هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
چه ربطی داشت؟! :d
شما گفتی : واسه PS3 هست؟ منم گفتم : نه ، نیست!
حرفی از PS2 نبود!
واسه PS1 هم هست :p

همه چی بهم ربط داره!!:d

منظورم این بود که چون برای ps2 هست شاید برای ps3 هم باشه اخه تو نت هم یکم که سرچ کردم دیدم که یی چیزای بود ولی فیک بود..!!!:>
حالا که نیست هم خیالی نیست ... برای GTA V میخواستم ..

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
نه ، چنین شبیه سازی وجود نداره

ولی برای ps2 وجود داره ..

همه چی بهم ربط داره!!:d

منظورم این بود که چون برای ps2 هست شاید برای ps3 هم باشه اخه تو نت هم یکم که سرچ کردم دیدم که یی چیزای بود ولی فیک بود..!!!:>
حالا که نیست هم خیالی نیست ... برای GTA V میخواستم ..
چرا ساحتن ولی فقط هر بازی لود کنی فقط لوگوی پلی استیشین میاد و دیگه نمیاد چون هنوز ورژن یکش نیومده و ورژنش خیلی جدیده یعنی باید کار بشه که یه 30 سالی فکر کنم طول بکشه چون اصلا نمیشه

soroush yakuza

کاربر سایت
Apr 17, 2010
299
نام
سروش
سلام. چرا وقتی یه هارد رو به PS3 وصل می کنم . هارد اکسترنال رو نمی شناسه ؟؟؟ ولی وقتی فلش می زنم بهش سریع می شناسه.
باید کار خاصی انجام بدم؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام , اون دانلود هاش رو میدونم , اما هر سری که می خواهی فقط یکجای خاص بری که دانلود نمی کنه که , همون اول برای ورود به ps home مشکل داره , دانلود هاش زیاد مشکل نداره , کار باهاش مشکل داره , قطع میشه مثلا وسط بازی

خوب وقتی قطع میشه این برمیگرده به مشکل اینترنت که مشکل داره و قطع میکنه
باید هی امتحان کنی تا بالاخره رد کنه

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
سلام. چرا وقتی یه هارد رو به PS3 وصل می کنم . هارد اکسترنال رو نمی شناسه ؟؟؟ ولی وقتی فلش می زنم بهش سریع می شناسه.
باید کار خاصی انجام بدم؟؟؟
میشناسه یا کلا نمیشناسه.
اگه هارد رو دیرتر بشناسه خوب طبیعی چون لودینگ هارد دیرتر انجام میشه اگه نشناسه که مشکل جداست.
برای اینکه هاردتو تو اتوبوس مث من جا نذاری بلند صلوات:d

soroush yakuza

کاربر سایت
Apr 17, 2010
299
نام
سروش
میشناسه یا کلا نمیشناسه.
اگه هارد رو دیرتر بشناسه خوب طبیعی چون لودینگ هارد دیرتر انجام میشه اگه نشناسه که مشکل جداست.
برای اینکه هاردتو تو اتوبوس مث من جا نذاری بلند صلوات:d

کلا نمیشناسه. مشکل از چیه؟؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
جعبه PS3 ـیم گم شده الان از کجا بفهمم ریجنش چند ِ ؟!؟
و اینکه تو تنظیمات، هارد رو زده 172/232 گیگابایت، یعنی هارد من 250 گیگابایتِ ؟!

آخرین ویرایش:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud

راه که زیاد داره ولی یکی از ساده ترین راهها اگه دکمه انتخابت تو منوی کنسول دایره بود کنسولت ntsc/j هست اگه ضربدر بود یا pal یا ntsc/u .
حالا برای تشخیص این دو یه فیلم dvd ارجینال داخلی رو بزار اگه پخش کرد که کنسولت pal اگه اروری مثل این داد this dvd for region pal ...کنسولت ntsc/u یا ntsc/j هستش که فرق نسخه J رو هم بالا گفتم.
هاردتم ۲۵۰ هستش.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

یکی از اون راها هم میتوانید سریال پشت دستگاه رو بدید تا بهتون بگم ماله چه کشوری یا ریجنی هست

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام
من میخوام تمام تروفی ها و سیو ها و اون اکانت هایی رو که رو کنسول دارمو پاک کنم.چه کار باید بکنم؟
باید دستگاه رو به تنظیمات اولیه کارخونه برگردونم یا با هاردشو فرمت کنم کافیه؟اگر فرمت کنم فریمور دستگاه نمیپره؟؟؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
من میخوام تمام تروفی ها و سیو ها و اون اکانت هایی رو که رو کنسول دارمو پاک کنم.چه کار باید بکنم؟
باید دستگاه رو به تنظیمات اولیه کارخونه برگردونم یا با هاردشو فرمت کنم کافیه؟اگر فرمت کنم فریمور دستگاه نمیپره؟؟؟

شما علاوه بر اون کار هایی که گفتین قبل از همه باید اکانتتون رو هم رو کنسولتون دی اکتیو کنید
برای این کار باید sign in بشید و بعدش برید تو قسمت account manager بعد برید system activation بعد طبق مراحلی که رو صفحه نشون داده میشه اکانتتون رو روی اون کنسول دی اکتیو کنید
بعد مراحلی رو که خودتون گفتید انجام بدید

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان
من میخواستم از دوستانی که اطلاع دارن بپرسم که واسه آنلاین بازی کردن کال آف دیوتی بلک آپس 2 هم مثل بازی کیل زون 3 باید آپدیت رو دانلود کرد ؟ و اگه جواب مثبته حجم دانلود چقدر هستش ؟
در ضمن آی دی من در کیل زون 3 ، ehsanna هستش .
ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان
من میخواستم از دوستانی که اطلاع دارن بپرسم که واسه آنلاین بازی کردن کال آف دیوتی بلک آپس 2 هم مثل بازی کیل زون 3 باید آپدیت رو دانلود کرد ؟ و اگه جواب مثبته حجم دانلود چقدر هستش ؟
در ضمن آی دی من در کیل زون 3 ، ehsanna هستش .
ممنون

بله باید هر آپدیتی که اومده بگیرید حجمشون هم از 50 مگ هست به بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر