هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی نمیشه تو یه اکانت قانونی ۱۰۰۰ دلار خرج کرد بازیای خوب خرید؟
هر بازی یه اکانت جدا باید بخری با یوزر و پس جدا ؟
چرا من فکر کردم اکانت قانونی ای میگی که از فروشنده خریدی، ببین اگه ایرانی بهتره هر بازی ای میخوای از اکانت قانونی فروشها بخری که بتونی بعدا بفروشی شون

کسی نمی دونست؟
چرا میشه، راحت میتونن هکت کنن یا سریال نامبرتو بزنن روی یه کنسول دیگه، اون دیجیتال فاکتوری پیله کرد منم بلاکش کردم دوستامم آوردم از یه چنل دیگه خریدیم

کسی نمی دونست؟
بارکد نیست mac IP هست

گیم شیرینگ که ماسس و پدر شیرینگ در ایران هست این کارو نمیکنه دیگه یه نفر که یه سالم نیست این کارو میکنه حکایت گنده گویی هست @

• Like
Reactions: mostafa X360

furynk6

کاربر سایت
Jun 14, 2020
18
چرا میشه، راحت میتونن هکت کنن یا سریال نامبرتو بزنن روی یه کنسول دیگه، اون دیجیتال فاکتوری پیله کرد منم بلاکش کردم دوستامم آوردم از یه چنل دیگه خریدیم
واقعلا .
عکس بارکد QR رو می خواست
گیم سنتر بود

آخرین ویرایش:

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
کسی نمی دونست؟
سلام
بارکد رو میخوان بخاطر اینکه بعضیها احساس زرنگ بودن میکنن و رمز یا ایمیل اکانت رو عوض میکنن و فروشنده با بارکد میتونه کنسول رو با استفاده از پشتیابی سونی بن کنه دلیلش اینه،معمولا بعضی فروشنده ها روی کنسول خودشون اکانت رو فعال میکنن که بتونن بعد از تغییر اطلاعات اکانت با بارکد کنسول خودشون اکانت رو بازنگری کنن.
کلا این روشها برای اطمینان خاطر هست.
ولی کلا به خودتون بستگی داره که بخواین از چه کسی خرید کنین یا خرید نکنین.

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام میخواستم بدونم وقتی پلاس ۱۴ روزه داری اون بازیای رایگان هر ماه رو میشه دانلود کرد و افلاین بازی کرد حتی بعد از تموم شدن پلاس

لطفا اگر میشه از دوستان ایدی تلگرام بده تا اونجا مزاحمش بشم چند تا سوال دارم ازشون بپرسم

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام میخواستم بدونم وقتی پلاس ۱۴ روزه داری اون بازیای رایگان هر ماه رو میشه دانلود کرد و افلاین بازی کرد حتی بعد از تموم شدن پلاس

لطفا اگر میشه از دوستان ایدی تلگرام بده تا اونجا مزاحمش بشم چند تا سوال دارم ازشون بپرسم
درود

اگه مجددا با همون اکانت پلاس خریداری بشه و فعال کنید بله میتونید بازیها رو انجام بدید ...

• Like
Reactions: mostafa X360

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان این سایتای خرید اکانت که میگن عکس بارکد کنسولو بفرست نمی تونن ازش سو استفاده ای کنن

سلام اینو میخوان که اگر یه وقت اکانت رو ازشوم ببری با پشتیبانی پیام بدن برش گردونن البته نیازی به این هم نیست و میشه روی کنسول خودشون زد

parsa.khan1366

کاربر سایت
May 4, 2018
5
سلام دوستان بنده میخوام هندزفری بلوتوث خریداری کنم برای بازی با ps4 و اهنگ گوش دادن بین 300 تا 500 تومن باشه قیمتش به نظرتون چه مارکی و چه مدلی رو خریداری کنم

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
سلام رفقا‌. می‌دونید که دیتای دمو (ترایل) بازی‌ها با نسخه کاملشون فرق می‌کنه یا نه؟ برای مثال، اگه دمو تلو ۲ رو دانلود کنم و بعد اکانتش رو بخرم، بازم نیاز به دانلود کل دیتای بازی هست یا نه؟

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,515
نام
Iman
سلام رفقا‌. می‌دونید که دیتای دمو (ترایل) بازی‌ها با نسخه کاملشون فرق می‌کنه یا نه؟ برای مثال، اگه دمو تلو ۲ رو دانلود کنم و بعد اکانتش رو بخرم، بازم نیاز به دانلود کل دیتای بازی هست یا نه؟
TLoU Part 2 که اصلا دمو نداره. بازی هایی هم که دمو داره کلا فرق داره دیتاشون. هم کدشون هم اینکه دمو کلا یکی 2 ساعت از بازیه

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
دوستان از این USB HUB های توی بازار میشه برا اضافه کردن پورت USB رو پلی4 استفاده کرد ؟
یه پورت کم اوردم برا هدست میخوام استفاده کنم
و اگه مدل خاصی هست که استفاده کرده باشین ممنون میشم بفرمایید

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
تو اکانت اصلی م بازیهای پلاس رو قرار دادم تو لایبرری (ریجن 2 امارات هست اکانت اصلی)

با اکانت فرعی م میتونم دانلود ش کنم و با اشتراک پلاس م پلی ش کنم ؟ (ریجن 1 آمریکاست اکانت فرعی)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو اکانت اصلی م بازیهای پلاس رو قرار دادم تو لایبرری (ریجن 2 امارات هست اکانت اصلی)

با اکانت فرعی م میتونم دانلود ش کنم و با اشتراک پلاس م پلی ش کنم ؟ (ریجن 1 آمریکاست اکانت فرعی)
اون اکانتی که پلاس داره رو active as primary کن بقیه اکانتها هم به محتوا و بازی‌هاش و مجوز آنلاین بازی کردن دسترسی دارن

• Like
Reactions: B-King

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر