هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

om3gg

کاربر سایت
Apr 12, 2014
164
نام
میلاد
دوستان همه ماوس و کیبردای بی سیمی که دانگل داره رو ps4 شناسایی میکنه؟!
ماوس کیبرد سیمی رو برندای خاصی رو شناسایی میکنه یا بستگی به چیزای دیگه داره؟!

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
ps4 رو ببرم بیرون توش بازی بریزن ..اون بازی ها خطر بن شدن دستگاه رو دارن؟
بیرون که بدی واست هکی میزنن الان با این قیمتا کسی ظرفیت 1 نمیزنه فقط هکی میزنن هکی هم خب شاید اکانت بالانسی یا چنج ایمیل بزنن که باعث میشه بن شه کنسولت

پیشنهادم اینه ک در اولویت کپی خور کن اگر فریمور کنسولت مناسب برای اکسپلویت هست اگر نیست از دیسک استفاده کن اگر نمیتونی خب اکانت قانونی بزن اگر قیمتش زیاده هکی بزن ولی خودت اکانتو بخر از جای مطمئن و وارد کنسول کن و بعد بده بازیاشو بنصبن واست یعنی دیتاشون رو اینجوری خطری هم نداره علاوه بر این ارزون تر هم میشه موفق باشی

• Like
Reactions: Young Tiger

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
اکانت پلی استیشن پلاس هفت روزه رو از کجا میشه تهیه بکنم خودم؟
بعضی از سایتها میفروشن خطری نیست اخه قیمتش کمه
تو اکانتم خود سونی زده رایگانه ولی بعد ازم پرداخت میخواد

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
اکانت پلی استیشن پلاس هفت روزه رو از کجا میشه تهیه بکنم خودم؟
بعضی از سایتها میفروشن خطری نیست اخه قیمتش کمه
تو اکانتم خود سونی زده رایگانه ولی بعد ازم پرداخت میخواد
پلاس هفت روزه نداریم اصلا 14 رگزه هست که الان دیگه ننیشه ساخت باید یکماهه سه ماهه یا یکساله بگیرید

• Like
Reactions: Young Tiger

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
پلاس هفت روزه نداریم اصلا 14 رگزه هست که الان دیگه ننیشه ساخت باید یکماهه سه ماهه یا یکساله بگیرید
شرمنده playstaison now رو میگم
تست شده کسی ببینه سرعت بازی کردن انلاین بازی های ps3 چطوریه؟

آخرین ویرایش:
  • Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
شرمنده playstaison now رو میگم
تست شده کسی ببینه سرعت بازی کردن انلاین بازی های ps3 چطوریه؟
با اینترنتای توی ایران نمیشه فیبر نوری اگر داشته باشی شاید با لگ و افت فریم بتونی دسترسی داشته باشی ولی برای بازی های دانلودی سرویس خوبی هست به نسبت

LOTR

کاربر سایت
Dec 20, 2008
20
سلام دوستان
بنده در مورد کنسول کمی تازه کار هستم
میشه یه اطلاعاتی در مورد انواع روش های ریختن بازی تو PS4 به بنده بدین و این که کدوم یکیشون از همه بهتر و گرون تره و میشه بازی رو راحت اپدیت کرد و بی دردسر بازی کرد با تمام DLC هاش

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
سلام دوستان
بنده در مورد کنسول کمی تازه کار هستم
میشه یه اطلاعاتی در مورد انواع روش های ریختن بازی تو PS4 به بنده بدین و این که کدوم یکیشون از همه بهتر و گرون تره و میشه بازی رو راحت اپدیت کرد و بی دردسر بازی کرد با تمام DLC هاش
هر روش خوبی ها و بدی هایی داره انواع روش هارو با مزیت هاش برات میگم

اولین راه اینه که کنسولت رو کپی خور کنی کاملا رایگان هست ولی باید فریمور کنسولت 6.72 ب پایین باشه و البته آنلاین هم نمیتونی بازی بکنی ولی خب یه عالمه بازی به صورت رایگان در دسترست هست

روش دوم دیسک هست که خیلی ساده هست میزاری و آنلاین و آفلاین بازی میکنی ولی خب قیمتش گرونه

روش سوم اکانت قانونی هست که قیمتش از دیسک کمتره و قانونی هست ولی خب یکم گرونه

روش چهارم اکانت هکی هست که ارزونه و باید آفلاین بازی کنی البته احتمال بن کنسولت هم هست اگر بدی به مغازه دار اکانتو بزنن ولی اگه خودت اکانتو از جای مطمئن بگیری و بعد بدی مغازه دار نصب کنه هم ارزونتر و هم مطمئن تر هست

موفق باشی

• Like
Reactions: LOTR

LOTR

کاربر سایت
Dec 20, 2008
20
هر روش خوبی ها و بدی هایی داره انواع روش هارو با مزیت هاش برات میگم

اولین راه اینه که کنسولت رو کپی خور کنی کاملا رایگان هست ولی باید فریمور کنسولت 6.72 ب پایین باشه و البته آنلاین هم نمیتونی بازی بکنی ولی خب یه عالمه بازی به صورت رایگان در دسترست هست

روش دوم دیسک هست که خیلی ساده هست میزاری و آنلاین و آفلاین بازی میکنی ولی خب قیمتش گرونه

روش سوم اکانت قانونی هست که قیمتش از دیسک کمتره و قانونی هست ولی خب یکم گرونه

روش چهارم اکانت هکی هست که ارزونه و باید آفلاین بازی کنی البته احتمال بن کنسولت هم هست اگر بدی به مغازه دار اکانتو بزنن ولی اگه خودت اکانتو از جای مطمئن بگیری و بعد بدی مغازه دار نصب کنه هم ارزونتر و هم مطمئن تر هست

موفق باشی
ممنون از راهنماییتون
پس بهترین روش همین دیسک هست و میتونی با اکانت خودت بازی کنی ؟ قیمت ها حدود یه تومن هست درسته ؟
در روش سوم، نمیشه رو اکانت خودمون بازی کنیم ؟ باید با اکانت جدیدی که خریداری میکنیم لاگین کنیم ؟ چرا از دیسک قیمتش کمتره و آیا میشه بازی رو اپدیت کرد ؟

راستی این دیسک های کارکرده ای که میفروشن، اخه مگه میشه یه دیسک رو روی چند کنسول به صورت قانونی نصب کرد ؟

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
سلام دوستان مشکل بدی دارم لطفا راهنمایی کنید من یه اکانت ترکیبی خریدم بازی هایی که یارو خریده بود مشکلی نداره ولی یه سری بازی هارو که با پلاس گرفته تو قسمت information بازی یه تایم زده که 5 روز هست اینو باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

Bolandmartabe

کاربر سایت
Oct 10, 2020
48
در آموزش های نصب csgo به وارد کردن آی پی و دامنه سرور و ... برای بازی کردن در csgo برخوردم!
من برام ایرانی بودن سرور مهم نیست!
بازی خودش match making رندوم نداره؟
یعنی نمیشه بدون وارد کردن سرور و ... بازی کرد و همینطوری وارد بازی شد و شروع کرد به بازی کردن با حریف رندوم؟
لطفا برام کامل توضیح بدید که باید چیکار کنم
خیلی خیلی ممنون
ببخشید، اینجا گذاشتمش که پر بازدید بشه
تو تاپیک خودم هیچ کس جواب نداد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر