هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Iran soldier

کاربر سایت
Jun 21, 2014
57
اینجا تاپیک مشکلات کپی خور نبود .در هر حال:

1/برای اطلاعات پاک شده راهی نیست .
2/برای برگردوندن کپی خور {اگه فریمور ارجینال نصب نکردی}کافیه همون فریموری که روش بودی یا فریمور بالاتر معتبر{مثلا 4.55 v1.03 habib }رو از ریکاوری نصب کنی.

- - -ویرایش - - -

کابل 3 فیشی که همراه کنسول هست رو وصل کن و تو تنظیمات صدا /صدا رو سوئیچ کن روی آنالوگ و فیشها رو هم به هر چی خواستی وصل کن.

دوست عزیز اون کابلو ندارم ازش عکسی داری؟من تازه ps3 خریدم با hd به مانیتور وصلم

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام دوستان من دیروز یه ps3 اسلیم خریدم اورجینال چنتا سوال دارم
1.ایا این ورژن جدیدا ب زودی کپی خور میشن یا نه برم بازی اورجینال بخرم (نه از این کپی های کبرا که میگن گیر داره نرم افزاری)
2.من میخوام بین pc.ps3 و موبایل شر باشن با هم میشه( یه گذینه ای تو ستینگ خود ps3 هست که میگه وصل کن و نمیدونم چطوری کار میکنه )من وای فای دارم و همه وسایلا ب wifi وصل هست
3.چنتا بازی تاپ برای ps3 معرفی میکنی؟ من دیروز GOF3 .MGS4 و U2 خریدم مرسی از راهنمایی دوستان

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان این دمای کنسول رو از کجا میفهمن؟
مثلا طرف میگه cpu رو هفتاد بود؟
دماسنجی چیزی گذاشته از تو منویی جایی نگاه کرده؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دستگاهم اوریجناله دوست عزیز
نشون میده جایی؟

نه داخل دستگاه اورجینال نشون نمیده .......

اینی که گفتی دقیقا کجاس؟

داخل مولتیمن وارد ستینگ میشی 10 تا گزینه مونده تا اخرین گزینه دوتا کلمه یا همچین چیزی نوشته call/gpu اونجا گزینه رو فعال میکنی و گرما رو نشون میده ...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان من دیروز یه ps3 اسلیم خریدم اورجینال چنتا سوال دارم
1.ایا این ورژن جدیدا ب زودی کپی خور میشن یا نه برم بازی اورجینال بخرم (نه از این کپی های کبرا که میگن گیر داره نرم افزاری)
2.من میخوام بین pc.ps3 و موبایل شر باشن با هم میشه( یه گذینه ای تو ستینگ خود ps3 هست که میگه وصل کن و نمیدونم چطوری کار میکنه )من وای فای دارم و همه وسایلا ب wifi وصل هست
3.چنتا بازی تاپ برای ps3 معرفی میکنی؟ من دیروز GOF3 .MGS4 و U2 خریدم مرسی از راهنمایی دوستان

تبریک بهت میگم
1- اگر مشکل مالی نداری و برای بازی کردن هم عجله نداری برو همون اروجینال بازی کن و بازی های دسته دوم ریخته تا دلت بخات زیاده
2- والله منم خیلی باهاش ور رفتم اخر هم نشد یکمی دنگ و فنگ داره برو توی این پست یکی از دوستان توصیحاتی داده اگر بدرد بخورت بود استفاده کن
3- وااله بازی زیاده شما برگرد توی بخش پلی3 گیمش اونجا ببین بازی چیا هست
اینم چندتا بازی که من به یاد دارم
سری کامل بازی God of War این پیشنهاد میکنم حتما بازی کنی
برای بهتر راهنمایی کردنت هم من پیشنهاد میکنم بری توی این تاپیک
بازیهای موجود در بازار PS3

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان این سوال منو هرکی واره خواهشا جواب بده یا لااقل راهنمایی بکنه
یه دستگاه اورجینال خور دارم 3-4 سالی تقریبا دارم استفاده میکنم
الان یه چندماهی میشه بهد 10 تا 30 دقیقه که روشنه صدای پاورش زیاد میشه
میشه تقریبا مثه سشوار اوایل زیاد نبود اما حس میکنم روز بروز صداش داره کمی بیشتر میشه نسبت به قبل
حالا سوال اول اینکه این صدای زیاد از کجا ناشی میشه - تعمیر شدنش چجوریاس و چقدر خذج بر میداره
و سوال دومم هم اینکه اگه تعمییرش نکنم و همینطوری استفاده کنم ممکنه کلا بفاک بره یا نه ؟
ممنون

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
سلام

دوستان به نظر شما این هدست
[h=3]PULSE wireless stereo headset[/h]ارزش 400 تومن هزینه رو داره؟؟؟؟

کیفیت صدا و باس و تفکیک صدا و.... چطوره؟؟؟؟ لطفا کسایی که دارن و تجربه استفاده ازش رو دارن یه توضیح به من بدن...ممنون

بدجور دو دلم که اینقدر برای این هزینه کنم یا نه

ممنون

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان این سوال منو هرکی واره خواهشا جواب بده یا لااقل راهنمایی بکنه
یه دستگاه اورجینال خور دارم 3-4 سالی تقریبا دارم استفاده میکنم
الان یه چندماهی میشه بهد 10 تا 30 دقیقه که روشنه صدای پاورش زیاد میشه
میشه تقریبا مثه سشوار اوایل زیاد نبود اما حس میکنم روز بروز صداش داره کمی بیشتر میشه نسبت به قبل
حالا سوال اول اینکه این صدای زیاد از کجا ناشی میشه - تعمیر شدنش چجوریاس و چقدر خذج بر میداره
و سوال دومم هم اینکه اگه تعمییرش نکنم و همینطوری استفاده کنم ممکنه کلا بفاک بره یا نه ؟
ممنون

این دستگاهت احتملا heat گرفته یا اصطلاحا بر اثر گرما اینطوری شده و باید حتما دور فنش رو بیارن پایین تا قبل از اینکه چراغ زرد بشه ...... هزینه اش هم 70 تا 80 تومن است

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام خدمت تمام عزیزان من یه دستگاه نو از سوییس به دستم رسیده میخام بدونم مدلش چیه و ریجن ان چنده روش نوشته 500 گیگ و charocoal black و نوشته cech-4004c

پشت جعبه نوشته ریجن چند هست اونو ببین و متوجه میشی

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام دوستان من ی سوالی پریدم از دوستان اما جواب درستی نگرفتم
رفتم تو ی سایت که ps3 باز کرده بود جواب سوالمو گرفتم ..
روی دستگاه نوشته برق 120 ولت وصل کنید اما روی برد تغذیه دستگاه نوشته 100 تا 240 ولت که بهترین برق براش 120 هست
aRcmFR1NlsZITHc1.huge

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر