هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
١ ترا هم كافي نيست چه برسه به ٥٠٠گيگ اونم با حجم بازياي الان كه اكثرا دوروبر ٥٠گيگ هستن
از اون ٥٠٠ گيگ حدود سي صد و خورده اي گيگش در دسترسه و از اون مقدارم ٥٠-٨٠ گيگش غيرقابل استفادس
ولي خب ميتونيد ٥٠٠گيگ بگيريد و بعدش هارد اكسترنال بهش وصل كنيد خوبياي خودشو داره مثلا ديگه مشكلات هارد كنسول براتون پيش نمياد (كم شدن ناگهاني حجم هارد يا موارد مشابه كه مجبورتون ميكنه كنسولو rebuild database كنيد) ولي خب بدي هاي خودشم داره مثلا يكي از پورتاي يو اس بي كنسول كاملا بايد در اختيار هارد باشه

پس 1 تِرا بگیرم اگه اینطوریه .. مرسی از راهنماییت .

Amir MD

کاربر سایت
Jul 31, 2017
5
سلام دوستان من ps4 slim دارم یه سوال وقتی مثلا بعد از 2 ساعت بازی خاموشش کنم بعد دوباره بخوام روشنش کنم چه مدت باید صبر کنم بعدش روشنش کنم که آسیبی بهش نرسه

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام دوستان من ps4 slim دارم یه سوال وقتی مثلا بعد از 2 ساعت بازی خاموشش کنم بعد دوباره بخوام روشنش کنم چه مدت باید صبر کنم بعدش روشنش کنم که آسیبی بهش نرسه
مدت يک ساعت بينش باشه عاليه بلافاصله هم روشن کنى مشکلى پيش نمياد شما از بازى برميگردى منوى کنسول بازى رو ببند و بلافاصله کنسولو خاموش نکنى چون رو دور فن بالاست بهتره روى منوى دستگاه رو قسمت setting/power saving رو 20 دقيقه تنظيم کن خودش خاموش بشه

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
ps4 اگه بهتر از xbox هست پس چرا xbox گرون تره ؟ بعد کلا fps رو کنسول برا یه کسی مثل من که یه عمر رو کامپیوتر بازی کرده اصلا میشه ؟ xbox این دستگاه جانبی اش برای ماشین بازی بهتر نیست که فرم فرمون میگیری با دستات ؟ با تشکر پیشاپیش از راهنمایی دوستان

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
کنسول برای بازی ساخته شده اگه قرار باشه با یه خاموش روشن کردن خراب بشه که باید انداختش دور
هروقت خواستید روشنش کنید هیچ تفاوتی نداره
ps4 اگه بهتر از xbox هست پس چرا xbox گرون تره ؟ بعد کلا fps رو کنسول برا یه کسی مثل من که یه عمر رو کامپیوتر بازی کرده اصلا میشه ؟ xbox این دستگاه جانبی اش برای ماشین بازی بهتر نیست که فرم فرمون میگیری با دستات ؟ با تشکر پیشاپیش از راهنمایی دوستان
از قیمت ایکس باکس اطلاع ندارم ولی باید نزدیک هم باشن اگرم یه مقدار گرونتره احتمالا بخاطر بازار ایرانه
fps رو کنسول توی بازیای سوم شخص تفاوت آنچنانی نداره ولی تو بازیای اول شخص یه مقدار طول میکشه عادت کنید خصوصا با دسته پی اس که برای بازیای شوتر افتضاحهه طراحی دسته ایکس باکس برای شوتر و خصوصا شوتر اول شخص خیلی بهتره

• Like
Reactions: rezab

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

اگه میخوای اینجوری بکنی کنسولت رو بزار روی reset mode.

• Like
Reactions: rezab

Morteza.m.s

کاربر سایت
Aug 11, 2017
5
سلام دوستان خسته نباشید.
یک سوال در مورد psn store دارم.
میخواستم بدونم تفاوت بازی های full game و psn game چیه. و همینطور باندل.
میدونم psn game بازی دیجیتالی هست. ولی انگار بازی هاش کامل هم نیست درسته؟
بازی های باندل همه خیلی گرون تر از فول گیم هست
ممنونم میشم راهنمایی کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان خسته نباشید.
یک سوال در مورد psn store دارم.
میخواستم بدونم تفاوت بازی های full game و psn game چیه. و همینطور باندل.
میدونم psn game بازی دیجیتالی هست. ولی انگار بازی هاش کامل هم نیست درسته؟
بازی های باندل همه خیلی گرون تر از فول گیم هست
ممنونم میشم راهنمایی کنید
psn game فقط دیجیتالی منتشر شده و نسخه فیزیکی نداره بازی هم کامله
full game هم فیزیکی داره هم دیجیتالی
باندل ها هم نسخه های باندل بازیا هستن که محتوایات اضافه اون بازی داخلشون هست بسته به هر بازی متفاوته ولی معمولا نسخه deluxe edition که 70$ هست شامل یه سری ایتم و موارد اضافه میشه و نسخه gold edition که معمولا 100$ هست شامل محتوایات نسخه deluxe و همچنین سیزن پس اون بازی میشه که یعنی تمام دی ال سی هایی که براش منتشر میشه براتون رایگان هستن البته باز هم اسم و قیمتاشون برمیگرده به سازنده ممکنه نسخه deluxe شامل سیزن پس بشه یا کلا اسم دیگه ای بذارن براش

Morteza.m.s

کاربر سایت
Aug 11, 2017
5
psn game فقط دیجیتالی منتشر شده و نسخه فیزیکی نداره بازی هم کامله
full game هم فیزیکی داره هم دیجیتالی
باندل ها هم نسخه های باندل بازیا هستن که محتوایات اضافه اون بازی داخلشون هست بسته به هر بازی متفاوته ولی معمولا نسخه deluxe edition که 70$ هست شامل یه سری ایتم و موارد اضافه میشه و نسخه gold edition که معمولا 100$ هست شامل محتوایات نسخه deluxe و همچنین سیزن پس اون بازی میشه که یعنی تمام دی ال سی هایی که براش منتشر میشه براتون رایگان هستن البته باز هم اسم و قیمتاشون برمیگرده به سازنده ممکنه نسخه deluxe شامل سیزن پس بشه یا کلا اسم دیگه ای بذارن براش

من چند تا سایت خارجی رفتم نوشته بودن psn game بازی دیجتالی هست ولی معمولا بازی کاملی نیستن . منم سمت بازی psn game نرفتم گفتم الکی پولمو هدر ندم .

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
من چند تا سایت خارجی رفتم نوشته بودن psn game بازی دیجتالی هست ولی معمولا بازی کاملی نیستن . منم سمت بازی psn game نرفتم گفتم الکی پولمو هدر ندم .
احتمالا بخاطر اين گفتن چون گاها پيش مياد بازياش چرت باشن وگرنه كامل هستن مثلا همين uncharted: the lost legacy فقط بصورت ديجيتالي هست

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
احتمالا بخاطر اين گفتن چون گاها پيش مياد بازياش چرت باشن وگرنه كامل هستن مثلا همين uncharted: the lost legacy فقط بصورت ديجيتالي هست
صرفا psn بودن دلیل نمیشه که نسخه فیزیکی نداشته باشه. انچارتد لاست لگسی دیسک هم داره. حتی جرنی و فلاورز هم دیسک دارن. ولی از بابت کامل بود با فول گیم ها فرقی ندارن.

zagr0s

کاربر سایت
Sep 22, 2011
101
سلام به همه
دوستان یه سوال فنی که مطمعنم قبلن پرسیده شده و شما "تنبلیه" منو میبخشید که سرچ نکردم و نگشتم
من دستگاهم رو تا چه ظرفیتی میتونم هاردش رو ارتقا بدم؟ میدونم که که حتمن باید 2.5 اینچ یا 9 میلیمتری باشه
ولی هر چی تویه نت سرچ کردم همه فقط تا 2 ترابایت گقتن! و این رو هم متوجه شدم که فرم ویر 3.5 به بعد تا هارد 4 ترا هم پشتیبانی میکنه! که کمپانی "نیکن" یه مسلن آداپتور برای پلیستیشن های فت ساخت که هاردهای دسکتاپی تا 4 ترابایت رو هم جوابگو هستش!

حالا سوال اینجاس که هر هارد 2.5 اینچی یا 9 میلیمتری با هر ظرفیتی میتونم روی دستگاهم بزارم؟ یا برند و مدل خاصی باید باشه؟ و اینکه هارد 2.5 اینچی یا 9 میلیمتری با ظرفیت 4 ترابایت هم داریم؟
ممنون که وقت گزاشتین و خونیدن و پیشاپیش منون که جواب میدین.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
من رو هم بن کردن بسلامتی! تو خود ps4 نوشته ممکنه موقتی یا داعم باشه تو خود سایت نوشته داعم! میدونید چطوری با بخش پشتیبانی پلی استیشن تماس داشته باشم. ایمیل اش مخصوصا. هرچه میگردم ایمیلی نیست. یه بخشی داره به اسم چت لایو که اطلاعاتو وارد میکنم اما هیچ اتفاق خاصی نمیفته!

dearvahab

کاربر سایت
Apr 25, 2009
79
دوستان نمیدونم جای پرسیدن این سوال اینجاس یا نه به بزرگی خودتون ببخشید.عرض بنده اینه میگم این بزرگوارایی که اکانت ترکیبی یا هکی میفروشن این اکانتا رو ازکجا بدست میارن توی کانالای تلگرامی میبینی ساعتی ۱۰۰ تا اکانت میزارن .از کجا بدستشون میارن؟ از جایی سایتی خارجی چیزی میخرن یا خودشون هک میکنن .ممنون میشم جواب بدید

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان نمیدونم جای پرسیدن این سوال اینجاس یا نه به بزرگی خودتون ببخشید.عرض بنده اینه میگم این بزرگوارایی که اکانت ترکیبی یا هکی میفروشن این اکانتا رو ازکجا بدست میارن توی کانالای تلگرامی میبینی ساعتی ۱۰۰ تا اکانت میزارن .از کجا بدستشون میارن؟ از جایی سایتی خارجی چیزی میخرن یا خودشون هک میکنن .ممنون میشم جواب بدید
اونا هم از جاهای دیگه بدست میارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر