هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Far.Cry

کاربر سایت
Oct 15, 2006
73
سلام
تورو خدا جوابمو سریع بدین تو این دو روز گذشته برقمون تند تند قطع میشه و من وسط بازی ضد حال میخورم میخواستم ببینم این برق رفتن درست وسط بازی واسه PS3 عزیزم مشکل ایجاد میکنه یا نه چون دست کم 2 ساعت بعد برق میاد و دیسک همونجوری تو دستگاه میمونه فقط خواهشا کسایی آگاهی و تخصص دارن جواب بدن دارم از ناراحتی میمیرم

آخرین ویرایش:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام
تورو خدا جوابمو سریع بدین تو این دو روز گذشته برقمون تند تند قطع میشه و من وسط بازی ضد حال میخورم میخواستم ببینم این برق رفتن درست وسط بازی واسه PS3 عزیزم مشکل ایجاد میکنه یا نه چون دست کم 2 ساعت بعد برق میاد و دیسک همونجوری تو دستگاه میمونه فقط خواهشا کسایی آگاهی و تخصص دارن جواب بدن دارم از ناراحتی میمیرم
از نظر برق که نمیدونم !!
اما از نظر دیسک که طوری نمیشه !! من خودم همیشه 24ساعت cod4 داخل کنسول هست مگر اینکه بخام یک بازی دیگه انجام بدم درش بیارم !!

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
یه توضیح کامل برای gunmetal میخوام برای اینکه چرا اینقدر قیمتاش تفاوت داره مدلای مختلفش چجوریه ؟و...

و قیمت اونی که متال گیر le داره تو ایران چنده و کجا میفروشن...

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
یه توضیح کامل برای gunmetal میخوام برای اینکه چرا اینقدر قیمتاش تفاوت داره مدلای مختلفش چجوریه ؟و...

و قیمت اونی که متال گیر le داره تو ایران چنده و کجا میفروشن...

من یه روز توی توپ خونه دیدم 660 ولی دیگه پیدا نکردم.... الان باید از شخص بخری مثل آقا پیام یا اینکه بری یگانه...... اونجا 100% داره قیمتش هم بالای 700 تومنه.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
مزخرف ترين مغازه تو تهران يگانه......همچين ميكنه تو پاچت كه خودشم باورش نميشه!!!!!
يه pspساده رو به من قيمت داد 650 تومن:eek:باورتون ميشه!!!!انقدر هم با اعتماد به نفس خالي ميبنده........
چند دفعه هم نزديك بود باهاش دعوام شه!!!!
تا حالا1000 تومن هم ازش خريد نكردم

آخرین ویرایش:

bamy_AWESOME

کاربر سایت
Jun 25, 2008
82
نام
بامداد
مزخرف ترين مغازه تو تهران يگانه......همچين ميكنه تو پاچت كه خودشم باورش نميشه!!!!!
يه pspساده رو به من قيمت داد 650 تومن:eek:باورتون ميشه!!!!انقدر هم با اعتماد به نفس خالي ميبنده........
چند دفعه هم نزديك بود باهاش دعوام شه!!!!
تا حالا1000 تومن هم ازش خريد نكردم

اصلا" برخورد مغازه ی یگانه بده!
وقتی گوشی تلفن رو روی آدم عین ****** قطع میکنه!!! دیگه چه انتظاری داری؟

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
بابا یگانه اصلا کاسب نیست هر کسی و هر وقتی تلفن بزنه قعط میکنن جواب نمیدن! یه ذره ادب ندارن خیال کردن کین! من حاضرم از شتر شیر بخرم ولی از یگانه خرید نکنم!

این آقای niko belic هم من میدونم چرا اینقدر تبلیغ میکنه. بهتره نگم. :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر