هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amirrezan95

کاربر سایت
Nov 29, 2009
74
سلام
دوستان قصد خرید پلی چهار رو داشتم ولی چون اینترنت با حجم بالا نداشتم این سوال برام پیش اومده که برای بازی حتما باید اینترنت داشت
مثلا من یه پلی چهار 1216 آکبند خریدم و بازی مورتال کمبت ایکس ال و جی تی ای و پی ای اس 2017 باید اینترنت داشته باشم برای اینا و در کل یه توضیح کلی، فقط هم قصد بازی کردن سینگل پلیر هم دارم.
ممنون

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
سلام
دوستان قصد خرید پلی چهار رو داشتم ولی چون اینترنت با حجم بالا نداشتم این سوال برام پیش اومده که برای بازی حتما باید اینترنت داشت
مثلا من یه پلی چهار 1216 آکبند خریدم و بازی مورتال کمبت ایکس ال و جی تی ای و پی ای اس 2017 باید اینترنت داشته باشم برای اینا و در کل یه توضیح کلی، فقط هم قصد بازی کردن سینگل پلیر هم دارم.
ممنون
نه فقط برای بخش مولتی پلیر نیاز به اینترنت هست.
اگر فقط میخواین سینگل پلیرو بازی کنین پیشنهادم به شما اینه که از اکانت ها بگیرن که توش چندتا بازی ـه و قیمتش خیلی کمتر از دیسک اورجینال بازیه

• Like
Reactions: amirrezan95

amirrezan95

کاربر سایت
Nov 29, 2009
74
نه فقط برای بخش مولتی پلیر نیاز به اینترنت هست.
اگر فقط میخواین سینگل پلیرو بازی کنین پیشنهادم به شما اینه که از اکانت ها بگیرن که توش چندتا بازی ـه و قیمتش خیلی کمتر از دیسک اورجینال بازیه
ممنون. پس برای آفلاین بازی کردن اصلا اینترنت نمیخواد درسته؟
جریان این اکانت ها چیه و اینکه قانونی هستن؟
و این اکانتها نیاز به اینترنت دارن یا کپی دیتا؟

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
ممنون. پس برای آفلاین بازی کردن اصلا اینترنت نمیخواد درسته؟
جریان این اکانت ها چیه و اینکه قانونی هستن؟
و این اکانتها نیاز به اینترنت دارن یا کپی دیتا؟
نه لازم نداره
قانونی که نه اکانت ها دزدی ـن دیگه پسوردش رو گیر اوردن و پخش شدن. اکانت توش بازی خریداری شده و هست شما باید دیتای بازی رو از اینترنت دانلود کنین تا بتونین رو دسگاتون بازی کنین که البته بعضی فروشنده ها هم برین براتون دانلود میکنن بهتون تحویل میدن

دقیق یادم نیست ولی یه مدل از اکانت ها بود به اینترنت وصل میشدی بازی هات قفل میشدن.. از بقیه بپرسی بهتر میدونن حتما

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان بعد از اینکه در ظرفیت 2 بازی رو تونستم روی اکانت خودم اجرا کنم میتونم اکانت حاوی بازی رو پاک کنم؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان بعد از اینکه در ظرفیت 2 بازی رو تونستم روی اکانت خودم اجرا کنم میتونم اکانت حاوی بازی رو پاک کنم؟
ابدا نمیتونی اجراش کنی
اکانت بازی حکم دیسک بازی رو داره ، وجود دیتای بازی تو کنسول دلیل بر اجرای بازی نیست ، تا وقتی اکانت بازی هست یعنی بازی ماله شماست

• Like
Reactions: db07

takeitfif

کاربر سایت
Dec 4, 2015
313
سلام
من موقع خرید PS4 چند اکانت PSN توش بود که 4 تاش پلاس هم داشت و حدود 15 بازی هم رو PS4 نصب بود . بعد من یه اکانت PSN ساختم واسه خودم . الان اگه من به این اکانت هایی که خود فروشنده ریخته لاگین کنم قفل میشه بازیا ؟ بعد من دیروز دیدم بدون اینکه به این اکانت ها لاگین کنم از 4 تا اکانت ها که علامت پلاس داشت یکیش پلاسش برداشته شده . چطوریاست داستان ؟ هدفم از این سوال این بود که میخواستم ببینم اگر بدون مشکل میتونم لاگین شم این کارو بکنم ببینم شاید اون طرف بازی جدید خریده و اضافه کنم به ps4 خودم :D
یه سوال دیگه من چطوری میتونم اواتار دلخواهم رو بذارم برای اکانتم ؟ تو ps4 یه سری اواتار تعیین شده و بدرد نخور گذاشته که فقط باید اونا رو انتخاب کرد

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سلام
من موقع خرید PS4 چند اکانت PSN توش بود که 4 تاش پلاس هم داشت و حدود 15 بازی هم رو PS4 نصب بود . بعد من یه اکانت PSN ساختم واسه خودم . الان اگه من به این اکانت هایی که خود فروشنده ریخته لاگین کنم قفل میشه بازیا ؟ بعد من دیروز دیدم بدون اینکه به این اکانت ها لاگین کنم از 4 تا اکانت ها که علامت پلاس داشت یکیش پلاسش برداشته شده . چطوریاست داستان ؟ هدفم از این سوال این بود که میخواستم ببینم اگر بدون مشکل میتونم لاگین شم این کارو بکنم ببینم شاید اون طرف بازی جدید خریده و اضافه کنم به ps4 خودم :D
یه سوال دیگه من چطوری میتونم اواتار دلخواهم رو بذارم برای اکانتم ؟ تو ps4 یه سری اواتار تعیین شده و بدرد نخور گذاشته که فقط باید اونا رو انتخاب کرد
اول با کامپیوتر چک کنید اگه پسورد اکانت ها عوض نشده بود میتونید لاگین کنید ولی اگه طرف بازی خریده باشه اتوماتیک به لیست دانلود شما اضافه میشه واسه من که یکی دو بار خودش اومد تو لیست دانلود(اگه بازی هم خریده بود بهتره با خود کامپیوتر بزنید download to ps4 و اصلا با دستگاه وارد اکانت نشید )
اونیکه علامت پلاسش رفته یعنی مهلتش تموم شده و طرف تمدید نکرده
آواتار خوب میخوای باید بخری ولی با playstation app یه عکس میتونی برای پروفایلت انتخاب کنی

• Like
Reactions: takeitfif

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
با سلام خدمت همه ی دوستان

من تازه ps4 خریدم و می خواستم اکانتم رو روی دستگاه فعال کنم ولی اصلا نمیاد اکانتم بالا و فقط می نویسه پلیز ویت یا لطفا منتظر بمانید نزدیک به 20 دقیقه هم گذاشتم ولی بازم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
کسی راجب این تنظیمات سرویس های کاهش پینگ اطلاعی داره ؟
من استفاده میکنم و هر بار با کلی بدبختی بهش وصل میشم مشکل اینه که توی قسمت دوم برای test connections ارور میده سریع و failed میزنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر