هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
سلام
چند تا سوال فوری واسه خرید {چون امروز تنها روزیه که وقت دارم بخرم}
1. ریجن که فرقی نداره گویا این سری ××12 یا ××11 چی هست و کدوم توصیه میشه؟
2.واسه کاهش هزینه نظرم روی دستگاه کارکرده است, به نظر شما نو بگیرم یا کارکرده؟
3.حجم هارد رو 500 پیشنهاد میکنید یا 1 ترا؟ چون 360× من 120 بود هیچوقت در آن واحد به 100 گیگ هم نرسیدم
از اون طرف هم چون یه اکسترنال 4 ترا دارم, فکر نکنم خیلی مشکل نگه داری فایلهای بازیهارو داشته باشم
4.ساده ترین و ارزونترین روش گرفتن بازی چی هست؟ شیر کردن دیجیتالی , کارکرده , خرید دیجیتالی و..... میشه یکم هم راجع به مورد اول و سوم (مشکلاتش و...) توضیح بدید؟
5.من نت 512 نا محدود مخابرات دارم {سرعت دانلود 64} با همین میشه یه سری بازیها رو آنلاین انجام داد یا برم تو فکر یه سرعت بالاتر {با همین نت بتل 4 و هیلو 4 رو تقریبا خوب بازی میکردم , یکم اذیت میکرد گاهی ولی جزء 4 تای اول بودم همیشه}
6.ریجن اکانت باید با ریجن کنسول یکی باشه؟ کدوم ریجن رو واسه اکانت توصیه میکنید؟

پیشاپیش ممنون
مرسی

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
با سلام

دوستان می‌خواستم ps۴ بگیرم البته فقط برای بازی mortal kombat xl و tekken که در آینده میاد

دوستان کدوم ریجن رو بگیرم چون آنلاین بازی کردن واسه من مهم هست
آیا باید ریجن کنسول و اکانتی که می‌سازم یکی‌ باشه ؟؟؟ از نظر پینگ کدوم رجین واسه ما خوب یا فرقی‌ ندران ؟
واسه مورتال کمبت xl ؟ کدام رجین کنسول خوب و کدوم ریجن اکانت بسازم ؟؟در آخر کدوم ؟ مدل کنسول رو توصیه می‌کنین به جز مورتال کمبت xl و tekken بازی دیگی یه هم نمیگرم براش

لطفا کسایی که دارن مورتال کمبت xl رو اونلاین تجربه می‌کنن جواب بدن مشکلی‌ در پیدا کردن متچmatch یا
......؟؟؟؟ دارن بگن ما هم مطلع بشیم
در مورد پس۴ و آنلاین بازی کردنش اطلاعاتی ندارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
ریجن کنسول هیچ جا هیچ ربطی به هیچی نداره
مرتال جزو انگشت شما بازی های هست که ریجن بازی برای انلاین مهمه و شما فقط میتونی با هم ریجن های خودت بازی کنی
واسه اینکه ببینی ۲ بهتره یا ۱ بهتره بری تاپیک اصلیش از بچه ها بپرسی
نکته پایانی و مهم این که شما باید همین حساسیت رو روی اینترتت داشته باشه چون مهمترن چیز برای انلاین نتت هست

سلام
چند تا سوال فوری واسه خرید {چون امروز تنها روزیه که وقت دارم بخرم}
1. ریجن که فرقی نداره گویا این سری ××12 یا ××11 چی هست و کدوم توصیه میشه؟
2.واسه کاهش هزینه نظرم روی دستگاه کارکرده است, به نظر شما نو بگیرم یا کارکرده؟
3.حجم هارد رو 500 پیشنهاد میکنید یا 1 ترا؟ چون 360× من 120 بود هیچوقت در آن واحد به 100 گیگ هم نرسیدم
از اون طرف هم چون یه اکسترنال 4 ترا دارم, فکر نکنم خیلی مشکل نگه داری فایلهای بازیهارو داشته باشم
4.ساده ترین و ارزونترین روش گرفتن بازی چی هست؟ شیر کردن دیجیتالی , کارکرده , خرید دیجیتالی و..... میشه یکم هم راجع به مورد اول و سوم (مشکلاتش و...) توضیح بدید؟
5.من نت 512 نا محدود مخابرات دارم {سرعت دانلود 64} با همین میشه یه سری بازیها رو آنلاین انجام داد یا برم تو فکر یه سرعت بالاتر {با همین نت بتل 4 و هیلو 4 رو تقریبا خوب بازی میکردم , یکم اذیت میکرد گاهی ولی جزء 4 تای اول بودم همیشه}
6.ریجن اکانت باید با ریجن کنسول یکی باشه؟ کدوم ریجن رو واسه اکانت توصیه میکنید؟

پیشاپیش ممنون
مرسی
۱.اینا سری ساخت هست اخریش بهتره طبیعاتا
۲.بنظرم نه چون کسی پلی ۴ بخره جز در موارد خیلی خاصی الکی نمیفروشه ممکنه هزارتا مشکلی داشته باشه کنسول دس دو
۳.اگر میخوای چندتا بازی با هم بازی کنی ۱ ترا در غیر این صورت ۵۰۰ ولی من میکم ۱ ترا چون اختلاف قیمتی زیادی ندارن
۴.بازی های ۶-۷ ماه پیش خرید دیسک دس دو بازی های لانچ و ۲-۳ ماه پیش خرید شرینگ ظرفیت ۲ یا ۳ یا حتی ۱
فرقشون ۲ روی اکانت خودت بازی میکنی و ترافی برای خودت ثبت میشه
۳ روی اکانتی دیگری بازی میکنی و همیشه باشید انلاین باشی
۱ روی اکانت خودت و اگر انلاین بشی قفل میشه بیشتر برای بازی های کوتاهه مثل لست یا اردر
مشکلات
دیسک: افت قیمت بازی لانچ خیلی زیاده
اکانت: فروشش کمی سختره نسبت ب دیسک ولی افت قیمت زیادی نداره
۵:سرعتت داغونه پیشنهاد میکنی ی ۴ مگ بخری ترجیحا پنگت هم مناسب باشه
۶.ریجن کنسول بدرد هیچ جا نمیخوره
اکانت هم معمولا ۱ میسازن چون استور امریکا ارزون تر در کیاد

[H]iLbEr[T]

کاربر سایت
Jan 26, 2014
18
نام
HamidReza
درود دوستان
من مشترک مخابرات تهران و دارای سرویس 1024 نامحدود هستم .
سرعت دانلود من در بهترین وضعیت حدودا 128 کیلوبایت هست و پینگم در سایت SpeedTest با لندن حدودا 289ms و با تهران حدودا 23ms هست .
و در cmd هم با ping 8.8.4.4 -t امتجان کردم ، time اکثرا برابر با 217 بود و بعضی اوقات بعد از چهار - پنج بار Reply ، درخواست تایم اوت می داد و اکثر اوقات بعد از پانزده - شانزده باز Reply ، درخواست تایم اوت می داد .
من قصد دارم بازی Tom Clancy's The Division رو آنلاین بازی کنم ، می خواستم ببینم به مشکل بر میخورم و لگ خیلی اذیت میکنه ؟
اگه به مشکل بر میخورم و لگ خیلی اذیت میکنه ، راه حلی نیست که بتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟ مثل سرویس های کاهش پینگ و غیره !

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
درود دوستان
من مشترک مخابرات تهران و دارای سرویس 1024 نامحدود هستم .
سرعت دانلود من در بهترین وضعیت حدودا 128 کیلوبایت هست و پینگم در سایت SpeedTest با لندن حدودا 289ms و با تهران حدودا 23ms هست .
و در cmd هم با ping 8.8.4.4 -t امتجان کردم ، time اکثرا برابر با 217 بود و بعضی اوقات بعد از چهار - پنج بار Reply ، درخواست تایم اوت می داد و اکثر اوقات بعد از پانزده - شانزده باز Reply ، درخواست تایم اوت می داد .
من قصد دارم بازی Tom Clancy's The Division رو آنلاین بازی کنم ، می خواستم ببینم به مشکل بر میخورم و لگ خیلی اذیت میکنه ؟
اگه به مشکل بر میخورم و لگ خیلی اذیت میکنه ، راه حلی نیست که بتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟ مثل سرویس های کاهش پینگ و غیره !
زیر 200 باشه خوبه.با 4.2.2.4 پینگ بگیر.
یه سرویس کاهش پینگ رایگان هست ولی 100مگ به 100مگ باید نرم افزارو ریست کنی
خواستی بگو بهت بدم.پی ام بده

• Like
Reactions: [H]iLbEr[T]

jkgtfrgvb

کاربر سایت
Mar 7, 2016
9
سلام
دوستان یه سوال در رابطه با psn
خواستم ببینم اگر ریجن اکانتی که می سازیم اروپا باشه، دیگه نمیتونیم از این گیف کارت های psn که به صورت دلار آمریکا هستن استفاده کنیم؟
باید حتما به پوند باشه؟
ممنونم

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام
دوستان یه سوال در رابطه با psn
خواستم ببینم اگر ریجن اکانتی که می سازیم اروپا باشه، دیگه نمیتونیم از این گیف کارت های psn که به صورت دلار آمریکا هستن استفاده کنیم؟
باید حتما به پوند باشه؟
ممنونم
نه نمیتونی
حتما باید پوند باشه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دیشب رفتم داخل بازی ویچر
بعد دیدم هیچ کدوم از DLC هام نیست حتی Heart Of Stone هم نبود
اومدم بیرون دیدم آپدیت بازی (1.11) پاک شده و ورژن رو زده 1.00
قضیه چیه؟ بازی دیجیتالی هست
خود بازی هست فقط اپدیتش پاک شده
نمیشه برگردوند؟ دیتاش رو هم دارم

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69
سلام دوستان
من امروز برای اولین بار یک دسته دیگه یرای PS4 گرفتم تا مورتال دو نفره بزنیم اما نمیدونم چجوری فعال میشه کرد . انگار یک دسته غیر فعال میشه تا دسته ی دیگه فعال بشه و در بازی مورتال هم قسمت Two player هم فقط یه دسته فعاله ... کلا پیچیده است ... اگر دوستان راهنمایی کنند واقعا ممنون میشم .

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام دوستان
من امروز برای اولین بار یک دسته دیگه یرای PS4 گرفتم تا مورتال دو نفره بزنیم اما نمیدونم چجوری فعال میشه کرد . انگار یک دسته غیر فعال میشه تا دسته ی دیگه فعال بشه و در بازی مورتال هم قسمت Two player هم فقط یه دسته فعاله ... کلا پیچیده است ... اگر دوستان راهنمایی کنند واقعا ممنون میشم .
سلام.شما باید برای هر دسته ی اضافه یک یوزر درست کنید و با اون وارد بشید.

دیشب رفتم داخل بازی ویچر
بعد دیدم هیچ کدوم از DLC هام نیست حتی Heart Of Stone هم نبود
اومدم بیرون دیدم آپدیت بازی (1.11) پاک شده و ورژن رو زده 1.00
قضیه چیه؟ بازی دیجیتالی هست
خود بازی هست فقط اپدیتش پاک شده
نمیشه برگردوند؟ دیتاش رو هم دارم
روی اکانت خودتون dlc خریده بودید؟ restore license رو امتحان کردید؟

Last edited by a moderator:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
روی اکانت خودتون dlc خریده بودید؟ restore license رو امتحان کردید؟
نه روی یه اکانت دیگه اس اما اکتیوه
چون Wolfenstein رو هم از رو همون اکانت دارم و بازی رو میاره
تا اونجایی که خودم فهمیدم من اصلا DLC هام پاک نشده
چون آپدیت بازی 1.00 هست بالطبع هیچ کدوم از DLC هارو نمیاره دیگه مخصوصا NG+ و Heart Of Stone

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
سلام به همه ، عیدتونم پیشاپیش مبارک
;)

یه مشکل مزخرف حالگیری واسم پیشومده:confused:

Thelastofus گرفتم داشتم بازی میکردم یه جایی از بازی داشت فیلمش رو نشون میداد فیلمه که تموم شد دیگه چیزی نشون نمیده ، صفحه سیاه شده کاری هم نمیشه کرد
دکمه option رو هم میزنم اتفاقی نمی افته فقط میشه از بازی خارج شد بعد دوباره که وارد بازی بشم فیلمه رو نشون میده باز تموم که شد گیر میکنه فقط موسیقی متن بازیه پخش میشه

چه کنم بنظرتون؟؟مشکل از چیه؟

(اگر هم مهمه بدونید کجای بازی هست :اونجایی که الی رو کنترل میکنیم یه بابایی الی رو بیهوش میکنه میبره تو کمپ خودش الی وقتی بهوش میاد میبینه که یکی داره گوشت یه انسان رو قصابی میکنه واسه خوردن اون گروهشون..... تهشم جوئل بیدار میشه میاد واسه کمک به الی که فیلمه تموم میشه دیگه صفحه سیاه میشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر