هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه سوال میشه از منوی پلی استیشن فهمید بازی ریجن چنده یا فقط باید از پشت قاب بازی فهمید
؟؟؟؟

نه نمیشه
یا فقط از پشت قاب یا اینکه وقتی انلاین بازی میکنی ببینی به کدام سرور وصلت میکنه
که اونم خیلی احتمالش کمه تا متوجه بشی فقط بهترین راه اینه که از پشت قاب متوجه بشی:d

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
کنسول وقتی روشن میشه تا حدود یک ربع فن خاموشه اما بعدش فن روشن میشه و همینطور فعاله حتی اگه کاری باهاش نداشته باشم و بازی هم نکنم فن دور کند کار میکنه الان مشکلی هست؟
البته وقتی بازی میکنی فن دور بالا فعال میشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
کنسول وقتی روشن میشه تا حدود یک ربع فن خاموشه اما بعدش فن روشن میشه و همینطور فعاله حتی اگه کاری باهاش نداشته باشم و بازی هم نکنم فن دور کند کار میکنه الان مشکلی هست؟
البته وقتی بازی میکنی فن دور بالا فعال میشه

نه مشکلی نیست دوست من فن برای خنکی دستگاه هست و این چیزها کاملا عادی هست خیالتون راحت
برای اونم که وقتی میگید دستگاه خاموش هست توی نتظیمات Setting = Network setting = media server connection وقتی اینو اف کنی باید دیگه فنش وقعه خاموش کار نکنه

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام
دوستان جدیدا دوتا از دکمه های دستم خود به خود کار میکنن باید چیکارشون کنم؟
ببرم تعمیر کنم درست میشه یا دیگه پوکیده؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
از یکی از دوستام کنسولش رو گرفتم مدلش Phat هستش وقتی کنسول رو روشن میکنی فنش رو دور تند کار میکنه قابل تعمیر هست ؟!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ببخشید دوستان یک سوال PS3 phat روی بازی های مختلف دوره فنش فرق می کنه منظورم این است که ممکن مثلا برای MGS4 دوره فن بالایی داشته باشه ولی مثلا برای GoW 1 با دوره فن پایین کار کنه؟
سوال دوم صدا فن PS3 phat من زمانی که دورش خیلی می ره بالا شنیده میشه اما نه گوش خراش و مثل خیلی از دوستان که میگن مثل جاروبرقی اما فکر می کنم در حد صدا معمولی یک فن با دوره بالا ولی درجه حرارت در مولتی من ثابت است یعنی 1 یا 2 درجه تغییر میکنه اما سوال من این است که آیا صدا حالت معمولی است یا اصلا نباید صدا بده حتی در دوره بالا؟

Small Hero

کاربر سایت
Oct 13, 2010
64
نام
Ali
ببخشید دوستان یک سوال PS3 phat روی بازی های مختلف دوره فنش فرق می کنه منظورم این است که ممکن مثلا برای MGS4 دوره فن بالایی داشته باشه ولی مثلا برای GoW 1 با دوره فن پایین کار کنه؟
سوال دوم صدا فن PS3 phat من زمانی که دورش خیلی می ره بالا شنیده میشه اما نه گوش خراش و مثل خیلی از دوستان که میگن مثل جاروبرقی اما فکر می کنم در حد صدا معمولی یک فن با دوره بالا ولی درجه حرارت در مولتی من ثابت است یعنی 1 یا 2 درجه تغییر میکنه اما سوال من این است که آیا صدا حالت معمولی است یا اصلا نباید صدا بده حتی در دوره بالا؟

1-بله فرق میکنه چون هربازی از مقدار متغیری از cell وrsx استفاده میکنه
2-چرا نباید صدا بده اگه صدا نده شما باید نگران بشی
اما تا جایی که میتونی سعی کن دستگاهتو جایی قرار بده که هم خنک باشه هم جریان هوا وجود داشته باشه

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
یه
سوال من یه هارد 500 سونی خریدم
بشتش زده بشتیبانی از ps3 ولی وقتی به دستگاه میزنم اتفاق خاصی نمی افته فقط جراغ هارد روشن میشه
میشه یه راهنمایی کنید باید چه کار کنم؟
دستگاه هم کبی خور نیست اورجینال ه

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
با عرض سلام .من یه دستگاه ps3مدلfatدارم که در اثر تکان خوردن بالا نمیاد وصحفه قرمز میاد/البته به صحفه ریکاوری میره وصدا داره...لطفا راهنمای بکنید.....

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
یه
بشتش زده بشتیبانی از ps3 ولی وقتی به دستگاه میزنم اتفاق خاصی نمی افته فقط جراغ هارد روشن میشه
باید فرمتش فت32 باشه usb 3 رو هم نمیخونه ps3 مگه اینکه از هاب استفاده کنی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه

حتما دوست من به فرمت فت 32 نکردیه برای همین نمیشناسش اول تعییرش بده بعد بار داخل دستگاه

---------- نوشته در 02:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 PM ارسال شده بود ----------

با عرض سلام .من یه دستگاه ps3مدلfatدارم که در اثر تکان خوردن بالا نمیاد وصحفه قرمز میاد/البته به صحفه ریکاوری میره وصدا داره...لطفا راهنمای بکنید.....

خو.ب متاسفانه دستگاه شما نابود شده ببرش تعمییرکار برات درستش کنه تنها راهش اینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر