هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,652
نام
milad
سلام دوستان عزیز
می خوام 2 تا دسته ی دیگه رو به ps4 pro وصل کنم .راحت ترین راهش چیه که دسته ها کامل سینک بشن و دیگه برای همیشه دسته ها رو دستگاه بشناسه
ممنون اگر پاسخ بدید
فکر کنم ابتدا با سیم به ps4 وصل کنی تا سینک بشن اگه دسته قبلا با ps4 دیگه سینک شده فکر کنم باید فرمت کنی

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907

ps4amir

کاربر سایت
Mar 17, 2017
12
با سلام دوستان و اساتید عزیز

من میخواستم بازی pes 2017 رو دونفری روی ps4 بازی کنیم دوتا دسته هم دارم ولی شنیدم باید دوتا یوزر درست کنم.گیج شدم.میخواستم بدونم راه حلش چی هست؟؟؟

ممنون میشم کامل توضیح بدین

باتشکر

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
درود
میخوام کم صدا ترین و بی عیب ترین ps4 که داغ نکنه رو بخرم
لطفا به من بگید بهترین ps4 توی بازار مال کدوم سری ساخته

ایرانیا بیشتر توی کدوم ریجن هستن

بنده چون شهرستان هستم ، به توپخونه ی تهران دسترسی ندارم واسه همین میخواستم بپرسم بهترین قیمتی که این اطراف پیداکنم چنده ؟

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
درود
میخوام کم صدا ترین و بی عیب ترین ps4 که داغ نکنه رو بخرم
لطفا به من بگید بهترین ps4 توی بازار مال کدوم سری ساخته

ایرانیا بیشتر توی کدوم ریجن هستن

بنده چون شهرستان هستم ، به توپخونه ی تهران دسترسی ندارم واسه همین میخواستم بپرسم بهترین قیمتی که این اطراف پیداکنم چنده ؟
درود
سری های ۱۱ و ۱۰ از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستن اما صدای فنشون که یکی از سری های ۱۱ رو خودم داشتم برای من آزار دهنده بود(اگه حساس نیستی این سری ها واقعا زیبا هستن و کیفیت ساخت خیلی خوبی دارن)اما سری ۱۲ صدای خیلی کمی داره و اسلیم هم میشه گفت اصلا صدا نداره و وزن و حجم کمتری نسبت به سری های ۱۰ و۱۱و۱۲ داره
اما ps4 pro هم داریم که قدرت بیشتری از اون سری ها ۱۰ و۱۱و۱۲ و اسلیم داره و قیمت بالاتری هم داره
به ریجن کنسول اصلا کار نداشته باش میشه گفت اصلا مهم نیست تنها در ریجن ۳ و اگه اشتبا نکنم(دوستان اگه میدونن بگن)ریجن ۵ جای ضربدر و دایره تو منوی ps4 فرق میکنه

• Like
Reactions: Adroit

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
درود
سری های ۱۱ و ۱۰ از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستن اما صدای فنشون که یکی از سری های ۱۱ رو خودم داشتم برای من آزار دهنده بود(اگه حساس نیستی این سری ها واقعا زیبا هستن و کیفیت ساخت خیلی خوبی دارن)اما سری ۱۲ صدای خیلی کمی داره و اسلیم هم میشه گفت اصلا صدا نداره و وزن و حجم کمتری نسبت به سری های ۱۰ و۱۱و۱۲ داره
اما ps4 pro هم داریم که قدرت بیشتری از اون سری ها ۱۰ و۱۱و۱۲ و اسلیم داره و قیمت بالاتری هم داره
به ریجن کنسول اصلا کار نداشته باش میشه گفت اصلا مهم نیست تنها در ریجن ۳ و اگه اشتبا نکنم(دوستان اگه میدونن بگن)ریجن ۵ جای ضربدر و دایره تو منوی ps4 فرق میکنه

خیلی ممنون
راستش ps4PRO نمیخوام

از همون ps4 های معمولی که گفتید،اسلیم با فت چه فرقی داره ؟
گفتید سری ۱۰ و ۱۱ کیفیتش بیشتره :) صدای فن واسم مهم نیست آخه به از این بدترش عادت دارم . بنظرتون سری ۱۰ بخرم یا ۱۱ ؟

همه ی ریجن ها میتونن باهمدیگه بازی کنن ؟
کدوم ریجن جای ضربدر و دایره اش استاندارده (مثل ps1 و ps2)

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
خیلی ممنون
راستش ps4PRO نمیخوام

از همون ps4 های معمولی که گفتید،اسلیم با فت چه فرقی داره ؟
گفتید سری ۱۰ و ۱۱ کیفیتش بیشتره :) صدای فن واسم مهم نیست آخه به از این بدترش عادت دارم . بنظرتون سری ۱۰ بخرم یا ۱۱ ؟

همه ی ریجن ها میتونن باهمدیگه بازی کنن ؟
کدوم ریجن جای ضربدر و دایره اش استاندارده (مثل ps1 و ps2)
خواهش میکنم
گفتم کیفیت ساخت بدنشون بهتر و زیباتره(با احترام به همه اسلیم داران)وگرنه تو اجرای بازی تاکید میکنم هیچ فرقی با هم ندارن
از فرقای اسلیم و فت میشه به پورت بیشتر روی فت ها (همه سری های ۱۰ تا۱۲)اشاره کرد همچنین دکمه ی اجکت و پاور روی سری های ۱۰ و ۱۱ به صورت لمسی و بر روی اسلیم و سری ۱۲ به صورت دکمه هست
همچنین بدنه ی سری های ۱۰ و ۱۱ به صورت مات و براق هست اما سری ۱۲ و اسلیم تمام مات هست که باعث میشه در برابر خط و خش حساس نباشه
اسلیم وزن کمتری داره و کمتر داغ میکنه و ورودی برق کمتری داره
در آخر میمونه سلیقه ی شما همین...

خواهش میکنم
گفتم کیفیت ساخت بدنشون بهتر و زیباتره(با احترام به همه اسلیم داران)وگرنه تو اجرای بازی تاکید میکنم هیچ فرقی با هم ندارن
از فرقای اسلیم و فت میشه به پورت بیشتر روی فت ها (همه سری های ۱۰ تا۱۲)اشاره کرد همچنین دکمه ی اجکت و پاور روی سری های ۱۰ و ۱۱ به صورت لمسی و بر روی اسلیم و سری ۱۲ به صورت دکمه هست
همچنین بدنه ی سری های ۱۰ و ۱۱ به صورت مات و براق هست اما سری ۱۲ و اسلیم تمام مات هست که باعث میشه در برابر خط و خش حساس نباشه
بله همه ی ریجن ها میتونن با هم بازی کنن ریجن
کنسول اصلا مهم نیست
جای ضربدر و دایره روی دسته همه ی ریجن استانداره و مانند ps2و ps1هستش فقط تو ریجن ۳ و ۵ تو منوی دستگاه فرق میکنه همین اما در ریجن دو و یک تو منو اینطور نیست

Last edited by a moderator:
  • Like

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
CUH1116 و CUH1016 توی بازار پیدا میشه ؟
چون قدیمیه،بنظرتون از کدوم فروشگاه بخرم که مطمئن و درست کار باشه و خدایی نکرده یکوقت کنسول ریفوربیش نفروشن ؟
خواهش میکنم
سپاسگزارم
ظاهر دستگاه اصلا واسم مهم نیست

با این تفاسیر بنظر شما CUH1116 و CUH1016 توی بازار پیدا میشه ؟
چون قدیمیه،بنظرتون از کدوم فروشگاه بخرم که مطمئن و درست کار باشه و خدایی نکرده یکوقت کنسول ریفوربیش نفروشن ؟

بنده شهرستان هستم ، به توپخونه ی تهران دسترسی ندارم واسه همین میخواستم بپرسم بهترین قیمتی که این اطراف پیداکنم چنده ؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
درود دوستان
امکانش هست که یه هارد 2 ترا رو به دوتا پارتیشن 1 ترا تبدیل کرد و هم روی ps4 و هم pc استفاده کرد؟
کسی امتحان کرده؟

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
CUH1116 و CUH1016 توی بازار پیدا میشه ؟

سپاسگزارم
ظاهر دستگاه اصلا واسم مهم نیست

با این تفاسیر بنظر شما CUH1116 و CUH1016 توی بازار پیدا میشه ؟

بنده شهرستان هستم ، به توپخونه ی تهران دسترسی ندارم واسه همین میخواستم بپرسم بهترین قیمتی که این اطراف پیداکنم چنده ؟
خواهش میکنم
فک نکنم بشه آکبندشو گیر آورد این سری ها رو
اما سری ۱۲ آکبندش فت و فراوونه
اگه میخواید سری ۱۱ یا۱۰ بگیرید باید دست دو تهیه کنید تو همین سایت یا سایت همسایه تایپک خرید کنسول با مشخصات دلخواه رو بزنید پیدا میشه
قیمت هم بستگی به وضعیت دستگاه و همراه داشتن بازی داره
بدون بازی و وضعیت خوب دستگاه فک کنم حدودقیمت میان۷۰۰تا۸۵۰ فک کنم باشه(ممکنه اینم نباشه)

• Like

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
درود دوستان
امکانش هست که یه هارد 2 ترا رو به دوتا پارتیشن 1 ترا تبدیل کرد و هم روی ps4 و هم pc استفاده کرد؟
کسی امتحان کرده؟

نه نمیشه ، یکی از دوستام خواست این کارو بکنه هاردش به فنا رفت
پلی۴ کلا فرمت میکنه هاردو

• Like
Reactions: Behnams923

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر