هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

em6d

عضو جدید
Jul 1, 2019
2
سلام داداش سخسته نباشین.. داش یه سوال در مورد ریختن بازی داشتم که اینه دیتای بازی رو از سایت شاتل دان میکنم و بعدش برای ریختن بازی به کنسول از لپ تاپ استفاده می کنم قبلش چندتافیلم آموزشی دیده بودم که چه جوری انتقال بدم..یعنی با انقال مشکلی ندارم ولی اونجاشو نفهمیدم که میگن کابل وصل باشه حالا منظرشونو نمی فهم کابل لن رو به لپ تاپ وصل به چی یعنی راهی نیست چون یه کنسوله یه لپ تاپ . یه گوشی واسه همون کانکشن (مودم ندارم) حالا منظور کابل لن وصل کنیم به مودمه؟؟؟؟؟؟؟ بعدش سرعتش چه جوریه چون مودم ندارم به اینترنت گوشی وصله فکر کنم سرعت خیلی ضعیف باشه راحلی در رابطه با کسانی که مودم ندارند برای کانکشن برای انتقال دیتا چیه یعنی با همون سرعت پایین باید صبر کنم

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام داداش سخسته نباشین.. داش یه سوال در مورد ریختن بازی داشتم که اینه دیتای بازی رو از سایت شاتل دان میکنم و بعدش برای ریختن بازی به کنسول از لپ تاپ استفاده می کنم قبلش چندتافیلم آموزشی دیده بودم که چه جوری انتقال بدم..یعنی با انقال مشکلی ندارم ولی اونجاشو نفهمیدم که میگن کابل وصل باشه حالا منظرشونو نمی فهم کابل لن رو به لپ تاپ وصل به چی یعنی راهی نیست چون یه کنسوله یه لپ تاپ . یه گوشی واسه همون کانکشن (مودم ندارم) حالا منظور کابل لن وصل کنیم به مودمه؟؟؟؟؟؟؟ بعدش سرعتش چه جوریه چون مودم ندارم به اینترنت گوشی وصله فکر کنم سرعت خیلی ضعیف باشه راحلی در رابطه با کسانی که مودم ندارند برای کانکشن برای انتقال دیتا چیه یعنی با همون سرعت پایین باید صبر کنم
اگه فایل ها رو از شاتل دانلود کردین و آمادس لپ تاپ رو با کابل لن به کنسول وصل کنید و با آموزش های موجود و با استفاده از نرم افزار psx download helper دیتای بازی رو انتقال بدین به کنسول ... تو این روش هم فقط یه اتصال به اینترنت لازمه شاید در حد چند مگ با دیتای گوشی دانلود داشته باشه ولی بقیه مراحل باید با سرعت بالا و با همون کابل لن انجام بشه ...

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
سلام دوستان من با این شرایط اقتصادی میخوام این اکانتای ظرفیتی که از 1 تا 3 هستو امتحان کنم . میشه یه راهنمایی کنین و سایتی که معتبره و قیمت مناسب داره توی پیام خصوصی معرفی کنین . در ضمن آیا این اکانتا هکی هستن و غیر قانونی ؟ احتمال آسیب رسیدن به کنسول و اکانت خودمو دارن ؟ درضمن میشه من روی اکانت خودم بازی کنم و تروفی بگیرم ؟ و مثلا اگه یکی دیگه از اعضای خانواده هم یه اکانت دیگه روی ps4 داره ایا میتونه روی اکانت خودش بازی کنه ؟

آخرین ویرایش:

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
سلام دوستان من با این شرایط اقتصادی میخوام این اکانتای ظرفیتی که از 1 تا 3 هستو امتحان کنم . میشه یه راهنمایی کنین و سایتی که معتبره و قیمت مناسب داره توی پیام خصوصی معرفی کنین . در ضمن آیا این اکانتا هکی هستن و غیر قانونی ؟ احتمال آسیب رسیدن به کنسول و اکانت خودمو دارن ؟ درضمن میشه من روی اکانت خودم بازی کنم و تروفی بگیرم ؟ و مثلا اگه یکی دیگه از اعضای خانواده هم یه اکانت دیگه روی ps4 داره ایا میتونه روی اکانت خودش بازی کنه ؟
اولا یه توضیح بدم
وقتی اکانت جدیدی روی دستگاه وارد می کنی و گزینه اکتیو رو می زنی همه محتویات اون اکانت توی اکانت های دیگه موجود روی دستگاه قابل دسترسی هست ولی اگر گزینه دی اکتیو رو بزنی تنها روی همون اکانت میشه بازی کرد و کنار بازی توی اکانت های دیگه علامت قفل میاد به خاطر همین هم هست اکانتای هکی بازیاش قفل میشن چون شما اکانتو روی دستگاه خودت اکتیو می کنی ولی بعد یه مدت صاحب اکانت می فهمه ((از کجا ؟ از این جا که اکتیو اکانتش روی دستگاه دیگس و تا وقتی انلاینه مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی افلاین بشه بازی هاش قفل میشه)) اینجاس که دوباره اکانتو روی دستگاه خودش اکتیو می کنه و بازی ها برای کسی که اکانت هکی زده قفل میشه. حالا جواب شما :
ظرفیت ۱ : اکانت به شما فروخته میشه و شما روی دستگاه اکتیو می کنی بهتون مهلت می دن چند ساعت تا دیتای بازی رو بریزی و بعد اون باید افلاین بشید و اکتیو رو ازتون پس می گیرن و هرگز نباید دوباره انلاین بشید چون اکانت روی دستگاه شما اکتیو نیست اگر انلاین شید علامت قفل بغل بازی میاد. ارزون ترین _ بدون گارانتی _ غیر قابل فروش مجدد
ظرفیت ۲ : شما اکانت رو روی دستگاه می زنی و اکتیو می کنی و راحت می تونی با اکانت اصلی خودت بازی کنی انلاین و افلاین _ دارای گارانتی _ قابل فروش مجدد _ گرون ترین
ظرفیت ۳ : شما اکانت رو می زنی ولی اکتیو نمی کنی و فقط بصورت انلاین و در اکانت خریداری شده قابل بازی هست
دارای گارانتی و فروش مجدد قیمت متوسط

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
اولا یه توضیح بدم
وقتی اکانت جدیدی روی دستگاه وارد می کنی و گزینه اکتیو رو می زنی همه محتویات اون اکانت توی اکانت های دیگه موجود روی دستگاه قابل دسترسی هست ولی اگر گزینه دی اکتیو رو بزنی تنها روی همون اکانت میشه بازی کرد و کنار بازی توی اکانت های دیگه علامت قفل میاد به خاطر همین هم هست اکانتای هکی بازیاش قفل میشن چون شما اکانتو روی دستگاه خودت اکتیو می کنی ولی بعد یه مدت صاحب اکانت می فهمه ((از کجا ؟ از این جا که اکتیو اکانتش روی دستگاه دیگس و تا وقتی انلاینه مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی افلاین بشه بازی هاش قفل میشه)) اینجاس که دوباره اکانتو روی دستگاه خودش اکتیو می کنه و بازی ها برای کسی که اکانت هکی زده قفل میشه. حالا جواب شما :
ظرفیت ۱ : اکانت به شما فروخته میشه و شما روی دستگاه اکتیو می کنی بهتون مهلت می دن چند ساعت تا دیتای بازی رو بریزی و بعد اون باید افلاین بشید و اکتیو رو ازتون پس می گیرن و هرگز نباید دوباره انلاین بشید چون اکانت روی دستگاه شما اکتیو نیست اگر انلاین شید علامت قفل بغل بازی میاد. ارزون ترین _ بدون گارانتی _ غیر قابل فروش مجدد
ظرفیت ۲ : شما اکانت رو روی دستگاه می زنی و اکتیو می کنی و راحت می تونی با اکانت اصلی خودت بازی کنی انلاین و افلاین _ دارای گارانتی _ قابل فروش مجدد _ گرون ترین
ظرفیت ۳ : شما اکانت رو می زنی ولی اکتیو نمی کنی و فقط بصورت انلاین و در اکانت خریداری شده قابل بازی هست
دارای گارانتی و فروش مجدد قیمت متوسط
ممنون . پس یعنی ظرفیت 1 و 3 روی دستگاه شخص دیگه ای اکتیو و ما بدون اطلاعش داریم بازی میکنیم ؟ ولی ظرفیت 2 روی سیستم خودمون اکتیو و ریسکی نداره ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ممنون . پس یعنی ظرفیت 1 و 3 روی دستگاه شخص دیگه ای اکتیو و ما بدون اطلاعش داریم بازی میکنیم ؟ ولی ظرفیت 2 روی سیستم خودمون اکتیو و ریسکی نداره ؟

اون شخص اطلاع داره، کلان هیچ ظرفیتی ریسکی نداره ، ولی ظرفیت 1 نباید آنلاین شی چون به نوعی سونی رو دور زدین ظرفیت 3 هم که نمیشه توی اکانت خودتون بازی کنین و تروفی هاتون ثبت شه و الا هیچ مشکلی و ریسکی ندارند

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
شما اگه اکانت به صورت قانونی بگیرین دیگه پای اکانت کسی یا هک در میون نیست فروشنده یه اکانت می سازه ، یعنی اکانت به اسم خود فروشنده یا فروشگاه هست و اکثرا یک بازی با اون اکانت می خره و میاد سه ظرفیتشو جداگانه می فروشه
ولی اکانت هکی ایمیل و پسوورد اکانت کسی دیگرو به شما میدن بدون ضمانت و شما اون اکانت رو اکتیو می کنی و از ظرفیت ۲ اکانت استفاده می کنی و اکانت برای صاحب اصلی به ظرفیت ۳ تبدیل میشه چون شما اکتیو رو ازش گرفتی و دیگه نمی تونه افلاین بازی کنه و اگه افلاین بشه بازیاش همه قفل میشن و می فهمه هک شده و دوباره اکانتو برا خودش اکتیو می کنه اونجاست که بازی برای شما خریدار قفل میشه

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
سلام یه سوال داشتم در مورد دانلود بازی ها از طریق خود کنسول
موقع دانلود نوار دانلود به دو قسمت تقسیم میشه
قسمت اول data to start appilication هستش و وقتی این قسمت تموم بشه بازی میتونه استارت بشه
اگه بازی به این شکل استارت میشه پس چه احتیاجی به دانلود قسمت دوم هستش؟بازی به این شکل با کیفیت پایینتری اجرا میشه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام یه سوال داشتم در مورد دانلود بازی ها از طریق خود کنسول
موقع دانلود نوار دانلود به دو قسمت تقسیم میشه
قسمت اول data to start appilication هستش و وقتی این قسمت تموم بشه بازی میتونه استارت بشه
اگه بازی به این شکل استارت میشه پس چه احتیاجی به دانلود قسمت دوم هستش؟بازی به این شکل با کیفیت پایینتری اجرا میشه؟

بعضی بازیها این شکلیه، مثلا میتونی یه مرحله از بازیو بازی کنی توی این حالت ، بازی کامل نیست در واقع فقط ابتدای بازی یا یه حالت یا مود خاصی از بازی در دسترسته اینطوری

• Like
Reactions: omiid72

ahmadbs

عضو جدید
Jul 4, 2019
2
سلام
تو این مدت ک بعضی از بازی ها برای اکانت های پلاس رایگان میشه
من میتونم ی اکانت ۱۴ روزه بخرم بازی بزارم‌تو لیست بعد هروقت ک خواستم دانلودش کنم؟
بعد از تموم شدن پلاس بازی قفل نمیشه؟
مشکلی پیش نمیاد؟

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
سلام
تو این مدت ک بعضی از بازی ها برای اکانت های پلاس رایگان میشه
من میتونم ی اکانت ۱۴ روزه بخرم بازی بزارم‌تو لیست بعد هروقت ک خواستم دانلودش کنم؟
بعد از تموم شدن پلاس بازی قفل نمیشه؟
مشکلی پیش نمیاد؟
بعد از پایان پلاس بازی قفل میشه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام. موس و کیبورد مخصوص پلی استیشن هست ؟؟ به همه بازی های شوتر می خوره ؟؟ هماهنگیش با بازی ها راحته یا کلی دنگو فنگ داره ؟

راهنمایی بکنید ‌‌ . می خواهم کنسول بگیرم ولی برای بازی های شوتر مثل کالاف و رزیدنت و بتلفیلد و .‌‌‌.. مشکل دارم با دسته . کنسول با موس و کیبورد می خواهم آینده بخرم.

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
سلام. موس و کیبورد مخصوص پلی استیشن هست ؟؟ به همه بازی های شوتر می خوره ؟؟ هماهنگیش با بازی ها راحته یا کلی دنگو فنگ داره ؟

راهنمایی بکنید ‌‌ . می خواهم کنسول بگیرم ولی برای بازی های شوتر مثل کالاف و رزیدنت و بتلفیلد و .‌‌‌.. مشکل دارم با دسته . کنسول با موس و کیبورد می خواهم آینده بخرم.
سلام کیبورد و موس هست ولی ممکنه بعضی از بازی ها ساپورت نکنه یعنی سازنده بازی این کار میکنه که برای بازی انلاین عدالت رعایت بشه برای همین ممکنه کلا بازی ساپورت نکنه کیبورد و موس رو

• Like
Reactions: kamyy

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106

hori tac pro
بهترین برای ps4

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر