هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام بازی دوستان و اساتید گرامی.. اگر لطف بفرمایید بنده رو راهنمایی کنید ممنون میشم.

من اهل بازی زیاد نیستم و وقتش رو هم ندارم.. اما امکان نداره بتونم از GTA V به این راحتی بگذرم واسه همین چون 26 شهریور قراره بیاد، دارم این یکی دو روزه PS3 می خرم

چون به خرید از سایت های خارجی و دوستان خارج از کشور دسترسی دارم.. می تونم این بسته رو سفارش بدم PS3 500GB + Grand Theft Auto V Bundle
PS399288.png

آیا با توجه به اینکه این PS3 مستقیما از سایت سونی هستش (و یحتمل آپدیت آپدیت) بعدا برای بازی کردن در ایران چه بصورت اورجینال و یا حتی کپی خور کردن.. مشکلی پیش نمیاد؟

من از توی سایت و عکس ها متوجه نشدم این Slim 500gig هستش یا قدیمی تره؟

حتی اگر پیش بیاد می ارزه با توجه به 269 دلار بودن این بسته و نهایتا 1 تومن آب خوردنش بخرم و اورجینال بازی کنم؟

یا اینکه یک اسلیم از دیجی کالا بخرم (غیر قابل کپی) 1 تومن و 59 دلار هم بازی رو سفارش بدم؟

این کلمه غیرقابل کپی دیجی کالا نوشته.. یعنی واقعا نمیشه کپی خورش کرد؟

یک سوال فنی هم داشتم.. اونم اینکه آیا اگر دستگاه کپی خور بخرم یا این رو کپی خور بکنم.. می تونم بازی اورجینال هم روش انجام بدم؟ آنلاین حتی؟

کلا برای ورود به دنیای PS3 و انجام هر چه زود تر GTA V یه نسخه مشتی برای ما بنویسید.. ما هم دعا تون می کنیم بخدا.. یا کمکی تو زمینه های دیگه انجام بدیم

یک دنیا تشکر پیشاپیش

به ترتیب جواب میدم
اوریجینال بازی کنید هزینه بازی ها تون بالاس کپی هم مشکلات و مزیت های خودشو داره
این سوپراسلیم 500 گیگ هستش (جدیدترین مدل ps3 )
اون دیگه بستگی به خرج کردنی که میخواید انجام بدید داره اگه میتونید از پس خرید بازی های اوریج بر بیایید اوریجینال بازی کنید
الان با توجه به برد و هک جدید همه کنسول ها کپیخور میشن دیگه کنسول کپیخور نشه نداریم
چرا میشه کپی کرد
میتونید بازی اوریجینال رو دستگاه کپی برید ولی اگه آنلاین بشید = بن شدن
همین که از خارج میخواید بخرین بهترین راهه هم ارزونتره هم مطمئنتر بعده ها هم اگه بخواین بفروشینش راحتتر فروش میره و چون ارزون براتون افتاده ضررتون کمتره

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
به ترتیب جواب میدم
اوریجینال بازی کنید هزینه بازی ها تون بالاس کپی هم مشکلات و مزیت های خودشو داره
این سوپراسلیم 500 گیگ هستش (جدیدترین مدل ps3 )
اون دیگه بستگی به خرج کردنی که میخواید انجام بدید داره اگه میتونید از پس خرید بازی های اوریج بر بیایید اوریجینال بازی کنید
الان با توجه به برد و هک جدید همه کنسول ها کپیخور میشن دیگه کنسول کپیخور نشه نداریم
چرا میشه کپی کرد
میتونید بازی اوریجینال رو دستگاه کپی برید ولی اگه آنلاین بشید = بن شدن
همین که از خارج میخواید بخرین بهترین راهه هم ارزونتره هم مطمئنتر بعده ها هم اگه بخواین بفروشینش راحتتر فروش میره و چون ارزون براتون افتاده ضررتون کمتره

دوست عزیز؛ خیلی ممنون از اطلاعاتت.. :) خدا خیرت بده

فقط این قضیه بن شدن.. مثلا یک دستگاه کپی خور شده باشه.. ولی داره بازی GTA V اورجینال بازی می کنیم باهاش.. اگه آنلاین بشیم.. باز هم بن میشیم؟

بن شدن یعنی بن شدن کل دستگاه (مک دستگاه) یا اینکه فقط آی دی در PSN ؟ میشه هر موقع می خوام اوریجینال آنلاین بازی کنم هر موقع می خوام کپی؟

همچنین من می تونم از کانادا، مالزی و انگلیس این کنسول و بازی رو بخرم.. منظورم به قضیه رجیون هستش که دوستان در موردش گفتن.. کدام رجیون بهتره؟

که بعدا برای پخش فیلم های بلو-ری هم به مشکل نخورم؟ :)

kraitoos

کاربر سایت
Sep 1, 2013
18
دوست عزیز؛ خیلی ممنون از اطلاعاتت.. :) خدا خیرت بده

فقط این قضیه بن شدن.. مثلا یک دستگاه کپی خور شده باشه.. ولی داره بازی GTA V اورجینال بازی می کنیم باهاش.. اگه آنلاین بشیم.. باز هم بن میشیم؟

بن شدن یعنی بن شدن کل دستگاه (مک دستگاه) یا اینکه فقط آی دی در PSN ؟ میشه هر موقع می خوام اوریجینال آنلاین بازی کنم هر موقع می خوام کپی؟

همچنین من می تونم از کانادا، مالزی و انگلیس این کنسول و بازی رو بخرم.. منظورم به قضیه رجیون هستش که دوستان در موردش گفتن.. کدام رجیون بهتره؟

که بعدا برای پخش فیلم های بلو-ری هم به مشکل نخورم؟ :)
اگه با دستگاه کپی انلاین بشی امکان بن همیشه هست و یه جورایی شانسیه
بن شدن به معنی فقط اینه که شما دیگه نمی تونی از امکانات انلاین استفاده کنی. همین فقط و میتونی از امکانات افلاین بهره ببری
ریجین رو نمی دونم من خودم از ایران. اهواز خریدم مشکلی برام پیش نیومد و فیلم بلوری رو از کجا می خوای گیر بیاری؟:-/ اگرم بیاری گرونه

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
اگه با دستگاه کپی انلاین بشی امکان بن همیشه هست و یه جورایی شانسیه
بن شدن به معنی فقط اینه که شما دیگه نمی تونی از امکانات انلاین استفاده کنی. همین فقط و میتونی از امکانات افلاین بهره ببری
ریجین رو نمی دونم من خودم از ایران. اهواز خریدم مشکلی برام پیش نیومد و فیلم بلوری رو از کجا می خوای گیر بیاری؟:-/ اگرم بیاری گرونه

خیلی ممنون عزیز.. در جای دیگه ای بم گفتند super slim کپی خور نمیشه و در آینده اگه بخوام بازی دیگه بکنم بازم باید اوریجینال بخرم که بصرفه نیست.

پس همون کپی رو مجبورم بگیرم.. بنظرتون کنسول کپی خور دیجی کالا اسلیم 160 گیگ که 1750 هستش می ارزه؟ والا میگن کلا به فروشنده PS3 کپی شده در ایران اعتباری نیست..

به نظرت بازی GTA V چند روز بعد 26 شهریور.. در ایران بصورت کپی قابل استفاده است؟

من هنوز دلم پیش 269 دلار super slim + gta v هستش آخه خیلی ارزون در میاد :D همچنین باعث میشه چون بازی هاش گرونه هی نخرم و وقت تلف کنم.. البته بلا نسبت GTA V و RDR

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
خیلی ممنون عزیز.. در جای دیگه ای بم گفتند super slim کپی خور نمیشه و در آینده اگه بخوام بازی دیگه بکنم بازم باید اوریجینال بخرم که بصرفه نیست.

پس همون کپی رو مجبورم بگیرم.. بنظرتون کنسول کپی خور دیجی کالا اسلیم 160 گیگ که 1750 هستش می ارزه؟ والا میگن کلا به فروشنده PS3 کپی شده در ایران اعتباری نیست..

به نظرت بازی GTA V چند روز بعد 26 شهریور.. در ایران بصورت کپی قابل استفاده است؟

من هنوز دلم پیش 269 دلار super slim + gta v هستش آخه خیلی ارزون در میاد :D همچنین باعث میشه چون بازی هاش گرونه هی نخرم و وقت تلف کنم.. البته بلا نسبت GTA V و RDR

super slim توسط ایرانی ها کپی خورد شده همین چند وقت پیش چرا اعتباری نیست فقط باید از مدل و .. اطلاع داشته باشی اگه امکان خرید از اونور هست بخر برات ارزونتر میوفته یا کارکرده بخر

GTA V معلوم نیست کی کپی بزنند

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سلام
دوستان یه سوال داشتم

من الان روی PS3 نزدیک 100 گیگ بازی دارم که از پلاس گرفتم ...

دارم PS3 عوص میکنم و یه مدل دیگه میگیرم میخواستم بپرسم راهی هستش که محتویات اون هارد به PS3 جدید انتقال بدم ؟

- - -ویرایش - - -

بعضی وقتا کنسولم هنگ میکنه.
در حال بازی(فقط یه بار اتفاق افتاد) یا تو استور
مشکل خاصی داره؟
نه عادی هستش مشکل خاصی نداره ...

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام
دوستان یه سوال داشتم

دارم PS3 عوص میکنم و یه مدل دیگه میگیرم میخواستم بپرسم راهی هستش که محتویات اون هارد به PS3 جدید انتقال بدم ؟

نه هیچ راهی نداره

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
دوستان یه سوال داشتم

میتونی بکاپ بگیری ولی چون حجم فایلات زیاده 100% خراب میشن و غیر قابل استفاده میشن

hakim_k4

کاربر سایت
Aug 21, 2010
90
سلام دوستان

چند روز پیش یه هدست (Sony PS3 Wireless Stereo Headset) گرفتم
ولی یه مشکلی داره
من زیاد بلاک اوپس 2 بازی میکنم... هدست وصل کردم و مشغول بازی بودم که یهو sensitivity بازی عوض شد
نمیدونم چجوری بگم ... و بازی کمی هنگ میکنه
اگه منظورمو نگرفتین بگین ویدیو میگیرم میزارم
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

dsc0420-1317031988.jpg

DarkShadow_ME

کاربر سایت
Sep 3, 2013
35
نام
مجید
سلام دوستان
یه سوال: میشه وقتی بازی از پلی استیشن پلاس میگیرم به جای اینکه روی هارد خود پس اس 3 نصب بشه روی هارد اکسترنال نصب کنم؟؟

نه عادی هستش مشکل خاصی نداره ...

امکان نداره برای اینکه خاک گرفته باشه این مشکل پیش بیاد؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان

چند روز پیش یه هدست (Sony PS3 Wireless Stereo Headset) گرفتم
ولی یه مشکلی داره
من زیاد بلاک اوپس 2 بازی میکنم... هدست وصل کردم و مشغول بازی بودم که یهو sensitivity بازی عوض شد
نمیدونم چجوری بگم ... و بازی کمی هنگ میکنه
اگه منظورمو نگرفتین بگین ویدیو میگیرم میزارم
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

dsc0420-1317031988.jpg

مشکل از هدست نیستش مطمئنا مشکل از جای دیگس

حالا باز بیشتر توضیح بدید ممنون میشم
سلام دوستان
یه سوال: میشه وقتی بازی از پلی استیشن پلاس میگیرم به جای اینکه روی هارد خود پس اس 3 نصب بشه روی هارد اکسترنال نصب کنم؟؟

امکان نداره برای اینکه خاک گرفته باشه این مشکل پیش بیاد؟
برای سوال اول نه راهی نداره باید و حتما رو هارد داخلی نصب بشن
برای سوال دومتون هم نه، کلا فریز کردن تو بعضی مواقع طبیعی هستش اگه زیاد تکرار بشه تو بازی های مختلف باید نگران بشید

DarkShadow_ME

کاربر سایت
Sep 3, 2013
35
نام
مجید
برای سوال اول نه راهی نداره باید و حتما رو هارد داخلی نصب بشن
برای سوال دومتون هم نه، کلا فریز کردن تو بعضی مواقع طبیعی هستش اگه زیاد تکرار بشه تو بازی های مختلف باید نگران بشید

هارد داخلی تا چند گیگابایت میشه برد بالا؟ و مشکلی تو سرعت سیستم بوجود نیاد؟
تو بازی 1بار فریز شد اما تو استور 3-4 باری شده

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان

من وقتی میخوام بازی Splinter Cell رو اجرا کنم ارور زیر رو میده مشکل کجاس ؟

locid-conf-disc-read-error

ممنون

کنسول کپیه یا اوریجینال؟
هارد داخلی تا چند گیگابایت میشه برد بالا؟ و مشکلی تو سرعت سیستم بوجود نیاد؟
تو بازی 1بار فریز شد اما تو استور 3-4 باری شده
تا 750 گیگ هارد لپتاپی میشه برد بالا اگه هارد بالاتر از 750 گیگ هم میخواید بندازید باید اندازه هارد (طول عرض و ارتفاعش) دقیقا هم اندازه هارد های لپتاپی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر