك چطوريه؟ دستگاه رو بايد باز كنم؟

هرچی سیم هست از کنسولت جدا کن ببرش توی هوای باز با یه چیزی باد تند تولید میکنه مثل کمپرسور باد یا بعضی از جارو برقی ها که حالت تولید باد هم دارن بگیر روی دریچه های هواش ( هم ورودی هم خروجی ) .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or