هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

آقا من اکثر اوقات که به اینترنت وصل می شم کنسول هنگ می کنه چرا ؟ و جه کار کنم ؟ ( چطوری سیستمو ریست کنم ؟)
هیچی یا دستت را روی دکمه سبزه بذار تا ریستار بشه یا از پشت خاموش کن:(
چون ماله منم همین طور میشه البته خیلی کم:-"

فن کنسول موقع داغ شدن در حالت دور تند عمل میکنه که کمی صدا ایجاد میکنه و برای خنک کردن سریع هستش .
اون بعضیها اشتباه به عرضتون رسوندند!

ممنون:biggrin1: تو يكي از اين تاپيك هاي دور و بر همين قسمت نوشته بودند!!

سلام، پسرخاله من یه مانیتور p2250 samsung خریده، که ps3 رو با تبدیل hdmi به dvi وصل کرده، اما الال مشکله صدا داره، از چه طریقی میشه صدا رو از کنسول گرفت؟ چه راهیو پیشنهاد میکنید؟ آیا تبدیلی وجود داره؟

سلام، پسرخاله من یه مانیتور p2250 samsung خریده، که ps3 رو با تبدیل hdmi به dvi وصل کرده، اما الال مشکله صدا داره، از چه طریقی میشه صدا رو از کنسول گرفت؟ چه راهیو پیشنهاد میکنید؟ آیا تبدیلی وجود داره؟

خرید یه اسپیکر ی که اپتیکال ساپورت کنه به نظر من بهترین راه هستش

آخه خیلی این اتفاق می افته البته فقط زمان کانکتیم .
اگر زیاد گیر میکنه احتمال داره ابدیت را اشتباه ریختیه:confused:

آیا encoding برای فارسی هست ؟ (برای PS3 Web Browser می خوام)
فارسی هست ولی کلمات را این جوری نشان مید م ث ل ا ی ا این شکلی هنوز فارسی را ساپورت نمی کنه ایشاله در ابدیت های بعدی بیاد :-"

میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟!! یا اگه امکان داره یه مدلشو معرفی کنید؟

دو حالت داره یا اینکه میری هر اسپیکر ۵.۱ یا ۲.۱ که خواستی‌ میگیری و یک تبدیل صدای آنالوگ به دیجیتال Creative هم مییگیری که اون موقع فرقی نداره چه مدل اسپیکری بگریی
اما اگر میخی یه چیز درست حسابی‌ بگیری یا باید بری یه سیستم هوم تئاتر اپتیکال دار بگیری یا اینکه یه Z5500لاجیتچ که شخصاً پیشنهاد می‌کنم هوم تئاتر رو بگیری

سلام می خواستم ببینم از بچه های سایت تا حالا کسی دسته ps3 باز کرده ؟ آخه یه مدتیه دسته من دکمه دایرش O گیر می کنه . می خواستم بدونم چی کار باید بکنم :confused:

سلام می خواستم ببینم از بچه های سایت تا حالا کسی دسته ps3 باز کرده ؟ آخه یه مدتیه دسته من دکمه دایرش O گیر می کنه . می خواستم بدونم چی کار باید بکنم :confused:
یعنی وقتی میزنی یخورده گیر داره تا بیاد بالا یا یا وقتی میخوای قشارش بدی گیر داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or