هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
31
نمیدونم والا با توجه به حرفات cpu و rsx وضعیتشون خوبه ولی فن نه بعد اخه اگر فنت با 50 درصد هم در نظر بگیریم کار میکنه دمای cpu و rsx هم خوب نیست چون این همه فن فشار میاره تازه لبه مرزه دماشون یه تعمیر کار رفتن مگه چقدر کار داره تهش دو روزتو بگیره باز بستگی به تصمیم خودت داره راستی شما اصلا از کجا میدونی فنت با 50 درصد داره کار میکنه؟
select+start+home که داخل بازی با هم فشار میدم نشون میده باشه حالا میدم یکی برام خمیر سلیکونشا عوض کنه دست درد نکنه از راهنماییات

• Like
Reactions: Aperture

aryahp

کاربر سایت
Oct 3, 2021
3
سلام من ps3 نمیدونم مشکلش چیه روشنش میکنم اروره چشمک قرمز میده بعد باتری هم نداره بعدشم 2 از فیوزاهای nec gpu هم نیست هر چقدر سشورار هم کشیدم بازم همین مشکل بود لطفا جواب بدین

aryahp

کاربر سایت
Oct 3, 2021
3
سلام دوستام منps3 گرفتم مدل fat هارد ۵۰۰
مدلCECHLO4
در کل موقع بازی دور اخر فن کار میکنه بعد اینکه از بازی خارج شدی به دور دو میفته لازمه خمیر عوض کنم یا طبیعیه
و یه سوال دیگه باav تصویر دارم ولی وقتی hdmiوصل میکنم صفحه فقط سیاه هس با یه نوار نازک عمودی صورتی سمت چپ در کل صفحه سیاه هس مشکل از کجاس
در مورد صفحه سیاه دکمه پاور رو تا موقعه ایکه صفحه بوت بالا بیاد فشار میدین (البته باید 3 تا بوق بخوره )بعد از منو ورودی مورد نظر رو انتخاب میکنید

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
31
سلام من ps3 نمیدونم مشکلش چیه روشنش میکنم اروره چشمک قرمز میده بعد باتری هم نداره بعدشم 2 از فیوزاهای nec gpu هم نیست هر چقدر سشورار هم کشیدم بازم همین مشکل بود لطفا جواب بدین
چی گفتی داداش،مشکلت چقد عجیبه،ایسگا گرفتی

aryahp

کاربر سایت
Oct 3, 2021
3
چی گفتی داداش،مشکلت چقد عجیبه،ایسگا گرفتی
منم این کنسولو دیدم پرام ریخت انقدر مشکل داشت ps3 من مشکل چراق قرمز داره بعدشم باتری cmos یا همون باتری پشتیبان هم نداره من مثل تعمیر کار ها توی youtube با سشورار به مدت نیم ساعت جلوی فن گرفتم بازم درست نشد

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
31
منم این کنسولو دیدم پرام ریخت انقدر مشکل داشت ps3 من مشکل چراق قرمز داره بعدشم باتری cmos یا همون باتری پشتیبان هم نداره من مثل تعمیر کار ها توی youtube با سشورار به مدت نیم ساعت جلوی فن گرفتم بازم درست نشد
به خدا اول فکر کردم پلی تری خودم عجیب ترین مشکلا داره ولی انگار عجیب تر از ماله منم بود

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر