این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستان اگر سوالی درمورد کنسول دارن اینجا مطرح کنن.

نکاتی که باید در مورد بخش انلاین کنسول ps5 بدانید:
شبکه ی psn یک سرویس اختصاصی برای کنسول های پلی استیشن که کاربران میتونن توسط فروشگاه خرید های دیجیتالی خودشون رو از طریق اون انجام بدن.شرکت سونی به مناسبت های خاص کد اواتار -کد تخیف -و حتی ممکنه گیفت کارت هدیه برای کاربران psn بفرسته.راحت ترین روش برای خرید از فروشگاه psn تهیه گیفت کارت و ریدم کردن در اکانته.
شبکه ی PSN چه از طریق داخل و خارج با محدودیت مواجه نیست و بدون محدودیت میتونید از امکانات اون استفاده کنید.
برای بازی به صورت انلاین (به غیر از بازی های f2p) نیاز به فعال کردن سرویس پلاس دارید .
سرویس پلاس رو میشه به سه روش فعال کرد:
خرید کد پلاس
خرید از طریق شارژ اکانت به وسیله ی گیفت کارت
و در اخر از طریق روش های ویزا-پیپال و..............

ویژگی های سرویس پلاس:
دسترسی به بازی های رایگان به صورت ماهیانه
انجام بازی ها به صورت انلاین(به غیر از بازی های free to play)
دسترسی به فضای ذخیره ابری
تخفیف بیشتر روی بازی ها
پلاس کالکشن

From Worldwide Studios:
  • Bloodborne
  • Days Gone
  • Detroit: Become Human
  • God of War
  • Infamous Second Son
  • Ratchet and Clank
  • The Last Guardian
  • The Last of Us Remastered
  • Until Dawn
  • Uncharted 4: A Thief’s End
From our third-party publishers and developers:
  • Batman: Arkham Knight
  • Battlefield 1
  • Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition
  • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  • Fallout 4
  • Final Fantasy XV Royal Edition
  • Monster Hunter: World
  • Mortal Kombat X
  • Persona 5
  • Resident Evil 7 biohazard

توضیح در مورد ظرفیت اکانت های PSN:

ظرفیت اول - کاملا افلاین و در صورت اتصال به اینترنت بازی قفل خواهد شد و قیمت اون از بقیه ظرفیت ها بسیار پایین تره که برای بازی های افلاین توصیه میشه.
ظرفیت دوم-بهترین ظرفیت اکانت که قابلیت بازی به صورت انلاین و افلاین رو در اختیار کاربر قرار میده و میتونید به بدون مشکل از طریق اکانت خودتون به بازی دسترسی داشته باشید و بیشترین قیمت رو داره.
ظرفیت سوم-فقط انلاین و در اکثر موارد فقط باید با خود اکاننت و به صورت انلاین از اون استفاده کنید .

اکانت ترکیبی :
قبل از توضیح استفاده از این نوع اکانت توصیه نمیشه........
به لطف هکر های روسی و امنیت پایین PSN اکانت کاربران در سراسر دنیا هک شده و این روش در اختیار بسیار قرار گرفته که اطلاعات کاربران رو میفروشن .
زیاد در این مورد توضیح نمیدم فقط بدونید بدترین نوع اکانت ترکیبی از نوع بالانسی هست که احتمال بن شدن دستگاه وجود داره.

تاپیک به مرور زمان اپدیت می شود........

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,744
نام
علی متالیکا
سلام
دوستان تفاوتی بین ریجن ژاپن با بقیه تو عملکرد دکمه ضربدر و دایره هست یا تو این نسل کاملا برداشته شده؟
این نسل تفاوتی نداره و ضربدر و دایره ریجن ژاپن مثل بقیه ریجن هاست.

• Like
Reactions: Amir-Splinter

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,215
نام
Shrh
سلام دوستان
من میخام کنسول PS5 بخرم ولی چند تا سوال درمورد پخش مالتی مدیا روش دارم
اول اینکه تمام فورمتهای فورکی رو میشه با فلش داخلش دید؟
سوال دومم در مورد پخش و استریم شبکه های ماهوار ای 4.2.2 روش هست
ایا کسی اینکارو کرده؟
داخل پرانتز بگم که روی ایکس باکس ایکس تونستن اینکارو بکنن
مرسی از دوستان

sony fan

کاربر سایت
Nov 17, 2013
24
یک سوال
من دادم برام بازی ریختن هکی و طرف حدود 12 13 تا اکانت اد کرده رو دستگاهم....
من میخواستم ببینم راهی داری که بفهمیم کدوم بازی از کدوم اکانت که بتونم اون بازی رو که نمیخوام اکانتشو پاک کنم...

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
819
نام
نويد
سلام دوستان یه سری حاها کنسول رو با ضمانت تعویض حدود یک و نیم گرونتر میفروشن به نظرتون ارزش این مقدار هزینه اضافی هست؟ خودم هیچ کدوم کنسول هام گارانتی نداشتن و هیچ کدوم هم مشکلی براشون پیش نیمد ولی ps5 را چون کنسول ها اول نسل ممکنه یه سری مشکلات داشتع لاشن شک دارم.
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

Antimatter

کاربر سایت
Jan 17, 2011
61
دوستان این کانالهای فروش اکانت که میگن ظرفیت دو فلان بازی مخصوص PS5 یا PS4 قضیه ش چیه !؟
مگه فرقی داره اکانت رو روی کدوم کنسول بزنیم ؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,227
سلام دوستان یه سری حاها کنسول رو با ضمانت تعویض حدود یک و نیم گرونتر میفروشن به نظرتون ارزش این مقدار هزینه اضافی هست؟ خودم هیچ کدوم کنسول هام گارانتی نداشتن و هیچ کدوم هم مشکلی براشون پیش نیمد ولی ps5 را چون کنسول ها اول نسل ممکنه یه سری مشکلات داشتع لاشن شک دارم.
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
اصلا فکرشم نکن من خودم 5 ساعت فقط مهلت تست گرفتم که اونم رسیدم خونه تموم شده بود
این گارانتی که میگن و از شما 1.5 پول میگیرن فقط شامل مادربرد و CPU و GPU میشه عملا نه دسته گارانتی داره نه مثلا خط و خش یا فنش صدا بده یا COIL WHINE پس فقط یک پول اضافه داری میدی که هیچ سودی نداره
شما موقع خرید کنسول رو چک کن آک باشه و بعدم هم روشنش کن تصویر بگیر ازش پول رو بده کنسول رو بردار برو . تمام

در ضمن این کنسول قاچاق وارد میشه ( در حدی که اطلاع دارم ) پس شما در آینده بخوای شکایت هم کنی دستت به جایی بند نیست چون جنس قاچاق خریدی ممکنه جریمه هم بشی

• Like
Reactions: sam.fisher

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
1,607
نام
حامد
دوستان این کانالهای فروش اکانت که میگن ظرفیت دو فلان بازی مخصوص PS5 یا PS4 قضیه ش چیه !؟
مگه فرقی داره اکانت رو روی کدوم کنسول بزنیم ؟
خیلی ساده ست. یک بازی رو 60 70 دلار میخرن. اون رو تبدیل به ظرفیت 2 و 3 برای ps4 و هم ps5 میکنن و یه تبصره اشتراکی هم کنارش میذارن و به 5 6 7 نفر میفروشن.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
598
نام
Ahmad
سلام دوستان وضعیت دانلود و سرورای سونی چطوره ؟ تحریم و اینچیزا نشده ؟ بدون دی ان اس راحت میشه دانلود کرد و آنلاین بازی کرد ؟

من یه اشتباهی کردم این نسل xbox series x گرفتم یه بازی نمیشه دانلود کرد دو روزه درگیر دی ان اس و چیز شکن و ... هستم
قصد دارم بدم بره به جاش ps5 بگیرم

HTC M8

کاربر سایت
Apr 20, 2012
4,758
نام
بابک
سلام دوستان وضعیت دانلود و سرورای سونی چطوره ؟ تحریم و اینچیزا نشده ؟ بدون دی ان اس راحت میشه دانلود کرد و آنلاین بازی کرد ؟

من یه اشتباهی کردم این نسل xbox series x گرفتم یه بازی نمیشه دانلود کرد دو روزه درگیر دی ان اس و چیز شکن و ... هستم
سلام
بدون دردسر فعلا فقط استیم هست چیزی که من تاحالا تجربه کردم
با آسیا تک و همراه اول هم گاهی اوقات نمیشه دانلود کرد رو ۵
گاهی اوقات هم میشه
ایرانسل هم میشه
درکل بگیر نگیر داره
بهترین کار اینه با pc دانلود کرد و انتقال داد به کنسول
ایکس باکس تا مشکلات نتش حل نشه پشیزی ارزش نداره تو ایران

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

• Like
Reactions: AhmadGr

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,125
نام
مصطفی682سابق

ببین مبین نت بعضی اوقات ارور میده ولی با همراه اول من فعلا مشکلی نداشتم سرعت دانلود منیجرش خیلی بالاتر از ps4 هست، در کل اذیت کردن‌هاش یک هزارم سریز ایکس و اسی که dns اجباری هستن نیست، اگه برات فقط دانلود بی‌دردسر مهمه Ps5 بگیر البته شاید اون گیم پس رو نداشته باشه ولی میتونی از ps now و پلاس و اکانتهای قانونی استفاده کنی

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
190

من با زیتل هیچ مشکلی نداشتم و همه بازی ها رو راحت دانلود می‌کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر