هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
سلام من یک دفه ps3 راروشن کردم فن هاش خیلی سریع کار می کردمن ازترس دوباره خاموش روشن کردم دست شد دوار برای من اینطوری شده بود ایا خطری داره ممنون

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام من یک دفه ps3 راروشن کردم فن هاش خیلی سریع کار می کردمن ازترس دوباره خاموش روشن کردم دست شد دوار برای من اینطوری شده بود ایا خطری داره ممنون
سلام
دوست من طبیعیه که فن هاش با دور تند بعد از یه مدتی بچرخه
نباید خاموشش کنی شما انتظار داری خوب گرما چه جوری از دستگاهت خارج بشه ببین عزیز فنهای ps3 اولش که روشن میشه (دستگاه) کند کار میکنند صداش کمتره بعد که دستگاه گرم گرمتر میشه این فنها شروع به تند کار کردن میکنند که گرمار بده بیرون واین طبیعیه اگه اینکار نشه باید بترسی شک کنی(الان که یکبار دیگه با دقت جملتون خوندم متوجه شدم که تا روشن کردید فنای دستگاه سریع کار کرده فکر کنم اینم مشکلی نباشه اصلا فن که کار میکنه باید خوشحال باشی)
:confused: اين قسمتو منظورتون رو نفهميدم!
بابا ازیتش نکن اگه جمله درست بخونید منظورشون میفهمی
منظورشون فکر کنم این بود =درست شد. دوبار برای من اینطوری شد

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
فن های PS3 وقتی شروع به تند کار کردن میکنن که دمای درون دستگاه بالاتر رفته باشه که برای خنک کردن بیشتر و بهتر تندتر کار میکنه (معمولا بعد از 5 یا 6 ساعت سرعت فن بیشتر میشه و یه صدای خیلی کمی از خودش داره ) البته بستگی داره که کنسولتون رو کجا قرار داده باشید .

بعد اینکه شما میگی وقتی روشن میکنی فن هاش خیلی سریع کار میکنه فکر میکنم به خاطر اینه که درون یه جای گرم و بسته گذاشتیش که بعد از روشن شدن بلافاصله رفته روی دور تند تا دمای داخل کنسول رو سریعتر به حالت عادی برگردونه و خنکش کنه .
شما میتونی اگر در جای بسته هست جاشو عوض کنی ببینی دوباره اینجوری میشه یا نه...
فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

marcus_finiux

کاربر سایت
Dec 22, 2008
16
نام
فرهاد
دستگاه ps3 بهضی گوشی های موبایل زو نمیشناسه مثل nokia , واین گوشی ها برای اینکه در دستگاهی شناخته شوند نیاز به Install کردن cd دارن که cd ps3 رو هم نمیشناسه.
آیا برای شناختن این برنامه ها نیاز به برنامه اولیه هست ؟
اصلا همچین برنامه ای وجود داره؟
اگر هست از کجا میشه download یا تهیه کرد؟

ببخشید اگه زیادی نوشتم چون باید منظورم رو باید می زسوندم؟

کسی نیست جوابمو بده؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
حتما نحوه ي ارتباط بيسيمه ديگه باز ازون سوالا كردي

دستگاه ps3 بهضی گوشی های موبایل زو نمیشناسه مثل nokia , واین گوشی ها برای اینکه در دستگاهی شناخته شوند نیاز به Install کردن cd دارن که cd ps3 رو هم نمیشناسه.
آیا برای شناختن این برنامه ها نیاز به برنامه اولیه هست ؟
اصلا همچین برنامه ای وجود داره؟
اگر هست از کجا میشه download یا تهیه کرد؟

ببخشید اگه زیادی نوشتم چون باید منظورم رو باید می زسوندم؟
بهتره كه هدسته خودشو بگيري انقدر الافي نداره

آخرین ویرایش:

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
سلام !
یه سوال فنی دارم
من لپ تاپم با کابل لن به مودم adsl وصل کردم بعد وایرلس لپتاپ رو روی lan شیر کردم
الان با موبایلم که وایرلس رو سرچ میکنم میتونم از اینترنت استفاده کنم

حالا میخوام بدونم میتونم همین کار رو با ps3 بکنم
یعنی ps3 بصورت وایرلس از اینترنت لپتاپ استفاده کنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر