هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
مرسی البته دستگاهو تازه گرفتم همونطور که گفتم 2 هفته
كلا كرش كردن تو بازي چيز عجيبي نيست
و همه حداقل يكبار كرش رو تجربه كردن
تنها در صورتي نگران كنندس كه در همه بازيها اتفاق بيافته كه ميتونه ايراد سخت افزاري يا مثلا هارد باشه
ولي اگه در يك بازي خاص اتفاق ميافته فقط مشكل از پروگرمينگ بازيه

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
سلام
من تازگیا حدودا ده روز میشه که هر ربع ساعت از بازی های انلاین دیس کانکت میشم !
خصوصا بتلفیلد بد عصبی میکنه ...
خواستم بدونم این مشکلو کسی داشته بتونه راهنمایی کنه ؟؟
ممنون
داداش از نت هست. من این مشکل رو داشتم و خیلی رو عصاب بود.
نت دو مگ مخابرات داشتم. و بعد رفتم یک مگ مخابرات گرفتم و مشکلم حل شد کاملا. اینو یکی از دوستانم که نت مخابرات داشت بهم گفت که اونم همین مشکل رو داشت و با تعویض نت درست شد

• Like
Reactions: owj

majid1565

کاربر سایت
Aug 12, 2011
23
دوستان،من چند هفته پيش يك پي اس ٤دست دوم از يكي از انجمنها خريدم،يك ترابايت ١٢١٦ هستش ،٣تا بازي بتل ها و بسكتبال هم توش بود،از چند روز پيش هم شروع كردم به خريد اكانت چند تا بازي و گذاشتمشون تو صف دانلود،(هنوز ديتا نريختم )فقط٣تابازي كه گفتم ديتا دارن،ديشب كه امدم يك بازي ديگه بزنم تو صف دانلود،ارور نبود جا داد،رفتم تو stores ديدم فضاي هارد رو زده٤٥٠گيگ و فضاي خالي رو زده حدود ٢٠ گيگ،شك كردم كه نكنه هارد رو عوض كردن واسه همين قاب هارد رو باز كردم و هارد رو خارج كردم ديدم نه همون يك ترا هستش،الان نميدونم مشكل از كجاست،در ضمن از هارد هم امدم بكاپ بگيرم ديدم اپليكيشن زده ٨٥٠ گيگ كه يكسري از بازيهارو كه تو صف دانلود بودن پاك كردم حجمش شدحدود ٧٠٠ گيگ ،خلاصه نميدونم مشكل از كجاست

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان،من چند هفته پيش يك پي اس ٤دست دوم از يكي از انجمنها خريدم،يك ترابايت ١٢١٦ هستش ،٣تا بازي بتل ها و بسكتبال هم توش بود،از چند روز پيش هم شروع كردم به خريد اكانت چند تا بازي و گذاشتمشون تو صف دانلود،(هنوز ديتا نريختم )فقط٣تابازي كه گفتم ديتا دارن،ديشب كه امدم يك بازي ديگه بزنم تو صف دانلود،ارور نبود جا داد،رفتم تو stores ديدم فضاي هارد رو زده٤٥٠گيگ و فضاي خالي رو زده حدود ٢٠ گيگ،شك كردم كه نكنه هارد رو عوض كردن واسه همين قاب هارد رو باز كردم و هارد رو خارج كردم ديدم نه همون يك ترا هستش،الان نميدونم مشكل از كجاست،در ضمن از هارد هم امدم بكاپ بگيرم ديدم اپليكيشن زده ٨٥٠ گيگ كه يكسري از بازيهارو كه تو صف دانلود بودن پاك كردم حجمش شدحدود ٧٠٠ گيگ ،خلاصه نميدونم مشكل از كجاست
مشکلی نیست وقتی بازی توصف دانلود میره از قبل کل حجم میگیره اون بازی حالا چ دان کامل شه یا نشه حجم رفته

• Like
Reactions: mafia1234

majid1565

کاربر سایت
Aug 12, 2011
23
مشکلی نیست وقتی بازی توصف دانلود میره از قبل کل حجم میگیره اون بازی حالا چ دان کامل شه یا نشه حجم رفته
اين رو ميدونم،ولي مشكل اينه كه چرا هارد رو حدود ٥٠٠ نشون ميده و گيم رو حدود ٤٢٠نشون ميده در صورتي كه هارد ١٠٠٠ روشه،يعني ممكنه كش و تروفي بازيها باعث بشه كه اينقدر حجم كم داشته باشم

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
ممنون میشم یکی از دوستان پاسخ ما رو بده
بله میشه
ارزان تر هم در میاد مثلا 10 تا بازی میریزن 200 تومن
به این صورت که یک اکانت که دارای n تا بازیه روی کنسول میریزن و بازیهاشم دانلود میکنن و چون فروشنده زیاد پولی برای اون اکانت نداده ارزون در میاد برای شما
ولی یه مشکلی داره،اونم اینکه این اکانتی که شما میخری از یه بنده خدای دیگه دزدیده شده و برای هر بازی m دلار پول داده و شما داری مالخری میکنی. اگه با اینش مشکلی نداری بله میشه
البته اینم بگم که خریدن این اکانت ها هم ریسکه یعنی بستگی به شانست داره اگه طرفی که اکانتش رو دزدیدن بچه باشه و اینکاره نباشه ممکنه هیچ وقت متوجه نشه و باز هم بازی بخره با همون اکانت و شما استفاده کنی ولی اکثرا ادمای تیزی هستند و سریع متوجه میشوند و دسترسی شما از اکانت قطع میشه برای همین اکثرا یا تضمین نمکنند یا 6 ماه تضمین میکنند که اگه هم اکانت مشکل دار شد دوباره یه اکانت دیگه برات میریزن و پول برنمیگردونن
قیمت این اکانت ها هم خیلی مفته همین اکانتی که به شما 200 با دیتاهاش میفروشند، شاید برا خودش 15 تومن هم نباشه
که خودت میتونی ازین کانالای تلگرام بخری ولی دیتاهاش رو باید خودت بگیری که کاری بس طاقت فرسا است

ولی به نظر من شما ps4 بخر
بازیهای خیلی زیادی تو این چند سال اومده که الان دست دوم و ارزون شده و بعضا تا 50 تومن هم رسیده
شما یه مقدار پول پایه در نظر بگیر مثلا همون 200 تومن
میشه باهاش 3تا بازی خوب خرید
مثلا God of war
Uncharted
The last of us
بعد هر کدوم رو که تموم کردی و خسته شدی ازش، با یک مقدار ضرر میری میدی یک بازی دیگه میگیری
مثلا god of war + 20 toman
میدی batman arkham night میگیری
و همینطوری ادامه میدی
حداقل یک سال با همین بازی های موجود میتونی سر کنی
تا اون موقع شاید وضعیت مالی هم بهتر شد
اگه نمیخوای پول زیادی هزینه کنی هیچ وقت بازی های جدید و پلمپ رو نگیر چون ضررش خیلی زیاده مثلا 100 تومن ضرر میکنی
مثلا
Bloodborne goty edition
اون اول که اومد حدود 300 قیمتش بود
الانه همون پلمپش شده 125
و البته بعضا استور psn هم تخفیفات خیلی خوبی میزنه که باید گوش به زنگ باشی و همیشه چک کنی مثلا من fifa 16 رو با هشتاد درصد تخفیف خریدم که میشه 12 دلار

Sent from my Xperia Z5 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
سلام تقريباً دو هفتست كه ps4 1216Bخريدم تو GtaوUncharted حس ميكنم افت فريم داره مي خواستم بدونم مشكل از دستگاهه يا طبيعيه و همينطور شنيدم مشكل نرم افزاريه و با آپديت درست ميشه!؟وقتيم كه دستگاهو روشنش ميكنم خيلي كم مكث ميكنه(در حد ٢،٣ثانيه)اينم طبيعيه؟(يعني يجورايي گير داره)ممنون ميشم اگه جواب بدين!
کم مکث کردن که نشونه سالم بودن دستگاهه نه مشکل !

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
سلام.دوستان بنده یه کنسول pro گرفتم و الان میخام تمام بازیهایی که تو کنسول ps4 قبلیم داشتم رو بریزیم تو این پرو.الان میخواستم ببینم از اطلاعات کنسول قبلی بک آپ بگیرم میشه رو pro ریخت؟کسی این کار رو کرده؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام.دوستان بنده یه کنسول pro گرفتم و الان میخام تمام بازیهایی که تو کنسول ps4 قبلیم داشتم رو بریزیم تو این پرو.الان میخواستم ببینم از اطلاعات کنسول قبلی بک آپ بگیرم میشه رو pro ریخت؟کسی این کار رو کرده؟
سلام
از یوزر پسوورد اکانت ها که بک آپ نمیگیره یعنی باید بدونیشون ، میشه از دیتاها بک آپ گرفت ولی خیلی طول میکشه ، دیتای بازیها کلا یکی هست روی PS4 معمولی و Pro

• Like
Reactions: malek911

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر