هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام.
قبلا یه بازی رو از استور خریده بودم و تمومش کردم.دیتای بازی رو پاک کردم و فقط سیو بازی موند.حالا میخوام همون بازی رو دیسکش رو بخرم.
مشکلی که هست اینه که سیو مربوط میشه به ریجن یک(چون از استور آمریکا خریدمش) و دیسک ریجن دو هست.
به نظرتون مشکلی ایجاد میشه؟امکانش هست سیو بازی رو نشناسه؟
Save رو نمیشناسه

• Like
Reactions: saeed_sg

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
سلام به همه دوستان عزیز
دوستان به نظرتون الان خرید ps4 pro با xbox one x عقلانی هست؟
چون با این وضع قیمت ها ps5‌ دیجیتالش که بیاد اون دو ماه اول قطعا میره بالای ۲۰ شایدم بالاتر فقط یه عده مرفه بی درد میتونن بخرنش. (همین امروز دیجیکالا اپل واچ سری ۶ که تازه معرفی شده با قیمت ۴۰۰ دلار رو به قیمت ۲۵ میلیون در عرض ۲ دقیقه تموم کرد!! دیگه شما حساب بکن ps5 چی میشه!) از طرفی اگه پول آماده تو حساب باشه برای سه ماه بعد که قیمتش منطقی شد ممکنه تا اون موقع دلار بره بالا حداقل ps4 pro داشته باشی قیمت اون هم میره بالا ولی از طرفی شاید وقتی ps5‌ اومد قیمت کنسول های فعلی هم به هوای اون کم بشه و خریدارش خیلی کمتر باشه که نشه فروختش!
نمی دونم والا چی کار کنم با این وضع قیمت ها !

Mrym

عضو جدید
Sep 28, 2020
1
سلام یه سوالی داشتم
Ps4 من داخل بعضی موقعیت های بازی که گرافیک بالایی داره ، افت فریم پیدا میکنه
مثلا تو بازی گاست آف تسوشیما و GTAV هنگامی که ماشین سرعتش زیاد میشه و داخل کوچه های شلوغ میپیچی ، برای حدود ۳ یا ۴ ثانیه افت فریم پیدا میکنه
میخاستم بدونم طبیعیه؟!

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
سلام به همه دوستان عزیز
دوستان به نظرتون الان خرید ps4 pro با xbox one x عقلانی هست؟
چون با این وضع قیمت ها ps5‌ دیجیتالش که بیاد اون دو ماه اول قطعا میره بالای ۲۰ شایدم بالاتر فقط یه عده مرفه بی درد میتونن بخرنش. (همین امروز دیجیکالا اپل واچ سری ۶ که تازه معرفی شده با قیمت ۴۰۰ دلار رو به قیمت ۲۵ میلیون در عرض ۲ دقیقه تموم کرد!! دیگه شما حساب بکن ps5 چی میشه!) از طرفی اگه پول آماده تو حساب باشه برای سه ماه بعد که قیمتش منطقی شد ممکنه تا اون موقع دلار بره بالا حداقل ps4 pro داشته باشی قیمت اون هم میره بالا ولی از طرفی شاید وقتی ps5‌ اومد قیمت کنسول های فعلی هم به هوای اون کم بشه و خریدارش خیلی کمتر باشه که نشه فروختش!
نمی دونم والا چی کار کنم با این وضع قیمت ها !
سلام
بهترین راه اینه پولی که میخوای پرو بخری الان
11/5 قیمتشه تبدیل کن به دلار نگه دار یه چند ماهی هم صبر کنی هم بقیه پولو میتونی جور کنی هم تا اون موقع یه کم اون جو اولیه کنسولای جدید میخوابه قیمتا یه مقدار قابل باور تر میشه میتونی همون ps5 بگیری

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
دوستان برا منی ک تو این نسل کنسول نداشتم و با توجه به اومدن چند ماه دیگه کنسولهای جدید خریدنps4 عاقلانه هستش ؟
وضعیت هک و بازی هاش چجوری هستش و اینکه قیمت دسته دوم کنسول چقدر هستش
و بطور کلی فرق مدل معمولی با پرو تو چی هستش و ارزش خرید داره اصلا مدل پرو ؟چه امکاناتی باخودش داره

mpdlord

کاربر سایت
Feb 4, 2012
90
نام
محمد
یه سوراخ ریز پشت دسته کنار L2 هست اونو با یه نوک خودکار یا سوزن فشار بده ریست میشه
ممنون داداش. این کار رو که همون اول انجام دادم. کلا ریست نمیشه. از طریق دستگاه هم فایده نداره. فکر کنم سوکتش مشکل داره. ولی باز تشکر.

دوستان برا منی ک تو این نسل کنسول نداشتم و با توجه به اومدن چند ماه دیگه کنسولهای جدید خریدنps4 عاقلانه هستش ؟
وضعیت هک و بازی هاش چجوری هستش و اینکه قیمت دسته دوم کنسول چقدر هستش
و بطور کلی فرق مدل معمولی با پرو تو چی هستش و ارزش خرید داره اصلا مدل پرو ؟چه امکاناتی باخودش داره
طبق گفته سونی تا ۳ الی ۴ سال آینده از کنسول ps4 حمایت میشه. کنسول نسل بعدی هم تا بیاد و قیمتش مناسب بشه طول میکشه. بازیا این نسل فوق‌العاده بودن. بیش از ده بازی انحصاری و بازیا خوب دیگه که برا کلیه کنسولا اومده. شما میتونی پولت رو جمع کنی دلار یورو.... بگیری نگه داری برا خرید نسخه بعد که پول کم نیاری. بازیا این نسل هم قطعا پشتیبانی میکنه. درباره اون سوالت هم بگم که پرو قدرت بیشتری داره قطعا گرافیک و جزئیات بیشتری رو نشون میده ( البته ۲ت اختلاف قیمتم دارن). من بودم دلار میگرفتم میزاشتم نسل بعد خرید میکردم. هم بازیا هر دو نسل رو داشتم هم گرافیک بهتر. خیالمم نسبت به بازیا آینده راحت میشد. و در آخر هم من از اکانت هکی استفاده نکردم. نهایتا ظرفیت ۱ میخریم. با یه سرچ ساده راحت با نصف پول ۱ بازی شما میتونی کلی بازی بگیری و بازی کنی.

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
save های نسخه ویژه بازی برای نسخه معمولیش هم کاربرد داره ؟ مثلا نسخه special بازی که انجام دادم , میتونم از ادامش رو روی نسخه normal بازی برم ؟

• Like
Reactions: navid-25

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان پلاس 1 و 3 و 12 ماهه روسیه بگیرم و اکتیو بکنم رو همه اکانتها شیر میشه دیگه؟
زبان بازی های پلاس روسی میشه یا انگلیسیه؟

• Like
Reactions: Bizhanl

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
دوستان راهی برای تشخیص دادن اکانت ظرفیت یک و هکی هست؟
چون من کنسول ندارم میخاستم بدونم وقتی مثلا اکانت ظرفیت یک میخری اول بازیو میریزی تو هارد بعد به اکانت وصل میشی و آفلاین میکنی؟ بعدشم مثلا یه بازی دیگه بخای اضافه کنی اون بازی قبلیت که ظرفیت یک بود به محض انلاین شدن میپره؟

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان پلاس 1 و 3 و 12 ماهه روسیه بگیرم و اکتیو بکنم رو همه اکانتها شیر میشه دیگه؟
زبان بازی های پلاس روسی میشه یا انگلیسیه؟
زبانشو نمیدونم ولی هر ریجنی بگیری شیر میشه، قیمت چنده؟

• Like
Reactions: Bizhanl and ehsas1

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان یک هارد پر از دیتای بازی دارم می خوام دیتا ها رو کپی کنم روی هارد PS4 ولی فقط انتقال دیتای بازی داره و اگر بزنم کلا بازی رو از روی هارد اکسترنال میبره روی هارد اینترنال ( CUT میکنه )
من می خوام روی هر دو هارد داشته باشیم دیتای بازی رو ( یعنی دیتا رو کپی کنم نه کات )
راهنمایی میفرمایید

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر