هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
سلام دوستان
یه سوال
میشه بیشتر از یک اکانت بصورت همزنان روی یک کنسول به عنوان پرایمری فعال و معرفی بشه؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
دوستان تو کشورمون فروشگاه های اینترنتی حتی فروشگاه های غیر اینترنتی بازی های ps4 یا بقیه کنسول هارو دارن با قیمت دو برابر میفروشن یکی نمیخواد چیزی بگه
من خدای جنگ 3 رو واسه ps4 از یه فروشگاه 130 تومن خریدم فکر می کردم تو psn چهل دلاره اما دیدم 20 دلاره واقعا متاسفم

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان تو کشورمون فروشگاه های اینترنتی حتی فروشگاه های غیر اینترنتی بازی های ps4 یا بقیه کنسول هارو دارن با قیمت دو برابر میفروشن یکی نمیخواد چیزی بگه
من خدای جنگ 3 رو واسه ps4 از یه فروشگاه 130 تومن خریدم فکر می کردم تو psn چهل دلاره اما دیدم 20 دلاره واقعا متاسفم
خوب برادر من چرا خریدی ؟! از بازارچه همین فروم استفاده میکردی یا سایت های مثل دیوار و ... کشور جهان سومی چیش حساب و کتاب داره که فروش بازی کنسولش داشته باشه

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سلام
دوستان میخواستم بدونم که میشه ps4 رو به مانیتوری که پورتش DVI هست وصل کرد ؟؟ واسش کابل تبدیل DVI به HDMI هست ، ولی شنیدم که اینکار شدنی نیست و تصویر نمیاد (خیلیا اینطور میگن) ولی بعضیا میگن میشه
در ضمن رزولیشن مانیتور 1920*1080 ، مدل samsung 23700p ، لطفا راهنمایی کنید
من دارم استفاده میکنم و مشکلی نداره مدل مانیتورمم p22500 سامسونگه با رزولوشن 1920*1080

• Like
Reactions: erfa4n

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
call of duty advanced warfare هست که به صورت آفلاین بازی میکنم

این مشکل بعضی مواقع به خاطر تایم اوت دادن اینترنت و اینکه بازی آپدیت نیست به وجود میاد

کافیه اینترنت رو از توی تنظیمات اینترنت قطع کنی مشکل حل میشه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
خوب برادر من چرا خریدی ؟! از بازارچه همین فروم استفاده میکردی یا سایت های مثل دیوار و ... کشور جهان سومی چیش حساب و کتاب داره که فروش بازی کنسولش داشته باشه
میدونم میگم بیاین یه پست بزاریم تو همین بازی سنتر تحریم فروشگاه های اینترنتی بازی و کنسول بخدا دارن از یه بازی 3 برابر سود می کنن فردا پس فردا انقدر جمع می کنن میرن تو کار برج
خودشون بازی دسته دوم رو 20 تومن هم نمیخرن بعد اومدن واسه بازی 3 سال پیش که قاب و دفترچه و کد نداره دیسک هم شبیه پراید شده 100 تومن قیمت گذاشتن
اگه یه 4 یا 5 ماه بازی ازشون نخریم یا قیمت ها رو متعادل میکنن یا جمع می کنن میرن
کشوری که .

• Like
Reactions: 4058423

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
این مشکل بعضی مواقع به خاطر تایم اوت دادن اینترنت و اینکه بازی آپدیت نیست به وجود میاد

کافیه اینترنت رو از توی تنظیمات اینترنت قطع کنی مشکل حل میشه
داداش آفلاین بازی میکنم نه آنلاین

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
خیلی کم پیش میاد مشکل از باز باشه، من تا حالا ندیدم مشکل از دیسک باز باشه
منم تعجب میکنم چرا این مشکل پیش اومده چون تو بازی های تاپی مثل آنچارتد و GTAV به هیچ عنوان این مشکل رو نداشتم ! اما این کال آف مسخره قدیمی ! اینجوریه ! ~X(

• Like
Reactions: aliahmadi2

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
سلام خدمت دوستان
من قصد خرید ps4 دارم و اهل بازی انلاین هم هستم...
میخواستن بدونم میشه با اینترنتم انلاین بازی کنم یا نه... توی run چک کردم کلا تایم اوت نداد، پینگ زیر 130 تا زیر 120 هم میرسه خیلی اوقات، سرعت دانلود با idm کامپیوتر تا یک مگابایت و ششصد هفصده...مشکلی که نداره برای انلاین؟
این پلاس هکی های تو بازار چه قدر ریسک داره؟یارو میگه پلاس یک ساله 10 تومن!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر