هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
بابا یگانه اصلا کاسب نیست هر کسی و هر وقتی تلفن بزنه قعط میکنن جواب نمیدن! یه ذره ادب ندارن خیال کردن کین! من حاضرم از شتر شیر بخرم ولی از یگانه خرید نکنم!

این آقای niko belic هم من میدونم چرا اینقدر تبلیغ میکنه. بهتره نگم. :)
بابا میگه گان متال کجا داره؟؟؟؟؟ خوب وقتی یگانه داره من چی کار کنم؟!;)

mahdi mtm

کاربر سایت
Feb 29, 2008
14
سلام دوستان،من واقعیتش یجایی میخوام در مورد home حرف بزنم از یکی از دوستان خواهش میکنم کاملا home رو به من توضیح بده و عکس ازش اگه داره بزاره...کلا توضیح بده...
کار فوریم ممنون میشم اگه زود جواب بدید...

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
سلام من دیروز با دیال اپ برای اولین بار به اینترنت وصل شدم اما میگه باید دستگاهت رو ابدیت کنی دستگاه من هم 2.30 (بابازی mgs4 ابدیت کردم) است حالا حتما باید ابدیت کنم ؟ اگه باید بگن متونم از pc هم این کار رو انجام بدم؟

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام من دیروز با دیال اپ برای اولین بار به اینترنت وصل شدم اما میگه باید دستگاهت رو ابدیت کنی دستگاه من هم 2.30 (بابازی mgs4 ابدیت کردم) است حالا حتما باید ابدیت کنم ؟ اگه باید بگن متونم از pc هم این کار رو انجام بدم؟

اگر بخوای آنلاین بازی کنی حتما باید فریمور دستگات آخرین ورژن باشه اگه نه با همون 2.30 هم میتونی بازی کنی;)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اگر بخوای به PSN وصل باشی، حتماً باید به آخرین فرمور که 2.41 باشه، آپدیت کنی.
با PC هم میتونی دانلود کنی، جهت اطلاعات بیشتر این تاپیک رو یک نگاه بنداز.

سلام دوستان،من واقعیتش یجایی میخوام در مورد home حرف بزنم از یکی از دوستان خواهش میکنم کاملا home رو به من توضیح بده و عکس ازش اگه داره بزاره...کلا توضیح بده...
کار فوریم ممنون میشم اگه زود جواب بدید...

Home هنوز نیومده. Home یک محیط مجازی هست که میتونی زندگی کنی یه جورایی، توش خونه داری، کارکتر داری و .... تصاویرش هم یک Search تو Google میکردی پیدا میکردی.

ps3_home_e3.jpg

تصاویر بیشتر...

برای اطلاعات فرمور لطفاً به این تاپیک بروید.

sapultra

کاربر سایت
Jul 17, 2008
109
نام
astiak
من مدتي هست كه با كابل hdmi بازي ميكنم واز حالت معمولي بيشتر افت فريم داره.بعضي از دوستان گفتند به خاطر اپديتهايي كه تو دستگات ريختي كه با ريجن دستگاه هم خوني نداره.ميخواستم اگه هارد دستگاه رو به طور كامل فرمت كنم اپديتهاي قبلي پاك ميشن يا نه؟اين رو هم بگم كه اكثر بازيها روي رزولوشن بالا افت فريمشون بيشتر ميشه.مثل pes08 كه روي 720p افت فريم داره و قتي به 480p برميگردونم ديگه افت فريم نداره .لطفا" كمكم كنيد.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من مدتي هست كه با كابل hdmi بازي ميكنم واز حالت معمولي بيشتر افت فريم داره.بعضي از دوستان گفتند به خاطر اپديتهايي كه تو دستگات ريختي كه با ريجن دستگاه هم خوني نداره.ميخواستم اگه هارد دستگاه رو به طور كامل فرمت كنم اپديتهاي قبلي پاك ميشن يا نه؟اين رو هم بگم كه اكثر بازيها روي رزولوشن بالا افت فريمشون بيشتر ميشه.مثل pes08 كه روي 720p افت فريم داره و قتي به 480p برميگردونم ديگه افت فريم نداره .لطفا" كمكم كنيد.
با فرمت کردن Downgrade نمیشه ! هیچ راهی فعلاً نیست برای Downgrade کردن. ( به فرمور های قبل برگردوندن )
یکی از دلایل افت فریم هم همین اشتباه ریختن فرمور هست. شما برای اینکه درست بشه دستگاهت، فرمور مربوط به ریجن خودت رو دانلود کن و نصبش کن.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,709
نام
امیر
شما برای اینکه درست بشه دستگاهت، فرمور مربوط به ریجن خودت رو دانلود کن و نصبش کن.

البته این گفته زمانی درست میشه که firmware دستگاهش 2.41 نباشه و بره 2.41 هم ریجن دستگاهشو دانلود کنه و نصب کنه . اگه ایشون 2.41 روی دستگاهش نصب باشه ، باید منتظر بمونه تا آپدیت جدید بیاد .
زمانیکه یک ورژن از آپدیت روی دستگاه نصب میشه دیگه نمیشه همون آپدیت رو دوباره نصب کرد . حتی اگه ریجن آپدیت ها با هم فرق کنه!

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
با توجه به توضیحات دوستان میشه فهمید چرا فقط یگانه گان متال داره.!

ولی هنوز سوال دارم گان متال چند نوع داره؟؟ آیا فقط به همونی که متال گیر داره میگن گان متال؟؟؟ یعنی فقط اونی که متال گیر داره رنگش گان متاله؟؟

Game rules

کاربر سایت
Jul 11, 2008
83
لازم نیست هارد رو فرمت کنی (اگر این کارو بکنی همه چیز پاک میشه)
شما اگر آخرین آپدیت روی کنسولت هست میتونی با Restore کردن هاردت به آخرین آپدیتی که قبل از این آپدیت روی کنسولت بود برگردونیش و آپدیتی بریزی که با ریجن کنسولت یکی باشه تا مشکلت حل بشه
اگر هم آخرین آپدیت روی کنسولت نیست که چه بهتر همونطوری که گفتم آپدیتی بریز رو کنسولت که با ریجن کنسولت یکی باشه

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,709
نام
امیر
لازم نیست هارد رو فرمت کنی (اگر این کارو بکنی همه چیز پاک میشه)
شما اگر آخرین آپدیت روی کنسولت هست میتونی با Restore کردن هاردت به آخرین آپدیتی که قبل از این آپدیت روی کنسولت بود برگردونیش و آپدیتی بریزی که با ریجن کنسولت یکی باشه تا مشکلت حل بشه
اگر هم آخرین آپدیت روی کنسولت نیست که چه بهتر همونطوری که گفتم آپدیتی بریز رو کنسولت که با ریجن کنسولت یکی باشه

دوست من برای چی فکر نکرده جواب میدی طرفو گیج میکنی .
firmware اصلا روی هارد نصب نمیشه تا با restore کردن هارد که نمی دونم این از کجا اومده بشه پاکش کرد و به نوعی firmware رو downgarde کرد .

کلا ps3 دو تا حالت داره یکی restore defult settings و یکی دیگه restore ps3 system که اولی تنظیمات firmware رو به حالت اولیه بر میگردونه و دومی کلا دستگاه رو refresh میکنه به جز system software . و همه اطلاعات روی هارد نیز پاک میشه .

اصلا firmware به هارد ربط نداره . firmware داخل حافظه فلش مادربورد نصب میشه . تقریبا مثل bioss در مادر بورد pc . اگه شما تونستی با فرمت کردن هارد pc ، بایاس مادر بورد رو downgarde کنی حتما می تونی با فرمت کردن هارد ps3 ، فرمور شو downgrade کنی !

Game rules

کاربر سایت
Jul 11, 2008
83
دوست من برای چی فکر نکرده جواب میدی طرفو گیج میکنی .
firmware اصلا روی هارد نصب نمیشه تا با restore کردن هارد که نمی دونم این از کجا اومده بشه پاکش کرد و به نوعی firmware رو downgarde کرد .

کلا ps3 دو تا حالت داره یکی restore defult settings و یکی دیگه restore ps3 system که اولی تنظیمات firmware رو به حالت اولیه بر میگردونه و دومی کلا دستگاه رو refresh میکنه به جز system software . و همه اطلاعات روی هارد نیز پاک میشه .

اصلا firmware به هارد ربط نداره . firmware داخل حافظه فلش مادربورد نصب میشه . تقریبا مثل bioss در مادر بورد pc . اگه شما تونستی با فرمت کردن هارد pc ، بایاس مادر بورد رو downgarde کنی حتما می تونی با فرمت کردن هارد ps3 ، فرمور شو downgrade کنی !

اول شما برو درست پستمو بخون بعد بیا اظهار نظر کن مثل اینکه کمی گیج میزنی
منظور من این بود که اگر آخزین firmware روی کنسولش هست و ریجن firmware ش با کنسولش یکی نیست و ریجن اشتباه ریخته روی کنسولش میتونه restore کنه (منظورم همون restore defult settings هست) تا firmware به اصطلاح Downgrade بشه و برگرده
به آخرین Firmware ی که قبل از این آپدیت ریخته روی کنسولش و دوباره کنسولشو آپدیت کنه (این بار firmware ی رو بگیره که ریجنش با کنسولش یکی باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر