هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
بله میتونه شارژ کنه
همینو وقتی جعبشو باز کنی همون جعبه قرمز و سفیده داخلشه هیچ فرقی با هم ندارند اگه میخوای بخری همین جعبه آبی رو بخر داخلش هم دو تا رابط داره که میتونی دسته ps4هم باهاش شارژ کنی
خیلی ممنون از جواب شما دوست گرامی فقط یه سوال اخر مدلی از اینا وجود نداره که دو تا رابطش به دسته ps3 بخوره یا بشه یه جوری وصلشون کرد به دسته ps3؟

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
خیلی ممنون از جواب شما دوست گرامی فقط یه سوال اخر مدلی از اینا وجود نداره که دو تا رابطش به دسته ps3 بخوره یا بشه یه جوری وصلشون کرد به دسته ps3؟
نه نمیشه این فقط مخصوص موو هست که الان اومدن تو همین جعبه ابی دو تا رابط قرار دادند که بتونی دسته ps4 هم شارژ کنی تو همون عکسی که گذاشتی دوتا رابط روی شارژر سوار هستند که اونها در مییان بعد میتونی موو رو توش بگذاری که شارژ بشه

• Like
Reactions: Aperture

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
میخوام اکانت ترکیبی بگیرم بعد ک وارد کنسول کردم میدونم نباید آنلاین شم و اگر هم بشم باید dns آفلاین بزنم میشه همون موقع که dns زدم لینک بازی هارو با psx اجرا کنم؟

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

دوستان راهی هست که بشه دسته ای که داخل کارتون بوده رو از میون دسته های دیگه با سریال نامبرش تشخیص داد ؟چند تا دسته یه جا بوده و حالا یکی ادعا داره که دسته کنسول من متعلق به اون هست - راهی هست که ثابت کنم با سریال نامبر و ...
کنسول ps4 pro
ممنون

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستان من گیم پد رو دادم برای تعمیر امروز رفتم بگیرمش طرف نمیتونست دو قسمت گیم پدو رو هم سوار کنه یعنی کامل رو هم چفت نمیشه گفتم شاید اون نمیتونه عجله داشتم اوردمش خونه الان میبینم هر کار میکنم نمیشه خودم بالای بیست بار باز و بستش کردم همه چیزش بنظر درسته ولی کامل چفت نمیشه دسته
بنظرتون یه تیکش با یه دسته دیگه عوض نشده؟؟

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
184
نام
r$h!a
دوستان من گیم پد رو دادم برای تعمیر امروز رفتم بگیرمش طرف نمیتونست دو قسمت گیم پدو رو هم سوار کنه یعنی کامل رو هم چفت نمیشه گفتم شاید اون نمیتونه عجله داشتم اوردمش خونه الان میبینم هر کار میکنم نمیشه خودم بالای بیست بار باز و بستش کردم همه چیزش بنظر درسته ولی کامل چفت نمیشه دسته
بنظرتون یه تیکش با یه دسته دیگه عوض نشده؟؟
عکسشو بزار

• Like

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H

Attachments

• IMG_20201019_235053.jpg
    IMG_20201019_235053.jpg
    357.2 KB · مشاهده: 19
  • IMG_20201019_235045.jpg
    IMG_20201019_235045.jpg
    303.4 KB · مشاهده: 19
  • IMG_20201019_235039.jpg
    IMG_20201019_235039.jpg
    294.5 KB · مشاهده: 18
  • IMG_20201019_235024.jpg
    IMG_20201019_235024.jpg
    217.2 KB · مشاهده: 17
  • Like

30 big boss

کاربر سایت
Apr 12, 2020
90
انگار یه چیزی مانع هست مثلا باتری که نمیزاره درست بشه...
همرو قطعات خالی کن دوتا قاب خالی رو هم ببند ببین چفت میشه اگر شد قاب درسته بقیه از اول بچین باطری نگاه کن باد نکرده باشه از یوتوبم کمک بگیر باز بسته کردن دسته

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
همرو قطعات خالی کن دوتا قاب خالی رو هم ببند ببین چفت میشه اگر شد قاب درسته بقیه از اول بچین باطری نگاه کن باد نکرده باشه از یوتوبم کمک بگیر باز بسته کردن دسته
نه نشد بردم دادمش با زور پیچگوشتی برقی چفت کردش بعد l2 r2 از کار افتاد که اونم بعد از یک ساعت درستش کرده پولشو از من میگیره :D
خرابترش میکنن بعد پول درست کردنشو ازت میگیرن
من بعد از 7 سال یه بار بردم تعمیرکار از این به بعد دیگه نمیبرم هرچی بود خودم عوض میکنم خداییش کار خودم بهتر بود تا این (:|
ممنون دوست عزیز

• Like

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
سلام من از سایت p30day بازی shadow of tomb raider رو دانلود کردم ولی از حجم شبانه پیشگامان که 140 گیگ هست تنها 120 گیگ باقی مونده و بازی 34 گیگش دانلود شده ولی باید یک سوم کم میشد اگر تعرفه داخلی به حساب بیاد برای شما هم اینجوری ؟ اصلا این سایت سرورش داخلی و شما بازی های هکی رو بیشتر از کدوم سایت دانلود میکنید و آیا تعرفه نیم بها یا یک سوم به حساب میاد ؟

• Like

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستانی که دسته هاشون به مشکل رایج L2 و R2 میخوره یا شوک دسته برای خودش جهت میده خوب گوش کنند
تعمیرکار پول اضافه میگیره عیب میزاره و بهانه می‌کنه دسته بمونه بعدا بیا اما خودتون میتونید تعمیر کنید
۹۹ درصد مشکلات بالا اول برمیگرده به ریبون فلت دسته و دوم ذغال دسته
شما همیشه ریبون و ذغال اضافه داشته باشید بعد که به مشکل خوردید راحت عوض کنید پول مفت به تعمیرکار ندید
زیاد هم باز و بسته نکنید که جای پیچ ها هرز بشه
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر