هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
نمیخوام کل کل راه بندازم ولی...
ولی تو همه تاپیکها این کارو میکنید:cheesygri
...
ممکنه لطفا لیست بازیای خوب و انحصاری 360 رو بنویسید:smile:
من برای PS3 رو میگم;)
Little big planet:p
God of war III
Heavy Rain
Gran Turismo 5
Final Fantasy XIII Versus
Resistance 2
Killzone 2
MAG:eek:
HOME:love:
Motorstorm
Uncharted
Ratchet & Clank
Heavenly Sword
MGS4
SingStar
ICO III
+ ده ها و بلکه صدها بازی مشترک
مثل
GTA IV
CoD 4
Final Fantasy XIII
Bioshock:love:
Lost planet
eternal sonata

...مشکل اکثر کسایی که PS3 دارن بخاطر بازیای گرونشه(تو ایران) که باعث فشار زیادی میشه
و طبیعتا طبق اخلاق ما ایرانیا شکوه و شکایت از چیزی که بابتش پول دادیم!

مرسی

آخرین ویرایش:

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
دوست عزیز،

1- بله کاملا درست میگید تمام :نسول های تولیدی از یک نوع فن دارا هستند اما از اول سال 2008 این فن ها کامل تر شدند و دیگر مشکل صدا و دور زیاد نداشتند.

2 - مشکل فن ربطی به cpu نداشت چون مشکل تند شدن دور و داغ کردن پشت دستگاه بود.

3 - cooling fan همون فن هست دوست من.

4 - مشکل بالا رفتن دور نبود بلکه بالا رفتن، ثابت ماندن دور، و أاغ کردن دستگاه بود که خیلی وقته رفع شده.

این تنها نمونه ای از افراد هستند که این مشکل رو داشتند. »نبع موثق »ثلا سونی یا ign چیزی در این مورد ننوشتند همونطور که در مورد بخاری شدن 360 ننوشتند.:)

www.bellaonline.com/articles/art42470

www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=857155

forum.blu-ray.com/showthread.php?t=12010

boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3&thread.id=1573839&page=1

و خیلی موارد دیگر.

با تشکر از شما.

1. فن ها کاملتر نشدن !!! مگه قبلا کمو کسری داست ..؟

یه سری از سنسور های مربوط به فن و تنظیمات تعغیر کرده ( البته طبق تجربه های شخصی این حرف رو میزنم )

2. منم چنین حرفی رو نزدم. سرعت فن با توجه به دمای داخلی دستگاه در حال تعغیر هست.

3. سیستم خنک کننده

مشکلاتی از این قبیل خیلی خیلی کم رخ میده . ( به نظر من کلا چنین دستگاهایی از همون روز اول تولید تو کارخونه مشکل دارند )

در ضمن لینک هایی که بالا هست هیچ کدومشون باز نمیشن !!!

موفق باشی دوست عزیز ;)

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
دوست من

1. فن ها کاملتر نشدن !!! مگه قبلا کمو کسری داست ..؟

یه سری از سنسور های مربوط به فن و تنظیمات تعغیر کرده ( البته طبق تجربه های شخصی این حرف رو میزنم )

2. منم چنین حرفی رو نزدم. سرعت فن با توجه به دمای داخلی دستگاه در حال تعغیر هست.

3. سیستم خنک کننده

مشکلاتی از این قبیل خیلی خیلی کم رخ میده . ( به نظر من کلا چنین دستگاهایی از همون روز اول تولید تو کارخونه مشکل دارند )

موفق باشی دوست عزیز ;)

خوب آخرشم که به حرف من رسیدیم اگر مورد 1 رو بخونیم!! :laughing:

amirsuzooki

کاربر سایت
Sep 3, 2007
71
دوستان راست میگن فقط یه gow که برا xbox 360 خوبه من الان تو کلوپ یه ارشیو 200 تایی xbox دارم که فقط gta iv ,gears of war بازی می کنند 1 میلیونم پول الکی بابت بازی هاش دادم در صورتی که اگه ps3 داشتم با یه بازی مثل gta iv که طرفدار هم داره می تونستم دو برابر این سود کنم !!!!!!!!!
بعد یه سوال شما دوست عزیز از این بازی های xbox ی که داری چند تا رو بازی کردی و تا اخر هم رفتی ;);););)
(شرمنده اگه لحنم بد بود هدف فقط گرفتن جواب هست جون هرکی دوست دارید دعوا نکنید)

آخرین ویرایش:

amirsuzooki

کاربر سایت
Sep 3, 2007
71
بعد یه سوال دیگم هم موند اگه ps3 کپی خور شد ما این بازی های اورجینال رو می تونیم دوباره اجرا کنیم روش اخه یکی از دوستام ps2 از ایران خریده بود بعد داییش از دبی براش بازی می فرستاد اورجینال اجرا می کرد ایا این هم در مورد ps3 صدق میکنه ؟
(شرمنده که دوتا پست شد اومدم ویرایش کنم هرچی ذخیره کردن رو زدم نرفت)

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بعد یه سوال دیگم هم موند اگه ps3 کپی خور شد ما این بازی های اورجینال رو می تونیم دوباره اجرا کنیم روش اخه یکی از دوستام ps2 از ایران خریده بود بعد داییش از دبی براش بازی می فرستاد اورجینال اجرا می کرد ایا این هم در مورد ps3 صدق میکنه ؟
(شرمنده که دوتا پست شد اومدم ویرایش کنم هرچی ذخیره کردن رو زدم نرفت)

بله به راحتی میشه اجرا کرد تازه قانونی تر هم هست

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
ساوال 1 شمکا این بود که مگه قبلا فن ها کمو کسری داشتند و من هم جواب دادم فن ها دورشون بالا میرفت و ثابت میموند و کنسول داغ میکرد. و از اول سال 2008 درست شد.

بهتره بحث رو تموم کنیم {ون خود شما هم به حرف من رسیدید.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان لطفا اگر کسی میدونه به طور دقیق یا حتی حدودی به من بگه حجم آپدیتی که برای متال گیر آنلاین
باید انجام داد چقدره؟
چون من اینترنت محدود دارم باید برایه استفاده برنا مه ریزی کنم

ممنون میشم اگر زود جواب بدید

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام به همه آقا من یه مشکلی دارم که الان رسیدم مرحله آخر بازی mgs4 بعد چند دقیقه یه بار بازی هی قطع میشه مینویسه HIDEO2 دوباره بازی برمیگرده.میخواستم بدونم واسه شما هم اینتوری شده یا مشکلی داره دستگاهم؟

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
سلام به همه آقا من یه مشکلی دارم که الان رسیدم مرحله آخر بازی mgs4 بعد چند دقیقه یه بار بازی هی قطع میشه مینویسه HIDEO2 دوباره بازی برمیگرده.میخواستم بدونم واسه شما هم اینتوری شده یا مشکلی داره دستگاهم؟

نه اون خوده بازیه هست :)

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
ساوال 1 شمکا این بود که مگه قبلا فن ها کمو کسری داشتند و من هم جواب دادم فن ها دورشون بالا میرفت و ثابت میموند و کنسول داغ میکرد. و از اول سال 2008 درست شد.

بهتره بحث رو تموم کنیم {ون خود شما هم به حرف من رسیدید.

من از همون سال 2006 تا حالا یه کنسول 60 گیگ خریدم چرا واسش مشکلی پیش نیومده ...؟

یه 80 گیگ هم دارم اونم مثل بچه خوب داره کارشو میکنه ....

برای اولین بار چنین چیزی رو تو کنسول 40 گیگ دیدم البته اونم بعد از ساعتی بازی کردن دورش میرفت بالا .... اما تو کنسول های 20 .. 60 .. 80 تا حالا چنین چیزی رو ندیدم. ( البته تو مکانی که گرم باشه مسلما سرعت چرخش فن بالا میره و بعد از مدتی میاد پایین )

حرف شما اینکه سونی اومده فن ها رو کاملتر کرده اصلا چنین چیزی معنی نداره !!!

دستور تعغیر سرعت فن رو سیستم تعیین میکنه نه خود فن !!!

به زودی فن تمام کنسول های تولید شده ( PS3 ( رو معرفی میکنم ... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر