هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان، سرور های سونی ف.ی.ل.ت.ر شدن؟ نه با IDM حجم دانلود میاد بدون وی.پی.ان نه توی خود کنسول آپدیت دانلود میشه. تست سرعت دانلود هم ارور میده ؟؟؟؟؟؟ قضیه چیه؟ راه حل چیه؟؟؟؟

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
شک نکن که باید پرو بخری، حتی اگه تلویزیون 4K هم نداری باز هم بهبود های گرافیکی و فریم ریت روان تر نصیبت میشه ... بماند که با اومدن Horizon کم کم فاصله ی پرو با معمولی داره خودشو نشون میده و خرید پلی معمولی اشتباه محضه ...
پرو حدود دو برابر معمولي قيمت داره
براي كسي كه 4k نداره اصلا اين اختلاف يك مليوني نميصرفه چون توي hd و فول اچدي اصلا به چشم نمياد
من خودم يه كاركرده معمولي گرفتم ولي همش دلچركين بودم كه پرو چرا نگرفتم
آخر فروختمش و دو هفته پيش و تو گروني پرو گرفتم ولي به شدت پشيمونم اصلا در حد پولي كه دادم راضي نيستم خروجي ps4 كه ٧٠٠ تومن براش پول داده بودم با اين در حد ١٠ ١٥ درصد فرق داره
اين يه تومنو ميدادم تلوزيونمو از ٧٢٠ به ١٠٨٠ ارتقا ميدادم خيلي بيشتر خروجي ميگرفتم
خلاصه اينكه اگه 4k نداريد يا برنامه ارتقا بهش رو نداري پولتون رو دور نريزيد
سخني از يك دلسوخته

• Like
Reactions: Madison and Inanc

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,528
نام
امیر
سلام دوست گرامی
حقیقتا فرق خاصی بین معمولی و اسلیم نیس به جز صدای فن کمتر اسلیم و ظاهرش ( خارج از سوال شما )
این ک میگین به جز 4k اختلاف بیشتری بین اسلیم و پرو هست یا نه همین خودش اختلاف زیاده :D البته با تکنیکی فور کی اجرا میشه ولی در کل قابل قبوله
من خودم سال هاست پی سی گیمر بودم و هستم و همیشه میگفتم PS4 سخت افزار داغونی داره ، ولی الان در کنار GTX 1080 یک عدد پلی پرو هم با قیمتی نزدیک به 2 تومن خریدم ، چون به نظرم این دفعه PS PRO سخت افزاری خیلی بهتری داره در زمان خودش به نسبت ps4 در زمان عرضه خودش!
نظر من اینه شما PRO تهیه کنین چون فول اچ دی هم استفاده کنین بعدا ممکنه از گرافیک بالاتر یا فریم بالاتر لذت ببرین!
شما کجا زندگی میکنین؟ PS PRO دسته دوم گفتین به نظرم خیلی به صرفه هست، حالا انتخاب با شما
مرسی از راهنماییت ، من تورین زندگی میکنم .
دیشب چندتا Review راجه به Pro و Slim خوندم ؛ با وجود 4K بودنش به نظرم 200 یورو بیتشر نمی ارزید! ولی اگه به همون دست دو Pro فکر کنم منطقی تره برام.
مهم ترین چیزی که دیدم و جفتشون هم داشتن Wifi 5ghz رو ساپورت میکنن. چون واسه من MW1 و Fifa آنلاین مهمه . بازم مرسی از وفتت .

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام دوستان
چطور میتونن location پلی استیشن رو خاموش کنم .
تو کدوم قسمتش باید برم؟

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

سلام...
موفعیت شما بر اساس آی پی شما سنجیده میشه

سلام دوستان. من چندتا سوال داشتم که اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم.
اول اینکه من کنسولم ریجن 2 هستش ، آیا میتونم یه اکانت US بسازم و باهاش از us store بازی بخرم و دانلود کنم و آنلاین بازی کنم؟اگر میشه ، من وصل میشم به سرور آمریکا یا اروپا؟ یا چون ریجن 2 هستش مشکلی ایجاد میشه؟
سوال بعدی من اینه که وضعیت پینگ توی سرور های اروپا و آمریکا چطوره؟ یعنی برای ما که در ایرانیم کدوم بهتره و فرقشون جقدره؟
مرسی
سلام...
ریجن کنسل اصلا مهم نیست.قثط ریجن اکانت مهمه. وصل شدن به سرور بازی ها هیچ ربطی به ریجن کنسول یا اکانت یا بازی نداره. بازیهایی که دیتا سنتر دارند موقع وصل شدن بنا به وضعیت اینترنت شما به اروپا شمالی- جنوبی - آمریکا یا هرجایی که دیتا سنتر اون بازی باشه وصل میشه. در مورد پینگ هم مثلما اروپا بهتره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: dariush_ho

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA

سلام دوستان
کسی از این هدست داره؟
کیفیت صداش چطوره؟
باید شارژ شه؟
میشه یکم توضیح بدید؟
باید شارژ شه تا کار کنه؟

sepehrm605

کاربر سایت
Jul 19, 2012
26
نام
سپهر
سلام به همه
دوستاني كه از اسپاتيفاي روي كنسول استفاده ميكنن آيا اخيرا مشكلي براتون به وجود نيومده؟؟؟براي بنده هنگام ورود به برنامه ارور ميده جديدا

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان چرا کسی جواب بنده رو نمیده :(
می خوام بدونم اگه PS4 بگیرم و روش اکانت های ترکیبی و هکی بزنم و بخوام فقط افلاین بازی کنم و قصد آنلاین بازی کردن نداشته باشم !
یعنی جوری باشه Ps4 رو ببرم طرف تو مغازه میگه هر بازی 10-50 تومن بستگی به نوع بازی برام بریزه
خطری داره و امکان بن شدن باز هست ؟
ممنون میشم پاسخ بدید
سلام...
با توجه به اینکه بنده وارد مباحث اکانتهای هک شده نمیشم اما به دلیل آشنا نبودن شما پاسخ کامل به شما میدم:
برای کپی کردن این بازی ها در هر صورت باید کنسول به اینترنت متصل بشه.و به محض وصل شدن تمام لایسنسهای شما چک خواهد شد و هر لحظه امکان بن شدن در صورت استفاده زیاد از این اکانتها وجود خواهد داشت.در ضمن در آپدیت جدید که قراره تا چند مدت دیگه برای کنسول عرضه بشه هر اکانتی که هک شده باشه و صاحب اکانت متوجه بشه دیگر نیازی نیست 6 ماه صبر کنه تا بتونه اکانتش رو از کنسول کسی که استفاده میکنه دی اکتیو کنه و نیازی هم نیست با ساپورت بخاد مکاتبه کنه. بلافاصله امکان این رو داره تا اکانتش رو در کنسولی که استفاده میشه دی اکتیو کنه.
این اکانتها به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام دوستان من دستگامو رو حالت power saving که گذاشتم رو ۲۰ دقیقه خاموش میکنم امروز بعد روشن شدن به جز بوف اول دو تا بوق ممتد زد ولی نرمال بالا اومد میخواستم بدونم دلیل اون ۲ تا بوق چیه که بعضی اوقات هست و بعضی اوقات نیست؟؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر