هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان خواستم بدونم تفاوت این دسته های فیک با دسته های اصلی چیه؟ تو همه بازیا ساپورت میشن آیا؟

بله توی همه بازی ها ساپورت میشن ولی سریعا خراب میشن برای همینم هست که میگن دسته اروجینال بخرید تا عمرش بیشتر باشه
برای اینکه فرق بینشون هم بدونی برو به این تاپیک
[h=3]تشخیص دسته بازی ارجینال و غیر ارجینال[/h]

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سالارجان داداش اخه مشکلی ندارن؟مدل این 30ت هاچیه؟زودخراب نمیشن؟
از 30 تومن شروع میشه حالا شما وسعت به هر کدوم میرسه اونو بگیر.فکر نمیکنم به این زودیا خراب شه

- - -ویرایش - - -

سلام .من قبلا با تلویزیون 32" بازی میکردم مشکلی نداشتم ولی وقتی به42" وصل کردم سرعت بازیها خیلی پایین اومده یعنی خیلی فریز داره میخواستم بدونم با این رزولوشن مشکلی داره یا نه ؟

ارسال شده از GT-I9003 با استفاده از تپاتالک 2

با یه پروفایل آفلاین این کارو انجام بده
ستینگ سیستم ستینگ ،گزینه ری استارت دیفالت ستینگ رو بزن مراحلش رو کامل کن

ps3+xbox360

کاربر سایت
Mar 12, 2009
214
نام
reza
با سلام
پلی استیشنمو چند ماهی هست روشن نکردم الان امدم بازی کنم روشن میشه ولی تصویر نمیاد ! کابل اچ دی ام ای هم سالمه تستش کردم :( به نظرتون چه مشکلی پیدا کرده؟
حـــــــــــــــــــــســــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــن کــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ :(

eligggg

کاربر سایت
Dec 23, 2013
2
دوستان دستگاهم اسلیم ۳۰۰ هستش به طور اتفاقی کل برقش قطع شد به طوری که چراغ قرمز کلید پاور هم خاموش شده باید کلید پاور رو بزنن تا تازه کلید قرمز روشن بشه حالا هم داخل هر بازی یا فیلمی که میشم بعد از چند دقیقه همینطور میشه و کل برقش قطع میشه پاور عوض کردم و کلاً هارد فرمت کردم به تعدادی از تعمیرکارها نشون دادم بازم درست نشده آیا میتونید کمکم کنید؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام
پلی استیشنمو چند ماهی هست روشن نکردم الان امدم بازی کنم روشن میشه ولی تصویر نمیاد ! کابل اچ دی ام ای هم سالمه تستش کردم :( به نظرتون چه مشکلی پیدا کرده؟
حـــــــــــــــــــــســــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــن کــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ :(
رضا قبلا هم بهت گفته بودم که چیکار کنی
این تنظیماتش تصویریش رفته سر سه فیش
دسته روی دکمه پاور نگه دار و وقتی دو تا بوق شنیدی دستو ور دار و تنظیمات تصویری ریستار میشن
البته اون فیش HDMI هم وصل کن به LCD بعد این کارها رو بکن

یه چندتا جا که تعمیرات دسته ps3 رو انجام بدن بیزحمت معرفی میکنید دوستان؟

کدام استان هستید؟

kaveh-slayer

کاربر سایت
Aug 23, 2011
54
نام
کاوه
دوستان درود
کسی میتونه بهم بگه او اخبار سونی که که گوشه ی سمت راست بالای تصویر میاد رو چجوری غیر فعال کنم؟:-/
ممنون میشم راهنمایی کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان درود
کسی میتونه بهم بگه او اخبار سونی که که گوشه ی سمت راست بالای تصویر میاد رو چجوری غیر فعال کنم؟:-/
ممنون میشم راهنمایی کنید

توی تنظیمات سیستم هست
اگر ادرس دقیق میخواهی تا برم کنسول رو روشن کنم بهت ادرس دقیقشو بدم که کجا بری

kaveh-slayer

کاربر سایت
Aug 23, 2011
54
نام
کاوه
توی تنظیمات سیستم هست
اگر ادرس دقیق میخواهی تا برم کنسول رو روشن کنم بهت ادرس دقیقشو بدم که کجا بری
سلام حسین جان چه خبرا:bighug:
همینجوری با عجله نگاه کردم ولی متوجه نشدم.
اگه زحمت بکشی بزرگواری کردی;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام حسین جان چه خبرا:bighug:
همینجوری با عجله نگاه کردم ولی متوجه نشدم.
اگه زحمت بکشی بزرگواری کردی;)

سلام سلامتی :d
بیا برو توی این ادرس زیر
setting=system setting=notification messages=off
همین

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان دستگاهم اسلیم ۳۰۰ هستش به طور اتفاقی کل برقش قطع شد به طوری که چراغ قرمز کلید پاور هم خاموش شده باید کلید پاور رو بزنن تا تازه کلید قرمز روشن بشه حالا هم داخل هر بازی یا فیلمی که میشم بعد از چند دقیقه همینطور میشه و کل برقش قطع میشه پاور عوض کردم و کلاً هارد فرمت کردم به تعدادی از تعمیرکارها نشون دادم بازم درست نشده آیا میتونید کمکم کنید؟
رفیق به نظرم مشکل شما به سی پی یو بر میگرده چون فنش توان خنک کردنشو نداره برای همین بعد از مدتی اتومات خاموش میکنه(که سی پی یو نسوزه)
فکر کنم فن سی پیوت نیم سوز شده .با این کاربر (8030)صحبت کن بهتر راهنمایت میکنه

{HHH}

کاربر سایت
Jun 18, 2012
14
من تو درایو دستگاهم دیسک گیر کرده و ایجکت نمیکنه به نظرتون راهی هست بدون باز کردنش این مشکلو بتونم حل کنم؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر