هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام دوستان عزیز

eFootball PES 2021

پلی استیشن 4 چطوریه اپدیت میشه رو بازی پس 20 خودم که قانونی خریدم یا باید دوباره با پول بخرمش چون من شنیدم میگفتن 10 دلار میدی اپدیت میشه 20 به 21 . چند دلاره ممنون میشم راهنماییم کنین تشکر .

• Like
Reactions: Bizhanl

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان عزیز

eFootball PES 2021

پلی استیشن 4 چطوریه اپدیت میشه رو بازی پس 20 خودم که قانونی خریدم یا باید دوباره با پول بخرمش چون من شنیدم میگفتن 10 دلار میدی اپدیت میشه 20 به 21 . چند دلاره ممنون میشم راهنماییم کنین تشکر .
eFootball PES 2021

• Like

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
آقا من تا امروز چند تا بازی رو ظرفیت 1 انجام دادم و حالا می‌خوام یه بازی‌ای رو ظرفیت 2 برم، ولی یه نگاهی کردم هر جا یه جوری راهنمایی کرده! :D
تا یه بخشی توی همه راهنمایی‌ها مشترک هست و اون Active کردن و Restore Licenses و اینا یکسانه، ولی آخرش بعضی جاها گفتن گزینه Sign Out رو از توی منوی Account Management بزنین و بعضی جاها هم گفتن اون گزینه رو نزنین و فقط از اکانت Log Out کنین (یعنی با نگه داشتن دکمه PS وارد منوی اکانت‌ها بشیم و Log Out کنیم). بالاخره کدومش رو باید برای ظرفیت 2 انجام داد؟! :|

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا من تا امروز چند تا بازی رو ظرفیت 1 انجام دادم و حالا می‌خوام یه بازی‌ای رو ظرفیت 2 برم، ولی یه نگاهی کردم هر جا یه جوری راهنمایی کرده! :D
تا یه بخشی توی همه راهنمایی‌ها مشترک هست و اون Active کردن و Restore Licenses و اینا یکسانه، ولی آخرش بعضی جاها گفتن گزینه Sign Out رو از توی منوی Account Management بزنین و بعضی جاها هم گفتن اون گزینه رو نزنین و فقط از اکانت Log Out کنین (یعنی با نگه داشتن دکمه PS وارد منوی اکانت‌ها بشیم و Log Out کنیم). بالاخره کدومش رو باید برای ظرفیت 2 انجام داد؟! :|
مهم نیست این چیزا فقط اکتیو as primary بزن از اکانت خارج شو

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
مهم نیست این چیزا فقط اکتیو as primary بزن از اکانت خارج شو
خب مرد مومن، «از اکانت خارج شو» یعنی Sign Out رو توی اون منوها بزنم یا کاری به Sign Out نداشته باشم و فقط دکمه PS رو نگه دارم و از اکانت Log Out کنم؟! :D

• Smile
  • Like
Reactions: Bizhanl and omid0

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
خب مرد مومن، «از اکانت خارج شو» یعنی Sign Out رو توی اون منوها بزنم یا کاری به Sign Out نداشته باشم و فقط دکمه PS رو نگه دارم و از اکانت Log Out کنم؟! :D
log out کافیه نیازی به sign out نیست .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فرقی نداره ولی ساین اوت نکنی بهتره، همینجور که علیرضا 72 محسن گفت :D

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
سلام یه سوال داشتم
می خواستم یه دونه از این اکانتای ظرفیتی بخرم ولی طرف گفتش که شاید لازم باشه شماره سریال کنسول بهش بدم دقیقا برای چی لازم داره شماره سریالو چون من تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم.
مشکلی پیش نمیاد اگه بهش شماره سریالو بدم؟

• Like

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
سلام یه سوال داشتم
می خواستم یه دونه از این اکانتای ظرفیتی بخرم ولی طرف گفتش که شاید لازم باشه شماره سریال کنسول بهش بدم دقیقا برای چی لازم داره شماره سریالو چون من تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم.
مشکلی پیش نمیاد اگه بهش شماره سریالو بدم؟
اصولا شماره سریال کنسول زمانی به کار میاد که اکانت توسط فردی دزدیده میشه یا مشکل خاصی برای اکانت پیش میاد که نیاز به ریکاوری کامل اکانت هست ساپورت سونی از شما سریال کنسولی که اولین بار اکانت روش اکتیو شده رو میخواد احتمالا این طرف برای همین میخواد سریال نامبر کنسولتون رو حالا برای اطمینان بیشتر از خودش دلیلشو بپرسی بهتره !

• Like
Reactions: Bizhanl and m&g7

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
من میخواستم ps4 دسته دوم بخرم...بخرم یا نه صبر کنم ps5 بخرم بجاش؟
داداش بستگی ب جیبت داره
در توانت هست ps5 بگیری بهتره
در توانت نیست صبر کن xss بگیر با ی گیم پس کل بازیای نسل بعد رو بازی کن

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان این اکانتهای ظرفیتی که بیرون میریزن فروشگاهها و پکیج دارن و اینا رو تایید میکنید شما؟
کنسول بن نمیشه بازی قفل نمیشه؟اپدیت بازیها رو خودم میتونم بگیرم وقتی بازی رو ریخت؟
در نظر بگیرید که کلا آنلاین نمیشه و همیشه سولو آفلاین بازی میکنم

پ.ن : اگر جای مطمئنی تو تهران میشناسید، معرفی کنید لطفا

• Like

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
دوستان این اکانتهای ظرفیتی که بیرون میریزن فروشگاهها و پکیج دارن و اینا رو تایید میکنید شما؟
کنسول بن نمیشه بازی قفل نمیشه؟اپدیت بازیها رو خودم میتونم بگیرم وقتی بازی رو ریخت؟
در نظر بگیرید که کلا آنلاین نمیشه و همیشه سولو آفلاین بازی میکنم

پ.ن : اگر جای مطمئنی تو تهران میشناسید، معرفی کنید لطفا
اونا میگن اکانت ظرفیت 1 ولی در واقع همون هکیه
بازی ظرفیت 1 قانونی باید از سایتا بگیری هیچ خطری نداره ولی اونایی ک مغازه ها میریزن هکیه با توجه ب این ک خودت گفتی پکیجه تو الان 700 میدی بر 20 بازی بعد ک تموم شه باید پاکشون کنی همون 700 رو بده 5 بازی قانونی ظرفیت 3 بگیر تمومشون کردی میفروشی حداقل 50 تومن ضرر میکنی خیلی بهتره از اینکه 700 ضرر کنی

• Like
Reactions: Ardi360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر