هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

mahmoud20

کاربر سایت
Apr 28, 2008
275
میدونم اینجا جاش نیست ولی من mgs 4 گرفتم نمی دونم چه جوری وارد بازی بشم کسی هست راهنمایی کنه یعنی نه single player داره نه new game امیدوارم متوجه منظورم شده باشین بازی هم تو هارد هستش

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
نوشته شده توسط Silenthill_ir
میخوام برای سلطان کابل HDMI 1.3 بخرم .
یکی از بچه های سایت داره اما نمیدوه ورژنش چیه .
از کجا میشه فهمید ؟
اونایی که 2 سرش طلایی هست خوبه ؟
ممنون .
GOOD LUCK
محمد جان معمولا روی کابل نوشته 1.2 یا 1.3 که اگر از صدای دالبی استفاده نمیکنی زیاد روی این مساله حساس نباش چون هر دو کابل رزولیشن 1080p خروجی میدن . تنها تفاوت بین این دو مدل در کیفیت صدا هست که اطلاعات دقیق در این مورد ندارم .

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
محمد جان معمولا روی کابل نوشته 1.2 یا 1.3 که اگر از صدای دالبی استفاده نمیکنی زیاد روی این مساله حساس نباش چون هر دو کابل رزولیشن 1080p خروجی میدن . تنها تفاوت بین این دو مدل در کیفیت صدا هست که اطلاعات دقیق در این مورد ندارم .

ممنون
روی خود کابل نوشته یا روی جعبش ؟
خلاصه یکی از بچه های سایت داره منم میخوام ازش بخرم اما میخوام 1.3 باشه .
ایشون خودش نمیدون چیه .
دو سرشم میگن سفید هست .
GOOD LUCK

آخرین ویرایش:

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
سلام
من حدودا 4 ماهی میشه که کنسولمو گرفتم. هاردش هم 40 گیگ هست.هیچی هم توش نریختم. فقط هر وقت آپدیت جدید میومد دانلود کردم.درضمن HOME رو هم دانلود کردم.ولی نمیدونم چرا الان وقتی میرم توی System Information نوشته Free Space=3547Mb/37Gb
یعنی فقط 3 گیگ دیگه جا داره. لطفا من رو در این زمینه راهنمایی کنید.

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
اشتباه نميكني ؟ چون ميگي هيچي نداري رو هارد home هم ريختي خود home 3 g از هارد ميگيره
خوب يكار كن هاردتو فرمت كن ببين درست ميشه يا نه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
جواب ما رو کسی نمیده:((
میدونم اینجا جاش نیست ولی من mgs 4 گرفتم نمی دونم چه جوری وارد بازی بشم کسی هست راهنمایی کنه یعنی نه single player داره نه new game امیدوارم متوجه منظورم شده باشین بازی هم تو هارد هستش

منظورت رو متوجه نمیشم ... بازی تو هارد هست یعنی چی ؟ شما حتماً باید BD ـه بازی رو تو دستگاه بذارید وقتی میخواید بازی کنید.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
نه برادر اينو نميتونن هك كنن.همون بهتر كه نتونن.لوله:biggrin1:
واسه چی؟ بده مگه به جای اینکه 70-80 تومن بدی 6تومن بدی؟
نه عزيز كلي SONY خرج كرده تا اين جوري نشه و كلي داستان داره كه چرا هك نميشه!!!:-"بعضي از هكراهم كفشون بريده از اين قضيه!؟!:biggrin1:اميد وارم نشه!بشه هم بد نيستا ولي.....بعدشم اصلا 360 PSP با PS3 در اين مورد مقايسه نكن
و همچنين در بقيه ي موارد:cool:
مگه مایکروسافت کم خرج کرده؟:biggrin1:
حالا داستانش چیه که هک نمیشه؟:biggrin1:
کلا به نظر منم هک نشه بهتره :cool: چون بالاخره ما هم تو عمرمون لذت خریدن بازی ارجینال رو چشیدیم :love::love::love::love: البته با بی انصافی فروشنده های گرامی و بعضا بی صفت کلی حالمون گرفته شد :sick::sick::sick::sick::sick:
البته این رو هم بگم که من مایه دار نیستم و کلا هم وضعیت معیشتم !!! خرابه و چتر خانواده هستم :biggrin1::biggrin1::biggrin1: و خانواده هم به شدت مخالف :biggrin1::-":-":-":-" ولی نتونستم از بازی های انحصاری سلطان بگذرم :love::love::love::love::love: و بقیه بازی ها رو ، روی نوچه !!! :biggrin1::biggrin1::biggrin1: انجام میدیدم با قیمتی بسی اندک :love::love::love::love::love:
یعنی باید قید هک PS3 رو واسه همیشه بزنیم؟
مگه PS3 چیش از X360 بالاتره که هک نشده ؟!!!!

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
واسه چی؟ بده مگه به جای اینکه 70-80 تومن بدی 6تومن بدی؟

مگه مایکروسافت کم خرج کرده؟:biggrin1:
حالا داستانش چیه که هک نمیشه؟:biggrin1:

یعنی باید قید هک PS3 رو واسه همیشه بزنیم؟
مگه PS3 چیش از X360 بالاتره که هک نشده ؟!!!!

قيدشو كه از همون اول بايد ميزدي:biggrin1:
:biggrin1: نميشه گفت كه اصلا ولي خب با پيشرفت هكرهاي محترم:biggrin1:شايد ولي خب داستاني داره
2.چيش از 360كمتره:confused:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سالی یه بازی اختصاصی واسه PS3 میخواد بیاد اونم دسته 2 میگیریم یه 1 ماه بعد حداکثر 50 بعد هم که
بازی کردیم میفروشیم 45 همون 5 تومن تموم میشه
باقی بازیها هم که زنده باشه 360 همه رو باهاش استاد میکنیم حالا میخواد هک بشه میخواد نشه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر