هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mahdi.itm

کاربر سایت
Jun 27, 2018
5
سلام دوستان
یک سوال داشتم، اگر روی ps4 یک بازی اکانت ظرفیت اول داشته باشیم بعد بخوایم یک بازی دیگه (ظرفیت اول) نصب کنیم برای وارد کردن اکانت نیاز به اتصال به اینترنت هست امکان فقل شدن اون بازی که از قبل نصب بوده هست؟؟؟ امکان داره کلا دستگاه بن بشه!!!؟؟؟
راهی هست که اکانت ظرفیت اول رو بصورت آفلاین رو ps4 وارد کنیم بعد دیتا بازی رو انتقال بدیم به کنسول؟؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان
یک سوال داشتم، اگر روی ps4 یک بازی اکانت ظرفیت اول داشته باشیم بعد بخوایم یک بازی دیگه (ظرفیت اول) نصب کنیم برای وارد کردن اکانت نیاز به اتصال به اینترنت هست امکان فقل شدن اون بازی که از قبل نصب بوده هست؟؟؟ امکان داره کلا دستگاه بن بشه!!!؟؟؟
راهی هست که اکانت ظرفیت اول رو بصورت آفلاین رو ps4 وارد کنیم بعد دیتا بازی رو انتقال بدیم به کنسول؟؟؟
من ظرفیت ۱ استفاده نکردم ولی تا جایی که میدونم این ظرفیت برای آفلاینه و احتمال زیاد آنلاین بشید بازی سریع قفل میشه گارانتی هم نداره بنابراین به گل از بین میره ولی ارتباطی با بن شدن نداره
خیر بصورت آفلاین نمیتونید همچین کاری کنید

ArmanHgover

کاربر سایت
Sep 25, 2018
2
سلام‌ خسته نباشید
اقا من دی‌ال‌سی گرفتم از استور پی‌اس ۴
بعد که دانلود کردم نصب کردم موقع نصب ارور cannot find the application رو میده با اینکه بازی رو‌دارم
از یه طرف دیگه میره رو استور خرید کمبات ایکس (قدیمی)
بازیم دیسک هستش mortal kombat xl region2
چیکار کنم؟ لطفا کمک‌ کنیدددد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
ممنون برای پاسخگویی
فقط من الان باید بازی ها رو از داخل اکانت خودم اجرا کنم یا اون اکانت های خریداری شده؟؟
من ظرفیت ۱ استفاده نکردم اطلاعی در این مورد ندارم اگه اکانت خودتون از قبل روی کنسول بوده میتونید واردش بشید بازیا روی اون قفل نبودن یعنی مشکل نیست میتونید رو همون اکانت بازی کنید
سلام‌ خسته نباشید
اقا من دی‌ال‌سی گرفتم از استور پی‌اس ۴
بعد که دانلود کردم نصب کردم موقع نصب ارور cannot find the application رو میده با اینکه بازی رو‌دارم
از یه طرف دیگه میره رو استور خرید کمبات ایکس (قدیمی)
بازیم دیسک هستش mortal kombat xl region2
چیکار کنم؟ لطفا کمک‌ کنیدددد
ریجن دیسک با دی ال سی باید یکی باشه
احتمالا دیسک ریجن ۲ بوده اکانت شما ریجن ۱ که این مشکل پیش اومده
میتونید با لایو چت صحبت کنید شاید براتون ریفاند کنن در اصل نمیکنن چون مسئولیتی در قبال دی ال سی ندارن ولی یه سریاشون ریفاند میکنن
اگه ریفاند کنن پول به حساب اون اکانت برمیگرده بعدش باید یه اکانت ریجن ۲ بسازید دوباره گیفت کارت بگیرید و دی ال سی رو روی اون بخرید پولی که تو اکانت ریجن ۱ ریفاند شده هم میمونه بعدا میتونید برای چیز دیگه استفاده کنید
اگه ریفاند نکردن یا نمیخواید دوباره گیفت بخرید باید دیسک رو بفروشید ریجن ۱ بخرید

ArmanHgover

کاربر سایت
Sep 25, 2018
2
من ظرفیت ۱ استفاده نکردم اطلاعی در این مورد ندارم اگه اکانت خودتون از قبل روی کنسول بوده میتونید واردش بشید بازیا روی اون قفل نبودن یعنی مشکل نیست میتونید رو همون اکانت بازی کنید

میتونید با لایو چت صحبت کنید شاید براتون ریفاند کنن در اصل نمیکنن چون مسئولیتی در قبال دی ال سی ندارن ولی یه سریاشون ریفاند میکنن
اگه ریفاند کنن پول به حساب اون اکانت برمیگرده بعدش باید یه اکانت ریجن ۲ بسازید دوباره گیفت کارت بگیرید و دی ال سی رو روی اون بخرید پولی که تو اکانت ریجن ۱ ریفاند شده هم میمونه بعدا میتونید برای چیز دیگه استفاده کنید
اگه ریفاند نکردن یا نمیخواید دوباره گیفت بخرید باید دیسک رو بفروشید ریجن ۱ بخرید
ببخشید لایو‌چت و چجوری‌انجام بدم؟ اولین بارمه شرمنده که سوال میکنم

بعد دی ال سی‌های خریداری شده پاک بشن از دانلود میمونن واسه همیشه ؟ تا موقعی که ریجن ۱ بگیرم بازی رو‌؟

ببخشید الان که نگا کردم دستگاه ظرفیت ۲ هست با دیسک مشکل از چیزه دیگه ای نیست؟

Last edited by a moderator:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
از داخل خود کنسول میخواید دی اکتیو کنید این ارور رو میده؟
اگه از داخل سایت دارید دی اکتیو می‌کنید محدودیت ۶ ماهه داره باید از کنسول دی اکتیو کنید

اون اکانتا بازی روشون خریداری شده بوده پاکشون کنید بازیا قفل میشن و راهی هم برای برگشتشون نیست به اینترنت هم وصل بشید قفل میشن

اگه رمزو نداشته باشه نمیتونه به بازیا دسترسی پیدا کنه درمورد پلاس ۱۰۰ درصد مطمئن نیستم ولی اونم به احتمال خیلی زیاد تا وقتی دوباره وارد اکانت نشه احتمالا براش شیر نمیشه
منتها این وسط مشکلی پیش بیاد مثلا بازی از رو کنسولش پاک بشه یا بخواد بفروشه و... شما مجبورید رمزو بهش بدید چون شریکی خریدید بنابراین بهتره یه اکانت دیگه بسازید بازیا و پلاسو رو اون بخرید و رو کنسول اکتیوش کنید بعدم با اکانت خودتون بازی کنید
به کنسول دسترسی ندارم
هیچ راه دیگه ایی نداره بشه از داخل سایت دی اکتیو کرد؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ببخشید لایو‌چت و چجوری‌انجام بدم؟ اولین بارمه شرمنده که سوال میکنم
توی گوگل بزنید میتونید پیدا کنید اگه اکانتتون آمریکاس با لایو چت us صحبت کنید
بعد دی ال سی‌های خریداری شده پاک بشن از دانلود میمونن واسه همیشه ؟ تا موقعی که ریجن ۱ بگیرم بازی رو‌؟
اگه نخواید ریفاند کنید بله میمونه
بخواید ریفاند کنید دی ال سی حذف میشه پولش برمیگرده
ببخشید الان که نگا کردم دستگاه ظرفیت ۲ هست با دیسک مشکل از چیزه دیگه ای نیست؟
ربطی به ریجن دستگاه نداره به ریجن اکانتی که روش دی ال سی خریداری شده مربوطه
به کنسول دسترسی ندارم
هیچ راه دیگه ایی نداره بشه از داخل سایت دی اکتیو کرد؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
اگه از آخرین باری که دی اکتیو کردید خیلی میگذره یکم صبر کنید مدت ۶ ماهش تمومش دی اکتیو کنید
‌در غیر این‌صورت باید با پشتیبانی صحبت کنید ببینید قبول میکنن دی اکتیوش کنن یا نه خودتون نمیتونید کاری کنید

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سلام دوستان یه سوال داشتم
اینکه میتونید ظرفیت های اکانت رو توضیح بدید
و اینکه چه بدی ای دارن
چون راستش من میخوام fifa 19 بگیرم ولی الان بالای 1 تومن هست
ولی اکانت زیر 500 تومن هست
یه سوال هم اینکه اینا بن شدن ندارن ؟
و اینکه وقتی میگیری یک اکانت کاملا جدا میدن بهت ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان یه سوال داشتم
اینکه میتونید ظرفیت های اکانت رو توضیح بدید
و اینکه چه بدی ای دارن
چون راستش من میخوام fifa 19 بگیرم ولی الان بالای 1 تومن هست
ولی اکانت زیر 500 تومن هست
یه سوال هم اینکه اینا بن شدن ندارن ؟
و اینکه وقتی میگیری یک اکانت کاملا جدا میدن بهت ؟
ظرفیت ۱ استفاده نکردم اطلاعی ازش ندارم ولی آفلاین باید بازی کنید بدردتون نمیخوره
ظرفیت ۲ بهترین هست یه اکانت بهتون میدن روی کنسول اکتیو می‌کنید بعدم با اکانت خودتون آنلاین یا آفلاین بازی می‌کنید
ظرفیت ۳ باید روی خود اکانتی که بهتون میدن بازی کنید و مشکل دیگش هم اینه که باید حتما آنلاین باشید
۲و۳ قابلیت فروش مجدد هم دارن بعدا میتونید بفروشیدشون
بن نمیشید چون قانونی هستن مشکل خاصی هم ندارن ولی از جای مطمئن بخرید یا با یکی از دوستاتون شریکی بگیرید که به مشکل نخورید

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

aramus

کاربر سایت
Nov 1, 2010
93
سلام
چند هفته ای هست با بازی battlefield 4 مشکل دارم و اصلا کانکت نمیشه
همه کارم کردم از تغییر DNS تا پاک کردن بازی و دانلود دوباره
با فیلتر...شکن که میرم کانکت میشه اما به صورت عادی خیر
ممنون میشم راهنمایی کنید

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام
چند هفته ای هست با بازی battlefield 4 مشکل دارم و اصلا کانکت نمیشه
همه کارم کردم از تغییر DNS تا پاک کردن بازی و دانلود دوباره
با فیلتر...شکن که میرم کانکت میشه اما به صورت عادی خیر
ممنون میشم راهنمایی کنید
سرورهای بتل 4 چیزتر شده بخاطره همینه !
خودم با چیز پی ان وصل شدم تروفیای انلانشو گرفتم !

• Like
Reactions: aramus

Tezar6536

کاربر سایت
Sep 17, 2018
10
سلام.یه سوال داشتم.ممنون میشم راهنمایی کنید.کنسول من اسلیم مدل 2016B هست ک پشت دستگاه نوشته.توی تنظیمات دستگاه ک نگاه میکنم هارد دستگاه منو 500 گیگ نشون میده.تا اونجا ک من میدونم شاید هم اشتباه کنم حرف B نشون دهنده هارد یک ترا هست.میخاستم اگه ممکنه راهنمایی کنین ک نظرم درسته یا نه و اگه درسته دلیل این تفاوت چی میتونه باشه.ممنون

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
دوستان اکانت پیش خرید بازی برام ارسال شده مراحل رو انجام دادم ولی اونجا که باید بازی رو داخل لیست دانلود بذارم چون بازی پیش خرید هست نمیشه باید چیکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر