هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
بايد با laptop ( اگه جای ثابت نيست ) که laptop رو بتونی اينور اونور کنی... ميتونی password رو capture کنی...از رو packet ها

تو ايران هم کسی بسه امنيت wireless رو بلد نيست... راحت ميشه اينکار رو کرد... تعداد کمی هستن که خوب هستن که البته اکثراً ترجيح ميدن از محيط های lan استفاده کنن

اگه خواستی ميتونم اسم چندتا برنامه رو بهت بگم

البته بايد در نظر بگيری که از خود برنامه windows استفاده کردن برای encryption يا third party اين ها رو ميشه در اورد بعد از capture کردن!

پيشنهاد ميکنم بيخيال شی چون تجربه نداری!

ميشه بگي چقدر سخته؟ يا اصلا چند ساعت كار مي بره؟
اسم نرم افزارش چيه؟
اگه اندر كه ميگي سخته جايي اموزش نداده؟

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
میخوام برای سلطان کابل HDMI 1.3 بخرم .
یکی از بچه های سایت داره اما نمیدوه ورژنش چیه .
از کجا میشه فهمید ؟
اونایی که 2 سرش طلایی هست خوبه ؟
ممنون .
GOOD LUCK

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
سلام.
اقا یه سوال دارم. این PS3 نمیخواد هک بشه؟
PSP3000 که تازه اومده هکش کردن, X360 هم که خیلی وقت پیش هک شد فقط مونده همین PS3.
قرار نیست هک بشه؟

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
سلام.
اقا یه سوال دارم. این PS3 نمیخواد هک بشه؟
PSP3000 که تازه اومده هکش کردن, X360 هم که خیلی وقت پیش هک شد فقط مونده همین PS3.
قرار نیست هک بشه؟
نه عزيز كلي SONY خرج كرده تا اين جوري نشه و كلي داستان داره كه چرا هك نميشه!!!:-"بعضي از هكراهم كفشون بريده از اين قضيه!؟!:biggrin1:اميد وارم نشه!بشه هم بد نيستا ولي.....بعدشم اصلا 360 PSP با PS3 در اين مورد مقايسه نكن
و همچنين در بقيه ي موارد:cool:

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
کلا به نظر منم هک نشه بهتره :cool: چون بالاخره ما هم تو عمرمون لذت خریدن بازی ارجینال رو چشیدیم :love::love::love::love: البته با بی انصافی فروشنده های گرامی و بعضا بی صفت کلی حالمون گرفته شد :sick::sick::sick::sick::sick:
البته این رو هم بگم که من مایه دار نیستم و کلا هم وضعیت معیشتم !!! خرابه و چتر خانواده هستم :biggrin1::biggrin1::biggrin1: و خانواده هم به شدت مخالف :biggrin1::-":-":-":-" ولی نتونستم از بازی های انحصاری سلطان بگذرم :love::love::love::love::love: و بقیه بازی ها رو ، روی نوچه !!! :biggrin1::biggrin1::biggrin1: انجام میدیدم با قیمتی بسی اندک :love::love::love::love::love:

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
مشکل مهم

سلام بچه ها
من تازه توی سایتتون عضو شدم و یه سوالی داشتم من یه tv جدید که 1080p رو پشتیبانی می کنه خریدم اما نمی دونم چجوری فعالش کنم یعنی تصویرهمونه :confused: چیکارکنم؟
با تشکر

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
گند زدم!!!

سلام
بچه ها فکر کنم گند زدم داشتم واسه خودم منو ها رو زیر و رو می کردم رفتم display اومدم نوعشو تغهییر بدم زدم اونی که 3 تا شاخه داره همه ی گزینه ها (480i 1080i 1080p ....) رو تیکشو زدم بعد زدم نکست تصویر رفت یه چند تا دگمه همینجوری زدم دیدم برنگشت خاموش روشن کردم البته دستی بر نگشت حالا من اینجا چیکار کنم باید بدم تعمیرکار؟؟؟ من منظورم از این که تصویر تغییر کرد کیفیت تصویر بود که مثل تی وی قبلی بود من دوستم یه نوع تلویزیون با کابل فک کنم hdmi خریده بود کیفیتش خسلس بهتر شده بود لطفا تا مامانم نفهمیده کمکم کنید
با تشکر

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
اگر يه خورده به اون دوگوله هات فشار بياري مي بيني كه به هم نچيبيده، عينكتم بزن بعد بيا پست اسپم بده:-"راستي اينجا جاي PS3 نه 360 افتاد!
چرا آژیر میکشی ;)
حداقل به اون کامه TNX دقت میکردی ( THANX ) :-"
یه خورده مهربون تر ( لطفا ) :p

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
سلام
بچه ها فکر کنم گند زدم داشتم واسه خودم منو ها رو زیر و رو می کردم رفتم display اومدم نوعشو تغهییر بدم زدم اونی که 3 تا شاخه داره همه ی گزینه ها (480i 1080i 1080p ....) رو تیکشو زدم بعد زدم نکست تصویر رفت یه چند تا دگمه همینجوری زدم دیدم برنگشت خاموش روشن کردم البته دستی بر نگشت حالا من اینجا چیکار کنم باید بدم تعمیرکار؟؟؟ من منظورم از این که تصویر تغییر کرد کیفیت تصویر بود که مثل تی وی قبلی بود من دوستم یه نوع تلویزیون با کابل فک کنم hdmi خریده بود کیفیتش خسلس بهتر شده بود لطفا تا مامانم نفهمیده کمکم کنید
با تشکر
آقا حسام شما تا کابلت HD نباشه نمیتونی تصویر خوب بگیری. باید یا کابل کامپوننت بگیی یا HDMI اون موقع تصویرت عالی میشه.
=================
دوستان ps3 من با دکمه پاورش خاموش نمیشه. چشه به نظرتون؟

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
سلام
بچه ها من وقتی دستم رو روی دکمه ی پاورنگه می دارم وقتی کی پلی روشنه صدا یه بوق میاد بعدشم بعده چند ثانیه خاموش میشه مگه من نباید دستم رو روی پاور نگه دارم؟
بعد از این که پلی رو روشن می کنم بازم هیچی نمیاد من مطمئنم مشکل از تصویره نه مرکز ps3 چون با دستشم می تونم خاموش کنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر