هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

مهمترین نکته اینه که ps3 رو جایی بذاری که هوا جریان داشته باشه. تمیز کردن هم من 2 هفته 1بار بدنه ش رو تمیز میکنم. در مورد بازی کردن هم من تا 7 ساعت بازی کردم چیزیش نشد.
همینا رو رعایت کنی حله.
کلا کنسول سوسولی نیست.:biggrin1:

دوستان من احساس ميكنم فن دستگام زودتر از دستگاه هاي ديگه روشن ميشه!! بعد از يك ساعت بازي كردن روشن ميشه تا وقتي دستگاه رو هم خاموش نكنم خاموش نميشه! حتي اگر از بازي بيام بيرون....واسه شما دوستان هم اينطوري هست؟ يعني بعد از چه مدت بازي كردن فنش روشن ميشه؟

یه سوال داشتم کنسول من روش خش زیاد افتاده هیچ کاری هم نمی کنم که بخواد روش خش بیوفته فقط برای اینکه خاک نشینه روش یه دستمال می کشم روش موقعی که بازی نمی کنم به نظرتون از دستمال هست که خش افتاده روش روشی نیست که بشه این خش هارو از بین برد؟

یه سوال داشتم کنسول من روش خش زیاد افتاده هیچ کاری هم نمی کنم که بخواد روش خش بیوفته فقط برای اینکه خاک نشینه روش یه دستمال می کشم روش موقعی که بازی نمی کنم به نظرتون از دستمال هست که خش افتاده روش روشی نیست که بشه این خش هارو از بین برد؟
بله از دستمال هستش و هيچ كاريش هم نميشه كرد حتي شما اگه از دستمال مخصوص ال سي دي هم استفاده كني بازم روش خط ميافته تنها راهش اينه كه همون روز اول كه ميخريش روش طلق بندازي من خودم اينكارو كردم ولي دستگاهم تا حدودي داغ ميكرد و بعد انداختمش دور حالا شما خودتو زياد ناراحت نكن مال منم روش پر خطه:cheesygri

1 ساعت بازی و 15 دقیقه استراحت هم به خودت هم به دستگاه( البته این قانون بعد از یه مدت خودبخود از بین میره:biggrin1:) مهمترینش همین بود چون اگه هوا هم جریان نداشته باشه هم اینکارو بکنی کنسولت چیزیش نمیشه.
وقتی روشنه هیچوقت برقه کنسول رو قطع نکن. این هم خیلی مهمه
هر سه روز یه بار هم یه دستمالی بهش بکش

2 هفته 1 بار؟ من 3 روز 1 باراین کارو میکنم و همین امروز فریز کرد:((

درسته من تو منوالشم خوندم هر یک ساعت یک بار باید 15 دقیقه بهش استراحت داد. فقط یک سئوال من زمانی که 360 داشتم همیشه بعد از 1 ساعت بازی 15 دقیقه دستگاه رو روشن می ذاشتم تا خنک بشه. توی ps3 هم باید بذارید دستگاه چند دقیقه تو حالت منو بذاریم روشن بمونه تا فنش کار کنه و یک مقداری خنک شه بعد خاموشش کنیم؟!!. در ضمن یکی از دوستان توصیه کرده بود روش رو در زمانی که بازی نمی کنیم بپوشونیم تا حاک نره توش می گفتن علت خرابی بیشتر دستگاه های ps3 گرد و خاک داخل دستگاه است.

سلام

مال من نمی دونم هیچیش نمیشه حدود 5 ساعت بازی میکنم داستگاه هی عمودی و افقی میکنم کلا هرچی بلا که به این ps3 من اومده هیچی نگفته من هم مثل شما هی بعد یک ساعت میزاشتم حدود نیم ساعت اسراحت کنه اما چندوقت دیگه حوسله ندارم هی بازی میکنم

دوستان من احساس ميكنم فن دستگام زودتر از دستگاه هاي ديگه روشن ميشه!! بعد از يك ساعت بازي كردن روشن ميشه تا وقتي دستگاه رو هم خاموش نكنم خاموش نميشه! حتي اگر از بازي بيام بيرون....واسه شما دوستان هم اينطوري هست؟ يعني بعد از چه مدت بازي كردن فنش روشن ميشه؟

تند تر کار کردن فن دستگاه به زمان ربطی نداره به گرم کردن دستگاه ربط داره مثلا برسه به 80 درجه سریعتر کار میکنه احتمالا وظعیت تهویه هوات جالب نیست دستگاهت زود گرم میکنه .
جلوی سوراخ های هوای ورودی دستگاو خالی بزار ، پشت دستگاه خالی باشه چون هوا از اون جا خارج میشه . اگه همه اینا رو رعایت کردی بازم داغ شد دستگاهت گردو خاک گرفته

1 ساعت بازی و 15 دقیقه استراحت هم به خودت هم به دستگاه( البته این قانون بعد از یه مدت خودبخود از بین میره:biggrin1:) مهمترینش همین بود چون اگه هوا هم جریان نداشته باشه هم اینکارو بکنی کنسولت چیزیش نمیشه.
وقتی روشنه هیچوقت برقه کنسول رو قطع نکن. این هم خیلی مهمه
هر سه روز یه بار هم یه دستمالی بهش بکش

2 هفته 1 بار؟ من 3 روز 1 باراین کارو میکنم و همین امروز فریز کرد:((
اون جریان 1ساعت بازی کردن و 15 دقیقه استراحت برای سلامتی gamer توصیه شده,نه کنسول.:biggrin1: جریان هوا هم که خیلی مهمه خودت گفتی. این برق رو خوب اومدی. یادم رفت بگم. بعد 1 چیز دیگه اینه که فریز کردن کنسول فک نکنم ربطی به تمیز کردن داشته باشه.(اگه این جوری بود کنسول من تا الان باید میشد فریزر).:biggrin1:

فن که همیشه روشنه. اگه نباشه کنسول به فنا میره.:biggrin1: بعد 1ساعت اگه روشن میشه طبیعیه.
ولی برای اطمینان بیشتر کنسول رو تغییر مکان بده.;)

اون جریان 1ساعت بازی کردن و 15 دقیقه استراحت برای سلامتی gamer توصیه شده,نه کنسول.:biggrin1: جریان هوا هم که خیلی مهمه خودت گفتی. این برق رو خوب اومدی. یادم رفت بگم. بعد 1 چیز دیگه اینه که فریز کردن کنسول فک نکنم ربطی به تمیز کردن داشته باشه.(اگه این جوری بود کنسول من تا الان باید میشد فریزر).:biggrin1:

فن که همیشه روشنه. اگه نباشه کنسول به فنا میره.:biggrin1: بعد 1ساعت اگه روشن میشه طبیعیه.
ولی برای اطمینان بیشتر کنسول رو تغییر مکان بده.;)

منظورم دور تندش بود:biggrin1: هم پشتش هم جلوش بازه!...تميز كردنش از گرد و خاك چطوريه؟ دستگاه رو بايد باز كنم؟

منظورم دور تندش بود:biggrin1: هم پشتش هم جلوش بازه!...تميز كردنش از گرد و خاك چطوريه؟ دستگاه رو بايد باز كنم؟
دوست عزیز یه روش هست که خود سونی برای تمیز کردن ps3 گذاشته البته نه ps3 های قدیمی مثل مال خودم که سری اول و 60g هست،روی 40g جواب میده البنه فکر کنم خیلی ها این روش رو بدونن ولی من از دوستم که تو اسپانیا هست یاد گرفتم که اونم از نمایندگی سونی پرسیده بود
روش کار اینجوری که شما دستگاه رو خاموش میکنید و کلید power پشت دستگاهتونو هم میزنید(off) بهد انگشتتونو میزارید روی دکمه ی eject cd و نگه میدارید و دکمه ی power پشت دستگاهتونو روشن میکنید،باید انگشتتونو برندارید!در این زمان فن های دستگاتون به صورت عکس کار میکنه و گردو خاکی که توی دستگاه رفته رو بیرون میده(دستگاه صدای غرش شیر میده نترسید) انگشتتونو اینقدر نگه دارید تا دستگاه بی صدا بشه و چراغ قرمز دستگاهتون چشمک زن بشه.البته دوستم گفت نمایندگی گفته این کارو نباید مداوم انجام بدید(6 ماه یک بار)
دوستان امیدوارم به دردتون خورده باشه البته مطمئنم خیلی هاتون این قضیه رو میدونستین گفتم شاید کسی تازه ps3 خریده و بی خبر باشه;)

دوست عزیز یه روش هست که خود سونی برای تمیز کردن ps3 گذاشته البته نه ps3 های قدیمی مثل مال خودم که سری اول و 60g هست،روی 40g جواب میده البنه فکر کنم خیلی ها این روش رو بدونن ولی من از دوستم که تو اسپانیا هست یاد گرفتم که اونم از نمایندگی سونی پرسیده بود
روش کار اینجوری که شما دستگاه رو خاموش میکنید و کلید power پشت دستگاهتونو هم میزنید(off) بهد انگشتتونو میزارید روی دکمه ی eject cd و نگه میدارید و دکمه ی power پشت دستگاهتونو روشن میکنید،باید انگشتتونو برندارید!در این زمان فن های دستگاتون به صورت عکس کار میکنه و گردو خاکی که توی دستگاه رفته رو بیرون میده(دستگاه صدای غرش شیر میده نترسید) انگشتتونو اینقدر نگه دارید تا دستگاه بی صدا بشه و چراغ قرمز دستگاهتون چشمک زن بشه.البته دوستم گفت نمایندگی گفته این کارو نباید مداوم انجام بدید(6 ماه یک بار)
دوستان امیدوارم به دردتون خورده باشه البته مطمئنم خیلی هاتون این قضیه رو میدونستین گفتم شاید کسی تازه ps3 خریده و بی خبر باشه;)
این روش مضرراتی داره برادر ! قبلا یه ویدیو بود که اینو نشون میداد!

این روش مضرراتی داره برادر ! قبلا یه ویدیو بود که اینو نشون میداد!
درسته منم گفت ولی نمایندگی خود سونی به دوستم گفته این کارو بکنه بازم میگم نباید به طور مداوم انجام بشه اخه یکی از دوستام دستگاهش به خاطر گرد و خاک همش فن هاش روی اخرین درجه کار میکرد و شده بود مثل xbox ی که 12 ولت شده و با این کار اگه اغراق نکنم یه 50 گرمی خاک از تو دستگاش اومد بیرون که یادمه هوای اتاقش پر گرد و خاک شد واز اون روز فناش مثل روز اول شد و فقط توی بازی دورش بالا میرفت
این روش برای افرادی هست که دستگاهشون داره از گرد وخاک اشباع میشه
در کل من نظرم اینه که اگر این روش مشکل خاصی داشت خود سونی توی دستگاهش تعبیه نمیکرد(مشکل اینجاست که روی دستگاه های قدیمی کار نمیکنه)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or