هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
راستش درباره اونا اطلاع ندارم چون تاحالا استفاده نکردم
ولی فکر کنم نمیشه فروختشون پولی که دادین دیگه رفته اگه بن هم شین که دیگه بدتر
بازم گفتم نمیدونم
اصلا اکانت شیرینگ رو نمیشه فروخت مگه اینکه خود قانونی بخری بعد بخای بفروشی که خیلی ضرر میکنی

اکانت شیرینگ هکی نیست و کاملا قانونیه.
این اکانت ها از سیاست شرکت سونی که اجازه میده یک بازی دیجیتالی رو بر روی دو کنسول اجرا کرد پیروی میکنه.
بعضی مغازه دارا و سایتا هستن که این اکانتا رو میفروشن.
قیمت این اکانتا قاعدتا باید نصف قیمت دلاری یک بازی باشه اما با احتساب سود فروشنده و هزینه نصب دیتا و شیرینی بچه ها ،حدودا 60-70 درصد قیمت بازی تمام میشه.
حالا سوالم از دوستانی که این اکانتا رو تحربه کردن اینه که موقع فروش، مشتری واسش پیدا میشه و چقدر ضرر میکنن برای هر بازی؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
اکانت شیرینگ هکی نیست و کاملا قانونیه.
این اکانت ها از سیاست شرکت سونی که اجازه میده یک بازی دیجیتالی رو بر روی دو کنسول اجرا کرد پیروی میکنه.
بعضی مغازه دارا و سایتا هستن که این اکانتا رو میفروشن.
قیمت این اکانتا قاعدتا باید نصف قیمت دلاری یک بازی باشه اما با احتساب سود فروشنده و هزینه نصب دیتا و شیرینی بچه ها ،حدودا 60-70 درصد قیمت بازی تمام میشه.
حالا سوالم از دوستانی که این اکانتا رو تحربه کردن اینه که موقع فروش، مشتری واسش پیدا میشه و چقدر ضرر میکنن برای هر بازی؟
تنها اکانت قانونی که موجوده اینه که خودتون با ایدی و دلار از استور بخرین این میشه قانونی
یقیه موارد هک هستن
یا با یکی از دوستانتون بخرین

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
یعنی مثلا با نرم افزار xilisoft باید زیرنویس رو به فیلم بچسبونم ؟
روی ps3 داشتم یه نرم افزار نصب کرده بودم. زیرنویس srt جدا میزاشتم و مثل کامپیوتر خودت میتونستی زیرنویس رو عقب جلو یا کوچیک بزرگ کرد.
یکی از دوستان گفت میتونی بازی رو با دوستات بخری شیر کنی همه استفاده کنید. چجوریه این کار ؟
یعنی باید اکانت پی اس بخریم . بعد بازی رو من اپلو کنم و بقیه دانلود کنند ؟
و اکانت هک شده چجوریه ؟ یعنی اکانت هایی هستند که بازی ها رایگان توشه ؟
و اگه بخوایم دانلود کنیم کل حجم بازی رو باید دانلود کرد ؟ اخه بازی ها حجمشون خیلی زیاده , 50-60 گیگ فکر کنم بشند... .

اره باید زیر نویس رو به فیلم چسبوند اموزشش تو سایت هست
بازی ها رو میشه با رفقا شریکی خرید بازی با اکانتی خرید میکنی یکی اکانت روی کنسول پرایمری میکنه و دیگری با خود اکانتی که بازی رو خریده بازی میکنه همیشه باید به نت وصل باشه

اکانت های هکی فراموش کنی بهتره این اکانت رو اگه صاحب اصلیش بفهمه احتمال بن شدن کنسول زیاده

برا دانلود بازی ها باید کل حجم‌ رو دانلود کرد ولی دیتا ها بازی رو میفروشن میتونی بخری با pcانتقال بدی

• Like
Reactions: babakkhaen

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
یکی از دوستان کنسول داشته با اکانت های هک شده. میگه انلاین نشده و صرفا افلاین بازی کرده( مطمئنم به حرفش) اگه اون کنسول رو بخرم ، میشه اون اکانت ها رو پاک کنم و اورجینال انلاین بازی کنم؟ یه چیزی تو مایه های ریست فکتوری یا فقط پاک کردن یورز موجود این امکان رو میده که امن بازی کنم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
یکی از دوستان کنسول داشته با اکانت های هک شده. میگه انلاین نشده و صرفا افلاین بازی کرده( مطمئنم به حرفش) اگه اون کنسول رو بخرم ، میشه اون اکانت ها رو پاک کنم و اورجینال انلاین بازی کنم؟ یه چیزی تو مایه های ریست فکتوری یا فقط پاک کردن یورز موجود این امکان رو میده که امن بازی کنم؟
نيازي به ريست نيست اصلا به پاك كردن هم نيازي نيست به اينترنت وصل كنيد اگه بن نشده باشه موقع تست كانكشن بدون مشكل به psn وصل ميشه
يه تعداد از بازيا كه احتمالا قفل شدن از اونايي كه قفل نشدن ميتونيد روي اكانت خودتون استفاده كنيد و باهاشون بازي كنيد اگه ميخواست مشكلي پيش بياد قبلش پيش ميومد ديگه به بازي كردن روي پروفايل ديگه زبطي نداره
باقي بازيايي كه ميخوايد بگيريد هم قانوني تهيه كنيد كه مشكلي پيش نياد

mr26

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
سلام. میخاستم اکانت قانونی تهیه کنم. چطور میشه تهیه کرد؟
بعد ار تهیه اکانت به چه سرعت نتی حتیاج دارم واسه دانلود؟ با سرعت پایین هم اجاره دانلود میده؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام. میخاستم اکانت قانونی تهیه کنم. چطور میشه تهیه کرد؟
بعد ار تهیه اکانت به چه سرعت نتی حتیاج دارم واسه دانلود؟ با سرعت پایین هم اجاره دانلود میده؟
سلام
اکانت باید بسازید برای خودتون
سرعت هر چی بیشتر بهتر
بله دانلود میشه

mr26

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
یه سوال دبگه
فرض کنید اکانت هکی تهیه کنم و آفلاین بازی کنم و اصلا آنلاین نشم. بعدش بازی رو که تموم کردم اکانت هکی رو پاک کنم. بعدش با خیال راحت میتونم دیسک های بازی رو تهیه کنم و آنلاین بازی کنم؟
اکانت های هکی فقط و فقط در صورت آنلاین شدن ممکنه قفل شه؟
ممنون میشم پاسخ بدین

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
سلام دوستان، یک سایت مطمئن واسه خرید گیفت کارت اگه سراغ دارید بی زحمت واسم پ.خ. کنید، دیجیکالا داره ولی گرون میده، 50دلاریو 240تومن میده!

Arta99

کاربر سایت
Jun 17, 2017
2
سلام دوستان من یه ذره گیج شدم امروز رفتم PS4 بخرم اصن نمیدونستم میشه بازی هارو با قیمت ارزونتر (روش هکی) بازی کرد و میخواستم ۱-۲ تا بازی بخرم و تمام . ولی وقتی رفتم به من گفتن روش هکی وجود داره که مثلا ۱۰ تا بازی برات میریزیم که ۵ تاشو میتونی انتخاب کنی ۵ تا رندوم مثلا ۲۵۰ ت و توی پاساژی که بودیم قیمتای مختلفی برای این کار میدادن ولی یکیشون گفت وقتی اینجوری بازی بخری انلاین که بشی دستگات بن میشه و ازون به بعد فقط بازی های دیسکی رو اونم فقط افلاین میتونی بازی کنی. اما سوالای من :
۱- اینایی که به من گفتن درسته؟
۲- من اگه نخوام اصن انلاین بازی کنم و فقط افلاین بازی کنم مشکلی برای دستگاه پیش میاد ؟ یه صفحه اتفاقی این تاپیکو باز کردم گفته بود بعد یه مدتی خود دستگاه بزور ازتون میخواد انلاین بشین و وقتی انلاین بشی بن میشی
۳- بر فرض من بازی کردم اون بازی هارو و تمومشون کردم و بن نشدم ایا میشه دوباره دستگاه رو ببرم و اون سری بازی های هکی رو پاک کنم و دوباره بازیهای جدیدو نصب و بازی کنم بدون مشکل ؟
۴- من این دستگاهو برای خودم نمیخرم ولی ممکنه بعد مدتی خودم بخوام استفاده کنم و من میخوام انلاین بازی کنم میشه کاری کرد که این بازی های هکی جدا باشن و بازی های اورجینالم جدا و من بتونم اون اورجینالارو انلاین بازی کنم بدون این که مشکلی برای بازی انلاین / بازی های هکی / دستگاه پیش بیاد؟
ممنون میشم به من نوب کمک کنین

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان من یه ذره گیج شدم امروز رفتم PS4 بخرم اصن نمیدونستم میشه بازی هارو با قیمت ارزونتر (روش هکی) بازی کرد و میخواستم ۱-۲ تا بازی بخرم و تمام . ولی وقتی رفتم به من گفتن روش هکی وجود داره که مثلا ۱۰ تا بازی برات میریزیم که ۵ تاشو میتونی انتخاب کنی ۵ تا رندوم مثلا ۲۵۰ ت و توی پاساژی که بودیم قیمتای مختلفی برای این کار میدادن ولی یکیشون گفت وقتی اینجوری بازی بخری انلاین که بشی دستگات بن میشه و ازون به بعد فقط بازی های دیسکی رو اونم فقط افلاین میتونی بازی کنی. اما سوالای من :
۱- اینایی که به من گفتن درسته؟
۲- من اگه نخوام اصن انلاین بازی کنم و فقط افلاین بازی کنم مشکلی برای دستگاه پیش میاد ؟ یه صفحه اتفاقی این تاپیکو باز کردم گفته بود بعد یه مدتی خود دستگاه بزور ازتون میخواد انلاین بشین و وقتی انلاین بشی بن میشی
۳- بر فرض من بازی کردم اون بازی هارو و تمومشون کردم و بن نشدم ایا میشه دوباره دستگاه رو ببرم و اون سری بازی های هکی رو پاک کنم و دوباره بازیهای جدیدو نصب و بازی کنم بدون مشکل ؟
۴- من این دستگاهو برای خودم نمیخرم ولی ممکنه بعد مدتی خودم بخوام استفاده کنم و من میخوام انلاین بازی کنم میشه کاری کرد که این بازی های هکی جدا باشن و بازی های اورجینالم جدا و من بتونم اون اورجینالارو انلاین بازی کنم بدون این که مشکلی برای بازی انلاین / بازی های هکی / دستگاه پیش بیاد؟
ممنون میشم به من نوب کمک کنین
بله اون روش هکی هست و احتمال بن شدن هم داره
نه نمیشه جدا کرد
اگه سمت هکی رفتین احتمال اینو بدین که هر لحظه ممکنه بن اکانت یا بن کنسول شین
وقتی میشه فیزیکی خرید بازی کرد و فروخت چرا این راها

• Like
Reactions: Arta99

Arta99

کاربر سایت
Jun 17, 2017
2
بله اون روش هکی هست و احتمال بن شدن هم داره
نه نمیشه جدا کرد
اگه سمت هکی رفتین احتمال اینو بدین که هر لحظه ممکنه بن اکانت یا بن کنسول شین
وقتی میشه فیزیکی خرید بازی کرد و فروخت چرا این راها
ممنون از شما
وقتی گفتین فیزیکی بخریم و بفروشیم میشه بازی دست دو ؟ مشکلی از لحاظ بازی انلاین نداره این که یه نفر بازی کنه بعد بازی رو بده کسی اون باز کنه ؟
از کجا میشه اینجور بازی هارو خرید؟ یا فروخت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر