هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
ینی اون مخفی کاری ها و صحنه های اکشن و تیراندازی رو داخلش داره؟تا حالا اصلا بازی نکردم غیر از نسخه ps1 که اونم یادم نیست چطوری بود
آره دیگه همینطوره.نمیگم مثل Uncharted 4 شاهکاره ولی خب اینم در حد خودش خوب و رضایت بخشه و از خریدش پشمون نمیشی

• Like
Reactions: ehsas1

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
آقا ابن جریان هیلتر که میگین چیه!!؟؟
من همین الان برای تست دو تا دمو از استور uk با نت مخابرات گذاشتم واسه دانلود مشکلی نبود!!!
پس این دانلود از psn که میفرمایید مشکل داره و هیلتره چیه جریانش!!؟؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
آقا ابن جریان هیلتر که میگین چیه!!؟؟
من همین الان برای تست دو تا دمو از استور uk با نت مخابرات گذاشتم واسه دانلود مشکلی نبود!!!
پس این دانلود از psn که میفرمایید مشکل داره و هیلتره چیه جریانش!!؟؟
درست شده دیگه هیلتر نیستن لینکا

• Like
Reactions: atzoriha

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام دوستان.
من ميخواستم هارد كنسولم رو ارتقا بدم. ميشه هارد اكسترنال رو با usb به كنسول وصل كنم تا به عنوان حافظه ى كنسول بشناستش؟ اگه نه ، چه راهى وجود داره براى ارتقاى حافظه ى كنسول؟

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام دوستان.
من ميخواستم هارد كنسولم رو ارتقا بدم. ميشه هارد اكسترنال رو با usb به كنسول وصل كنم تا به عنوان حافظه ى كنسول بشناستش؟ اگه نه ، چه راهى وجود داره براى ارتقاى حافظه ى كنسول؟
سلام تنها راه تعویض هارد هست
سلام همه مسائل مربوط به تعویض هارد تو اینجا هست
آموزش تعویض هارد دیسک و مسایل مربوط به آن

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

• Like
Reactions: stanley

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
سلام دوستان
نمیدونم سوالم دقیقا به همین بخش مربوطه یا نه... یکی از دوستان ما قصد خرید کنسول داره رنگ سفید خیلی چشمشو گرفته میخواست بدونه که این رنگش بعد مدتی لک و کثیفی بهش جذب میشه و تو ذوق میزنه یا نه ، هم کنترلر و خود کنسول منظورمه

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام دوستان
نمیدونم سوالم دقیقا به همین بخش مربوطه یا نه... یکی از دوستان ما قصد خرید کنسول داره رنگ سفید خیلی چشمشو گرفته میخواست بدونه که این رنگش بعد مدتی لک و کثیفی بهش جذب میشه و تو ذوق میزنه یا نه ، هم کنترلر و خود کنسول منظورمه
داداش من هم مشکیش رو دارم هم سفیدش داشتم.
از نظر خاک نشستن سفیدش بهتره چون رو مشکیش یکم خاک بشینه معلوم میشه
در طولانی مدت هم سفیدش مشکل نداره، حدود دو سال داشتم که البته چند وقتی استیکر داشت و کثیف نشد.البته به استفاده طرف هم خیلی بستگی داره.

• Like
Reactions: rowan

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام تنها راه تعویض هارد هست
سلام همه مسائل مربوط به تعویض هارد تو اینجا هست
آموزش تعویض هارد دیسک و مسایل مربوط به آن

ممنونم. عجيبه كه نميشه با usb وصل كرد! نسل قبل xbox ميشد!!
سلام دوستان کنسول به طور تقریبی تا کی سابورت میشه؟
الان ارزش خرید داره؟

توی عید روبرو ps4 بخرم یا توی نسل هفت بمونمو منتظر نسل 9 باشم?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
فعلا ساپورت ميشه حداقل تا ٢ سال ديگه فكر نكنم كنسول جديدى معرفى بشه. سال ديگه تازه كنسول اسكورپيوى مايكروسافت وارد بازار ميشه بعنوان كنسول نسل هشتو نيمى! از طرفى سونى هم تازه ps4 pro ميخواد منتشر كنه. در نتيجه حداقل اينا تا ٣ يا ٤ سال ساپورت ميشند. الان زمان خوبى براى خريد كنسوله و پيشنهاد من اينه كمى منتظر بمونين و ps4 pro بگيرين.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
توی عید روبرو ps4 بخرم یا توی نسل هفت بمونمو منتظر نسل 9 باشم?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
این همه بازی قشنگ واسه نسل 8 اومده.اصلا همین الان بخر حالش رو ببر.
سلام دوستان کنسول به طور تقریبی تا کی سابورت میشه؟
الان ارزش خرید داره؟
دست کم تا اخر 2018 بازی براش میاد.بله ارزش داره بخری چون بازی های خوبی برا نسل8 الان در دسترسه و در اینده ی نزدیکم بازی های فوق العاده ای میاد

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
?????????
فکر کنم تا پنج شش سال دیگه ساپورت بشه البته کسی نمی دونه شاید دو سه سال دیگه قدرتش پاسخگو نباشه و همه ی بازی ها براش نیاد.
ولی با این بازی هایی که تا الان اومده قطعا ارزش خرید داره حتی اگه بازی هایی که تا دو سال بعد میاد هم حساب نکنی بازم کلی بازی برا انجام دادن هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر