هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,294
نام
علیرضا
دوستان راهی وجود داره بشه ریجن ps3 تغییر داد ولی خیلیم برام محم نیست فقط جای دگمه ضبدر دایره تغییر بدم اخه دستگاه خودم j دگمه بازیها رو تغییر میده خیلی تو مخ
من جفت کنسولا که داشتم ریجن سه بود و با ریباگ تولباکس عوضشون میکردم. تو نت بزنی هست
این دوتا راه هست زمان ما اولی بود
There is 2 simple ways to switch this.

1. In REBUG Toolbox if you go to the last column "Utlities" then scroll down to "Button assignment".

2. In the DEBUG Settings Menu, the top option is "O Button behaviour" and set it to "Back".
سلان دوستان
من یه ps3 fat دارم باهاش بیشتر بازی های میکرو و سگا و پلی استیشن 2 و ... این چیزارو بازی میکنم
دیروز توی بازی pes4 با شبیه ساز ps2 بعد 5 دقیقه بازی فن رفت رو دور اخر و دمای سی پی یو زد 88 و چراغ زرد چشمک زد ولی کنسول خاموش نشد
من بلافاصله شبیه سازو بستم و بازی فیفا 19 خود ps3 اجرا کردم بعد یه دست بازی دمای cpu اومد رو 74 rsx هم اومد روی 59
بعد نیم ساعتی نید فور اسپید باهاش بازی کردم دما روی همون 74 و 59 ثابت موند

حالا چرا با شبیه ساز دما اونجوری میره بالا؟
بعد دمای 73 74 و rsx 58 59 طبیعیه واسه فت؟یا این پیر مرد دوست داشتنیو دیگه بازنشستش کنم و دیگه روشنش نکنم
دما سی پی یوت یکم بالاست . یادمه تو فتی که داشتم و تازه 65 نانومترم بود یه بار عجیب به مشکل دمایی خوردم اخر سر یه دوستی راهنمایی کرد که اینا بخاطر طراحی بد گاهی هیت سینک خوب نمیشینه رو چیپ و با یه تیکه مقاو گذاشتن پشت چیپ کاملا حل شد مشکل.

من با این کارا همون فته رو تا سه سال پیش داشتمش بعد فروختم همکارم هنوزم کار میکرد که فروختش یه پلی4 خرید.
1. سرویس کامل و تعویض خمیر سیلیکون با یه جنس خوب
2. افزایش سرعت فن با وبمن تا حدود 35 الی 40 درصد.
3. بهبود هوای رفت برگشتی به کنسول با ایجاد حفره زیر دستگاه. (اینو کسی اصولا انجام نمیده بخاطر اینکه ظاهر کنسولش بهم نخوره) هر چند این کار در حد 3-4 درجه تفاوت ایجاد کرد

همیشه تو هر بازیی هم بالای 60 نمیرفت دستگاه دمای جفت چیپاش دیگه تابستون بود گرم میشد نهایت 62 رو دیدم.
متاسفانه مدل چهار پینشو موجود نداشت!
سایت انبار بازی و دایهاردم یه سر بزن.
حضوری هم میتونی بری یه سر هم به فروشگاه تین و پایتخت بزن شاید داشته باشن. یه بار دسته ام خراب شده بود لیاتش گیر نمیومد هیچ جا اونجا پیدا کردم

• Like
Reactions: Adidas95

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
771
نام
آرش
درود دوستان من به سختی یه دسته ps3 اصلی گیر آوردم و خریدم میخوام بدونم اگه با لب تاپ شارژش کنم کوچکترین مشکلی برای دسته بوجود نمیاد؟ یا حتما باید با خود کنسول شارژ بشه؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,151
درود دوستان من به سختی یه دسته ps3 اصلی گیر آوردم و خریدم میخوام بدونم اگه با لب تاپ شارژش کنم کوچکترین مشکلی برای دسته بوجود نمیاد؟ یا حتما باید با خود کنسول شارژ بشه؟
داداش سوالای سخت میپرسی والا من نمیدونم فقط میدونم ولتاژ اکثر یو اس بی ها حالا چه برای لپ تاپ و چه برای کنسول 5 ولت و 1 امپر هست اگر میزان خروجی یو اس بی لپتاپت 5 ولت و 1 امپر باشه حداقل روی کاغذ نباید اتفاقی براش بی افته خرابم بشه نهایت باتریش خراب میشه که میری یکی دیگه میخری بهترین راه ازمایش کردنش توسط خودته راستی خب چرا با خوده کنسول شارژش نمیکنی؟

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
19
دسته اصلی فقط با خود کنسول شارژ میشه ولی دسته های های کپی تو بازار که ۵ ولتی هم هستن با هر شارژر و یو اس بی شارژ میشن مشکلی نداره

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,151
دسته اصلی فقط با خود کنسول شارژ میشه ولی دسته های های کپی تو بازار که ۵ ولتی هم هستن با هر شارژر و یو اس بی شارژ میشن مشکلی نداره
والا من تو سایتای خارجی سرچ کردم و خیلیا گفتن با یو اس بی لپتاپ هم میشه شارژ کرد دیگه نمیدونم دسته هاشون فیک بوده یا اصل البته بعضیا هم میگفتن نمیتونن شارژ کنن با لپتاپ دسته رو ولی فک کنم بشه اگر لپتاپ یو اس بیش بشناسه دسته رو شارژ میشه خوده من یه دسته ps3 که مطمینم اصلی هست داشتم با یو اس بی کامپیوتر شارژش میکردم تا باهاش رو pc دارک سولز بازی کنم البته شارژش هی قطع و وصل میشد و مثل ps3 خوب شارژ نمیکرد که اونم فک کنم بخاطر خرابیه پورت یو اس بیه pc ام بود بهترین راه امتحان کردنه

• Like

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
19
تنها راه شناختن دسته اصل برد توشیبا داخلش هست که دسته رو باید باز کنی ببینی من دسته های اورجینال خودم فقط با پی اس تری شارژ میشن ولی های کپی دارم که با کامپیوتر هم شارژ میشه

• Like
Reactions: silent ops

starmrio

عضو جدید
Sep 12, 2022
1
متاسفم قربان تا حالا dvd حاوی فیلم رو داخل هارد ps3 کپی نکردم و نمیدونستم که اصلا همچین کاری میشه کرد ولی شما اگر فیلمو بریزی داخل فلش با فرمت fat 32 هم میتونی داخل ps3 اجراش کنی البته فرمت فیلم باید mp4 باشه در مورد دانلود بازیه metal gear هم این سایتو https://uptomods.com/blog/pet-simulator-x/ و همچنین این سایتو Vimm's Lair: PlayStation 3 Vault امتحان کنید البته نمیدونم سرعتش کافیه یا نه برای دانلود و یه بدیه دیگه هم که دارن این سایتا اینه که بازی رو تک پارت برای دانلود گذاشته 26 گیگ باید یه جا دانلود کنید اگر بازم نشد تو گوگل سرچ کنید download metal gear rising revengence ps3 و همه سایتا رو چک کنید ببینید از یکیشون میتونید دانلود کنید یا نه دیگه اینم نشد باید با هارد یا فلش تشریف ببرید پشت شهرداری بگید براتون بریزن بازیو
با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری سایت دانلود بازی عالی

• Like
Reactions: Aperture

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
906
درود دوستان این قطعه دسته من خراب شده حسابی پوست پوست شده این جنسش از چیه چی باید جاش بزارم؟سپاس

View attachment 272493

درود
یجور فوم چسبیه
تا حالا جایی ندیدم
میتونی از یکتکه تویوب یا چیزهایی شبیه اون استفاده کنی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر