هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
به نام خدا سلام , دوستان من 4 تا دسته دارم 3 تاشون دابل شوک داره و یکی نداره , مشکل بنده اینجا است این 3 تا دسته تو بازی چه آنلاین چه غیر آنلاین دکمه هاش قاطی داره , با ریست دسته هم درست نشد , ممنون میشم راهنمایی کنید نمی تونم بازی کنم , متشکرم.

سلام
دسته هاتون خراب شده و باید بدین تعمیرکار واستون درست کنه
معمولا تو فصل تابستان به علت اینکه دست ها عرق میکنه و رطوبت به داخل دسته نفوذ میکنه باعث میشه اینجور مشکلات بوجود بیاد

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
سلام
دوستان chat من کار نمیکنه!!!! و میگه نمیتونم ازش استفاده کنم!!!!
وقتی روش میزنم مینویسه:you cannot use chat

من این مشکل که سِنم رو باید تو psn بیشتر از 18 سال میزدم رو نمیدونستم و اون موقع که ساختم سن واقعیمُ زدم یعنی 17 سال زدم و حالا که سنم رسیده به 18 سال بازی های که +18 هستن رو میتونم مولتی پلیر بازی کنم
اما قبل از این که 18 سالم بشه فقط بازی ریجن 3 رو میتونستم بازی کنم و اونم بدون voice!!!! و پیش خودم گفتم این مشکل voice باید مال سنم باشه اما حالا که سنم درست شدهِ نه مشکل chatدرست شده نه مشکل voice
چه کنم؟

MEHD I

کاربر سایت
Jun 19, 2013
8
سلام دوستان
من تازه عضو این سایت شدم زیاد خبر ندارم کی تواین سایت استاد و میتونه سوال منو به راحتی جواب بده و اما سوال من من به دنبال برنامه برای کامپیوتر میگردم که بتونم از طریق کامپیوتر به صورت شبکه بر چندین پلی استیشن 3 کنترول داشته باشم یا به عبارتی بتونم اونارو خاموش .روشن . تایم . اجرای بازی بر روی PS3 از طریق کامپیوتر انجام بدم یا مشابه همون برنامه ای برای گیمنت ها و کافینت ها استفاده مکنن خوشحال میشم اگه کسی پیدا بشه خیلیم مرد باشه به سوال این بنده حقیر جواب بده .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان
من تازه عضو این سایت شدم زیاد خبر ندارم کی تواین سایت استاد و میتونه سوال منو به راحتی جواب بده و اما سوال من من به دنبال برنامه برای کامپیوتر میگردم که بتونم از طریق کامپیوتر به صورت شبکه بر چندین پلی استیشن 3 کنترول داشته باشم یا به عبارتی بتونم اونارو خاموش .روشن . تایم . اجرای بازی بر روی PS3 از طریق کامپیوتر انجام بدم یا مشابه همون برنامه ای برای گیمنت ها و کافینت ها استفاده مکنن خوشحال میشم اگه کسی پیدا بشه خیلیم مرد باشه به سوال این بنده حقیر جواب بده .

همچین برنامه ای نیست دوست عزیز

MEHD I

کاربر سایت
Jun 19, 2013
8
ممنون عزیزجان ولی من قبلا همچین برنامه تویکی از این سایت ها دیده بودم ولی الان یادم نمیاد کدوم سایت بود .وهر چقدر تو گوگل سرج مکنم هچین برنامه پیدا نمی کنم . به خاطر همین بود که سوال کردم .راهی است که کامپیوتر تو مسیر شبکه پلی استیشن 3 قرار داد یعنی براش ایدی ساخت طور که بشه از کا مپیوتر به ps3 یا از p3 به ps3 دیگر بازی کپی کرد؟

- - -ویرایش - - -

اگه بلوری توی دستگاه بمونه و دستگاه رو خاموش کنم مشکلی برای بلوری یا دستگاه پیش نمیاد؟
خیر دادشم هیچ مشکلی برا دستگات پیش نمیاد خیالت راحت .

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
ممنون عزیزجان ولی من قبلا همچین برنامه تویکی از این سایت ها دیده بودم ولی الان یادم نمیاد کدوم سایت بود .وهر چقدر تو گوگل سرج مکنم هچین برنامه پیدا نمی کنم . به خاطر همین بود که سوال کردم .راهی است که کامپیوتر تو مسیر شبکه پلی استیشن 3 قرار داد یعنی براش ایدی ساخت طور که بشه از کا مپیوتر به ps3 یا از p3 به ps3 دیگر بازی کپی کرد؟

چنین برنامه ای وجود نداره دوست عزیز
اونم که شما دیدی احتمالا خالی بندی بوده!

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
سلام
دسته هاتون خراب شده و باید بدین تعمیرکار واستون درست کنه
معمولا تو فصل تابستان به علت اینکه دست ها عرق میکنه و رطوبت به داخل دسته نفوذ میکنه باعث میشه اینجور مشکلات بوجود بیاد
سلام , آخه من انقدر از این دسته ها کار نکشیده که شما می فرمایید , فکر نمی کنم دسته ها خراب شده باشه در حالی که یه جورایی انگار نو و آکبند هستند , نکنه گرد و خاک باعث شده ؟!
اگر این 3 تا دسته بصورت معجزه آسایی با هم خراب شده باشه , چطور اون دسته هه که دابل شوک نداره این مشکل و نداره ؟! من مشکلی ندارم دسته ها رو ببرم تعمیر گاه , ولی یه جورایی خراب شدن دسته ها عجیبه در حالی که من زیاد ازشون کار نکشیدم , حتی نوشته های پشت دسته محو نشده ! :/

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام , آخه من انقدر از این دسته ها کار نکشیده که شما می فرمایید , فکر نمی کنم دسته ها خراب شده باشه در حالی که یه جورایی انگار نو و آکبند هستند , نکنه گرد و خاک باعث شده ؟!
اگر این 3 تا دسته بصورت معجزه آسایی با هم خراب شده باشه , چطور اون دسته هه که دابل شوک نداره این مشکل و نداره ؟! من مشکلی ندارم دسته ها رو ببرم تعمیر گاه , ولی یه جورایی خراب شدن دسته ها عجیبه در حالی که من زیاد ازشون کار نکشیدم , حتی نوشته های پشت دسته محو نشده ! :/

شما یا دسته هاتون فابریک نیستش و خودتون از بازار خریدید که حالا با آپدیت به ورژن بالا یا به مرور زمان به مشکل برخورده.
حالا اگه با آپدیت اینجوری شده باشه که تنها راهش یا عوض کردن با فابریک یا برگشتن به ورژن ۳.۵۵ هستش ولی اگه دستتون فابریک هست یا به مرور اینجوری شده دستتون با سرویس حل میشه برا تست هم اون قسمتی که کابل یو اس بی میخوره رو از بالا و پایین تحت فشار بزارید تو این حالت تست کنید {البته همیشه این روش صد در صد نیست}اگه کارکردش بهتر شد دیگه مطمئن میشید که با سرویس حل میشه.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
دوستان من ... میشه آپدیت بازی رو با پی سی دانلود کرد ؟ اگه میشه از کجا و چه جوری نصبش کنم رو ps3 .ممنون.
اگه کنسولتون کپی خور هست که هیچی ولی اگر اریج باز هستید یه برنامه هست به اسم PS3proxy اگه اشتباه نکنم ،اموزش استفاده ازش رو یکی از بچه ها زحمتشو کشیده بود !

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
اگه بلوری توی دستگاه بمونه و دستگاه رو خاموش کنم مشکلی برای بلوری یا دستگاه پیش نمیاد؟

دوستان دقت کنید
اگر دیسک همیشه داخل دستگاه بماند بعد از مدتی درایور بلوری شما اشکال پیدا میکند

۱ نخواندن دیسک ۲ صدا دادن تلک تلول و واکنش به بیرون دادن دیسک یا نویز درایور

راه حل فرستادن دستگاه به تعمیرگاه و خالی کردن جیب شما
یا مثل من دستگاه را باز کنید با قسمت فیزیکی درایور دیسک وربرید و مثل روز اولش کنید

پس همیشه دیسک را از دستگاه بیرون بکشد و بعد دستگاه را خاموش کنید

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
دوستان دقت کنید
اگر دیسک همیشه داخل دستگاه بماند بعد از مدتی درایور بلوری شما اشکال پیدا میکند

۱ نخواندن دیسک ۲ صدا دادن تلک تلول و واکنش به بیرون دادن دیسک یا نویز درایور

راه حل فرستادن دستگاه به تعمیرگاه و خالی کردن جیب شما
یا مثل من دستگاه را باز کنید با قسمت فیزیکی درایور دیسک وربرید و مثل روز اولش کنید

پس همیشه دیسک را از دستگاه بیرون بکشد و بعد دستگاه را خاموش کنید
سلام , یعنی واقعا لازمه من هر سری کنسول و می خوام خاموش کنم بلوری و در بیارم ؟!

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
اگه کنسولتون کپی خور هست که هیچی ولی اگر اریج باز هستید یه برنامه هست به اسم PS3proxy اگه اشتباه نکنم ،اموزش استفاده ازش رو یکی از بچه ها زحمتشو کشیده بود !

بله دسگام کپی خور نیست ..منظورم این بود که خود بازی میخواد آپدیتشو آنلاین بگیره ولی هر بار زدم چون 2 گیگه هی یه اروری میده هو دوباره از اول ! میخوام ببینم میشه با پی سی دانلودش کنم و بریزم تو ps3 ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من ... میشه آپدیت بازی رو با پی سی دانلود کرد ؟ اگه میشه از کجا و چه جوری نصبش کنم رو ps3 .ممنون.

Bay Life Pr0xy
آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC
http://forum.bazicenter.com/thread76403

سلام , یعنی واقعا لازمه من هر سری کنسول و می خوام خاموش کنم بلوری و در بیارم ؟!
بهتره در بیارید تا فنر های درارو به حالت default برگردن و فشاری روشون نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر