هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
کنسول رو میشه باز کرد برای تمیز کردن؟ یا اگه باز بشه برچسب پلمپش هم از بین میره؟
سلام میشه گفت نه نمیشه درست حسابی بدون باز کردن پلمپ تمیزش کرد فقط میتونید از بیرون بادی بدید داخلش تا تمیز بشه تا حدی

• Like
Reactions: mac man

far.gamedesginer

کاربر سایت
Jul 20, 2021
10
یه سوالی در مورد اکانت های ظرفیتی که به فروش می رسه دارم، من علاقه زیادی به پلات کردن بازی ها دارم و دوست دارم تو هیستوری اکانتم مشخص بشه کدوما رو پلات کردم، اگه اکانت های ظرفیتی بخرم و بازی های توش رو پلات کردم با فروختن اکانت، همه تروفی هایی که به دست آوردم تو همون اکانت می مونه و عملا دیگه به کارم نمی آد؟ یا نه؟ چند سال پیش ps4 داشتم یه مدت اما فقط دیسک می گرفتم و از بازی های دیجیتالی زیاد سر در نمی آرم.
ممنون

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
296
نام
نوید
یه سوالی در مورد اکانت های ظرفیتی که به فروش می رسه دارم، من علاقه زیادی به پلات کردن بازی ها دارم و دوست دارم تو هیستوری اکانتم مشخص بشه کدوما رو پلات کردم، اگه اکانت های ظرفیتی بخرم و بازی های توش رو پلات کردم با فروختن اکانت، همه تروفی هایی که به دست آوردم تو همون اکانت می مونه و عملا دیگه به کارم نمی آد؟ یا نه؟ چند سال پیش ps4 داشتم یه مدت اما فقط دیسک می گرفتم و از بازی های دیجیتالی زیاد سر در نمی آرم.
ممنون
ظرفیت اول یا دوم بگیر میتونی داخل اکانت شخصی خودت بازی کنی همه تروفی ها هم واست میمونه

• Like
Reactions: far.gamedesginer

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
میشه دسته پلی فور را باز کرد و L2وR2 را تعمیر کرد.یا تعمیر نمیشه
نشد نداره دوست من اتفاقا یکم حوصله داشته باشید و با دقت کار کنید خیلی هم راحته تعمیرات این چنینی البته تا وقتی که با برد دسته کاری نداشته باشید
توی چیزتیوب هم به راحتی فیلم هاش هست حالا هر نوع تعمیری که میخواد باشه

دوستان آپدیت های بازی هارو از کدوم سایت چک کنیم و لینک بگیریم؟
2تا سایت قبلی که بودن ترکیدن گویا
سلام دوست عزیز از این لینک میتونید استفاده کنید
PSN Update Finder
در کل تو گوگل بزنید ps4 update finder گیر میاد

• Like
Reactions: laurapalmer

sisiasal

کاربر سایت
Nov 4, 2014
34
دوستان سلام
ps4 پرو hdr (Playstation 4 Pro ریجن 2 کد CUH-7116B ظرفیت 1 ترابایت) دارم. الان بازی هکی روش هست (دستگاه جیل برک شده). من بیشتر با فیفا، اساسین، کال آف و باتلفیلد و سی تی آر حال می کنم و اهل بازی گروهی و آنلاین نیستم و هفته ای 10 ساعت حدودا بازی می کنم. کمک کنید تصمیم بگیرم لطفا:
1- ps4 را بدهم و یک ps5 بگیرم و بازی بخرم و بازی کنم. (فکر کنم دستگاهم را 10-12 تومن بردارند و 15 تومن ما به التفاوت دستگاه بشود و 10 تومن هم بازی بخرم)
2- ps4 را بدهم بازی ها جدید بریزم روش و بازم جیل برکی بازی کنم. (بازی هاش مال 2 سال پیشه) (هزینه 1 تومن)
3- هکش را بردارم و بازی بخرم براش مثل فیفا 22 و ... و بازی کنم. (هزینه 10 تومن)

کلا هم اطلاعاتم روی بازی و کنسول ضعیف هست.

آخرین ویرایش:

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
دوستان سلام
ps4 پرو hdr (Playstation 4 Pro ریجن 2 کد CUH-7116B ظرفیت 1 ترابایت) دارم. الان بازی هکی روش هست (دستگاه جیل برک شده). من بیشتر با فیفا، اساسین، کال آف و باتلفیلد و سی تی آر حال می کنم و اهل بازی گروهی و آنلاین نیستم و هفته ای 10 ساعت حدودا بازی می کنم. کمک کنید تصمیم بگیرم لطفا:
1- ps4 را بدهم و یک ps5 بگیرم و بازی بخرم و بازی کنم. (فکر کنم دستگاهم را 10-12 تومن بردارند و 15 تومن ما به التفاوت دستگاه بشود و 10 تومن هم بازی بخرم)
2- ps4 را بدهم بازی ها جدید بریزم روش و بازم جیل برکی بازی کنم. (بازی هاش مال 2 سال پیشه) (هزینه 1 تومن)
3- هکش را بردارم و بازی بخرم براش مثل فیفا 22 و ... و بازی کنم. (هزینه 10 تومن)

کلا هم اطلاعاتم روی بازی و کنسول ضعیف هست.
درود
ببین کاملا به خودت بستگی داره... اگه از نظر مالی غنی هستی برو یه فایو بگیر و لذت ببر ولی اگه جور کردن این همه پول برات یکم دشوار باشه بنظرم برو همون گیم بریز رو فور چون تا 2 سال دیگه هم بازی رو فور میاد اللخصوص ماله تو که پروعه بهتر اجرا میکه، بازی کپی خور یا قانونی هم بخودت بستی داره، اگه اهل انلاین نیستی کپی خور کن ولی اگه نطر منو میخوای اکانت بریز تا بازیای جدید ترم بتونی بازی کنی.

sisiasal

کاربر سایت
Nov 4, 2014
34
درود
ببین کاملا به خودت بستگی داره... اگه از نظر مالی غنی هستی برو یه فایو بگیر و لذت ببر ولی اگه جور کردن این همه پول برات یکم دشوار باشه بنظرم برو همون گیم بریز رو فور چون تا 2 سال دیگه هم بازی رو فور میاد اللخصوص ماله تو که پروعه بهتر اجرا میکه، بازی کپی خور یا قانونی هم بخودت بستی داره، اگه اهل انلاین نیستی کپی خور کن ولی اگه نطر منو میخوای اکانت بریز تا بازیای جدید ترم بتونی بازی کنی.
مخلص، خیلی پیشنهاد خوبی هست. نه من آنلاین بازی نمی کنم.

• Like
Reactions: moparsa

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان یه سوال داشتم fifa 22 روی اپدیت 8.03 اجرا میشه دیسکش ؟
سلام برای کپیخور میخوای ؟
اگرم نه که دیسک رو بزاری خودش نیاز به اپدیت داشته باشه اپدیت میکنه

مخلص، خیلی پیشنهاد خوبی هست. نه من آنلاین بازی نمی کنم.
اگر خواستی 5 بگیری صبر کن نسخه اسلیمش بیاد

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
سلام برای کپیخور میخوای ؟
اگرم نه که دیسک رو بزاری خودش نیاز به اپدیت داشته باشه اپدیت میکنه
نه من کنسولم الان 8.03 هست اپدیتش نکردم بلکه کپی خور براش بیاد
ولی الان میخوام دیسک fifa 22 رو بخرم بازی کنم
میخوام بدونم روی همین 8.03 اجرا میشه دیسک fifa 22 ؟
نمیخوام کنسول رو اپدیت کنم

Amir h0ss3in

کاربر سایت
Oct 30, 2021
168
نام
امیر حسین
نه من کنسولم الان 8.03 هست اپدیتش نکردم بلکه کپی خور براش بیاد
ولی الان میخوام دیسک fifa 22 رو بخرم بازی کنم
میخوام بدونم روی همین 8.03 اجرا میشه دیسک fifa 22 ؟
نمیخوام کنسول رو اپدیت کنم
نه متاسفانه
نیاز به فرمور ۸.۵۲ داره

• Like
Reactions: barney stinson

Amir h0ss3in

کاربر سایت
Oct 30, 2021
168
نام
امیر حسین
سلام.آخرین firmware آپدیت ps4 مشکلی نداره؟آخه چند وقت پیش می گفتن از کار می اندازه کنسول رو
😐
از اون سوالا بود
فعلا گزارش شده که ۹.۰۰ روی بعضی از کنسول ها از کار میندازه کنسول رو
البته خیلی ها هم گفتن که اپدیت براشون عواقبی نداشته
بهتره که منتظر اپدیت بعدی بمونی

• Like
Reactions: ramin1987

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر