هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
خیلی ممنون از پاسختون
اما اونجا به مشکلی که من گفتم اشاره نشده بود!طبق حرف اون یک نفر ؛ این مشکل خاص؛مختص نوع 80گیگ میشه.آیا این درسته که نوع 80 گیگ این مشکل خاص رو داره؟
و اینکه از کجا بفهمم کنسول ریفرنباشه؟

در مورد مدل 80 گیگ من چیزی نشنیدم و فکر نمیکنم درست باشه این مساله
ریفرها معمولا کارتون مقوایی ساده دارن ، قیمتشون کمتر از مدلهای دیگه هست و صدای زیادی تولید میکنن

سلام در خصوص بازی انچارتد3 سوال داشتم من دو نفره یا همون coop بازی میکنم با دو دسته یه تی وی ولی صفحه کامل نصف نمیشه اون لوگوی گروه بقل هر دو تصویر میاد یادمه لیتل بیگ بلن میشد صفحه رو تنظیم کرد ولی هر جی گشتم تو انچارتد بیدا نکردم
ایا راهی هست صفحه کامل نصف بشه یا جایی کسی قبلا نتظیم کرده من بیدا نکردم

فکر نمیکنم بشه این کارو انجام داد ، تو Option چیزی نداره ، ضمن اینکه تو فضای خالی اطلاعاتی نشون داده میشه اگه درست یادم باشه

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
یه سوال دیگه
اقا من یه مانیتور معمولی دارم که از این کابل گنده های ابی فقط ورودی داره اسمش رو نمیدونم مال کامبیوتره(سامسونگ)
ایا راهی هست که به ps3 وصلش کنم
مثل تبدیلی جیزی به hdmi یا vga
جند جا تو ولیعصر رفتم جیزی گیرم نیومد اگه جایی سراغ دارین و یا قیمتش هم میدونید ممنون میشم معرفی کنید
محدوده تهران کرج باشه

majid1565

کاربر سایت
Aug 12, 2011
23
لطفا بیشتر توضیح بدین
چه وقتی هنگ میکنه؟ وقتی بازی میکنین یا توی منوی اصلی؟ بعد از چه مدتی؟ ارجینال بازی میکنید یا کپی؟
اگه خودش مثلا توی بازی تیر میزنه یا حرکت میکنه ، مشکل از دسته هست ، پشت دسته یک سوراخ هست ، با سوزن داخل سوراخ کنید ، دسته ریست میشه ، شاید درست شد ، اگه درست نشد باید دسته تعمیر بشه
اصلا زمان مشخصی نداره . بعضی وقتها تا روشن میکنم و بعضی وقتها وسط بازی بعضی وقتها هم هیچ دکمه ای روی دسته کار نمیکنه و فقط با دکمه psکه هنگش قطع میشه و بعد از چند دقیقه دوباره هنگ میکنه .دسته رو هم چند بار ریست کردم ولی بازم درست نشده.من کپی بازی میکنم.

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
دوستان یک سوال من میخوام مولتی red dead بزنم با چیت اما چیت تروفی ها قفل میکنه میتونم یه ای دی دیگه بسازم تو اون ای دی که میسازم اگه چیت استفاده کنم ای دی اصلی که تروفی هاش قفلننمیشه فقط ای دی که میسازم قفل میشه دیگه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
یه سوال دیگه
اقا من یه مانیتور معمولی دارم که از این کابل گنده های ابی فقط ورودی داره اسمش رو نمیدونم مال کامبیوتره(سامسونگ)
ایا راهی هست که به ps3 وصلش کنم
مثل تبدیلی جیزی به hdmi یا vga
جند جا تو ولیعصر رفتم جیزی گیرم نیومد اگه جایی سراغ دارین و یا قیمتش هم میدونید ممنون میشم معرفی کنید
محدوده تهران کرج باشه

این دو نقل قول را مطالعه کنید:

من مانیتورم ورودی HDMI نداره ، چکار کنم؟
در صورتی که مانیتور شما پورت DVI داشته باشه : در این صورت شما باید یک تبدیل HDMI به DVI خریداری کنید (که هم به صورت کابل و هم به شکل بدون کابل در بازار موجود هست) و تصویر را از طریق DVI به مانیتور بفرستید
در صورتی که مانیتور شما فقط پورت RGB داشته باشه : در این صورت علاوه بر تبدیل HDMI به DVI که در بالا گفته شد ، باید یک تبدیل DVI به RGB نیز خریداری کنید
صدا را هم از کابل سه فیش که توی کاتون موجود هست استفاده میکنید ، به این شکل که دو تا از این سه کابل مخصوص صدا هست ، که با یک تبدیل به شکل زیر میتونین به اسپیکر وصل کنید

ps333.jpg

نکاتی در مورد نحوه انصال به مانیتور و تلویزیون :
- برای استفاده از رزولیشن 720/1080 و داشتن بهترین کیفیت تصویر ، سعی کنید از کابل HDMI مرغوب استفاده کنید
- در صورتی که با کابل معمولی (سه فیش) کنسول PS3 را به تلویزیون وصل کنید ، خروجی تصویر شما در حالت 480 قرار خواهد گرفت و نمی توانید از رزولیشن های 720 و 1080 استفاده کنید
- در صورتی که پس از اتصال PS3 به مانیتور یا تلویزیون تصویر نمایش داده نشد ، PS3 را خاموش کنید و سپس انگشتتون رو روی دکمه پاور PS3 (دکمه روشن و خاموش کردن) قرار بدین ، کنسول روشن میشه ولی انگشتتون رو از روی دکمه برندارید و چند ثانیه صبر کنید ، PS3 چند تا بوق میزنه و تنظیمات خروجی تصویر ریست میشه

منابع:
راهنمای جامع خرید PS3
راهنمای جامع استفاده از PS3

دوستان من یه پی اس 3 خریدم
الان فقط هاردمو(اکسترنال)ببرم بدم بازی بریزن رو هارد؟بعد باید چطوری روی دستگاه نصب کنم؟

مبارک باشه ;)
باید هاردتون فرمت FAT32 باشه
این تاپیک را مطالعه کنید ، کامل توضیح دادم
راهنمای جامع استفاده از PS3
همچنین پیشنهاد میکنم به فروشنده بگین از کدوم CFW استفاده میکنین تا بازی فیکس شده برای همون CFW رو بهتون بده

اصلا زمان مشخصی نداره . بعضی وقتها تا روشن میکنم و بعضی وقتها وسط بازی بعضی وقتها هم هیچ دکمه ای روی دسته کار نمیکنه و فقط با دکمه psکه هنگش قطع میشه و بعد از چند دقیقه دوباره هنگ میکنه .دسته رو هم چند بار ریست کردم ولی بازم درست نشده.من کپی بازی میکنم.

دسته رو جای دیگه تست کنید ، شاید دسته خراب باشه!
اگه دسته خراب بود که باید بدین تعمیرکار تا درست کنه واستون
کنسول کپیخور و بازی به صورت کپی معمولا احتمال هنگ کردن هست ، ولی اگه خیلی زیاد باشه نگران کننده هست ، اگه فقط گاهی هنگ میکنه طبیعی هست
هاردهای اکسترنال آداپتور دار بعد از مدتی که استفاده نشه ازشون Standby میشه و اگه مثلا وسط بازی Pause کرده باشین و بعد از یک ساعت بخواین ادامه بازی رو انجام بدین ، احتمال هنگ کردن به دلیل خاموش شدن هارد هست!
کنسولتون صدا یا گرمای غیر عادی نداره؟

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
دوستان من الان متوجه شدم که اگه یه موقع بخوایم رمز اکانت رو دوباره بگیریم،به هر دلیلی چه یادمون بره و یا این که کسی دسترسی پیدا کنه باید تاریخ تولد رو داشته باشیم.من تاریخ تولدم رو الکی زده بودم .خواستم ببینم راهی هست که ببینم تاریخ تولد رو چی وارد کرده بودم؟با خود دستگاه که تو تنظیمات چیزی نزده بود.اگه کسی کمک کنه ممنون می شم.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من الان متوجه شدم که اگه یه موقع بخوایم رمز اکانت رو دوباره بگیریم،به هر دلیلی چه یادمون بره و یا این که کسی دسترسی پیدا کنه باید تاریخ تولد رو داشته باشیم.من تاریخ تولدم رو الکی زده بودم .خواستم ببینم راهی هست که ببینم تاریخ تولد رو چی وارد کرده بودم؟با خود دستگاه که تو تنظیمات چیزی نزده بود.اگه کسی کمک کنه ممنون می شم.

نه راهی نداره مگه اینکه شما وارد اکانت بشی ببینی تو قسمت اطلاعات میتونی تاریخ تولد رو پیدا کنی یا نه

tiesto22

کاربر سایت
Nov 13, 2012
12
نام
milad
کمممممممممممممک

دوستان به یه مشکل بر خوردم
هارد داخلی کنسول من 250 هستش که 235 گیگش رو می تونم استفاده کنم.تقریبا 155 گیگش رو پر کردم عملا باید 80 گیگش خالی باشه اما 15 گیگش رو بیشتر نمی تونم استفاده کنم.داستان چیه به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان به یه مشکل بر خوردم
هارد داخلی کنسول من 250 هستش که 235 گیگش رو می تونم استفاده کنم.تقریبا 155 گیگش رو پر کردم عملا باید 80 گیگش خالی باشه اما 15 گیگش رو بیشتر نمی تونم استفاده کنم.داستان چیه به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از کجا اینقدر مطمئن هستید که 155 گیگ را فقط استفاده کردین؟
حجم Game Data بازی ها رو محاسبه کردین؟

majid1565

کاربر سایت
Aug 12, 2011
23
صدا و گرمای زیادی که نداره.یعنی از اول که خریدم نداشته و طبیعی بوده .البته اینطور که متوجه شدم روی بازیهای سنگین مثل god of warگرمای بیشتر ی میده وفکر کنم طبیعیه.من حدود2ساله که خریدم و تقریبا ماهی 20 یا 30 ساعت هم بازی میکنم و از اول هم هارد 1تابایت بدون ادابتور بهش وصل بوده.این هنگ دستگاه از وقتی شروع شد که بازیها فیکس شدند و اجرا کردم .البته باید بازیهای بدون فیکس رو هم امتحان کنم ببینم بازم هنگ میکنه یا نه.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
صدا و گرمای زیادی که نداره.یعنی از اول که خریدم نداشته و طبیعی بوده .البته اینطور که متوجه شدم روی بازیهای سنگین مثل god of warگرمای بیشتر ی میده وفکر کنم طبیعیه.من حدود2ساله که خریدم و تقریبا ماهی 20 یا 30 ساعت هم بازی میکنم و از اول هم هارد 1تابایت بدون ادابتور بهش وصل بوده.این هنگ دستگاه از وقتی شروع شد که بازیها فیکس شدند و اجرا کردم .البته باید بازیهای بدون فیکس رو هم امتحان کنم ببینم بازم هنگ میکنه یا نه.

معمولا هرچی بازی سنگین تر باشه ، پردازش بیشتری نیاز هست و گرمای بیشتری هم تولید میشه
اگه گرما از کنسول خارج میشه طبیعی هست ، ولی اگه خارج نشه باید نگران باشید چون یه جای کار میلنگه
پس با این اوصاف نباید کنسولتون مشکلی داشته باشه و بعضی مواقع هنگ کردن طبیعی هست

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
سلام
من می خواستم یه کنسول بخرم xbox 360 slim یا ps3 slim و می خوام بیشتر با هاش آنلاین بازی کنم ممنون می شم که راهنماییم کنید که کدوم بهتره؟و چرا؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
من می خواستم یه کنسول بخرم xbox 360 slim یا ps3 slim و می خوام بیشتر با هاش آنلاین بازی کنم ممنون می شم که راهنماییم کنید که کدوم بهتره؟و چرا؟

سلام
در مورد XBOX360 اطلاعات ندارم ولی با PS3 اگه میخواین بدون دردسر و خطر بن شدن بازی کنید ، باید ارجینال بازی کنید
بازی آنلاین با PS3 کپیخور دردسرهای خاص خودشو داره

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
سلام من می خواستم یه کنسول بخرم xbox 360 slim یا ps3 slim و می خوام بیشتر با هاش آنلاین بازی کنم ممنون می شم که راهنماییم کنید که کدوم بهتره؟و چرا؟
اگه فقط واسه آنلاين ميخوايد بايد بگم كه ايكس باكس تقریبا بي دردسر چون ديسكاي برنر مكس طوري رايت ميشن كه انگار ديسك اورجينال وارد درايو شده و شبكه ايكس باكس لايو هم قادر به شناسايي ديسكاي برنر مكس نيست و احتمال بن خيلي مياد پايين ولي PS3 آنلاينش رو نميدونم بين دو كنسول من PS3رو به شما توصيه ميكنم چون بازيهاي انحصاري بيشتري داره نسبت به ايكس باكس و مطمئنا تنوع بيشتري تو سبك ها رو داراست ايكس باكس هم نميگم بده چون اونم مزاياي خاص خودش رو داره بهرحال انتخاب با خودته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر