هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
سلام.
psx یک نرم افزار برای انتقال دیتای بازی های psn هست.
dlc یک سری محتوای اضافه برای بازی هاست.مثل مپ و اسلحه و ...
از کامپیوتر به کنسول دیگ؟بعد دیگ کد دیگ چیه میگن بازی به همراه کد؟؟واینکه اگه نخایم انلاین بازی کنیم بازم نیازی به نت هست؟؟ممنون

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
از کامپیوتر به کنسول دیگ؟بعد دیگ کد دیگ چیه میگن بازی به همراه کد؟؟واینکه اگه نخایم انلاین بازی کنیم بازم نیازی به نت هست؟؟ممنون
بله از کامپیوتر به کنسول
بعضی از بازیها یه سری DLC دارن و به صورت رایگان کدش رو میزارن توی جعبه بازی، اگر از کد استفاده نشده باشه میتونی کد رو توی نرم افزار PSStore پی اس4 وارد کنی و DLC رو رایگان دانلود کنی
خیر به طور کلی شما نیازی به نت نداری، ولی من پیشنهادم اینه که بازیارو همیشه آپدیت شده بازی کنی

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
اخه بااین نت مخابرات که اصلا نمیشه انلاین بازی کرد چه برسه به اپدیت های چند گیگی.این عکس برا دیشبه تست نت کردم

5cc8faa74cfb3ca433df499d6dc9d02b.jpg

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
بله از کامپیوتر به کنسول.
کد همون دی ال سی هست که شما میتونید یا از استور پلی استیشن بخرید یا کد موجود در بازی رو استفاده کنید.
خیر نیازی نیست.البته بعضی بازی ها فقط انلاین هستند که نمیتونید.

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام دوستان یه سوال در مورد تروفی ها دارم ببخشید اینجا میپرسم رفتم تو تاپیک مربوطه خیلی وقت بود آپ نشده بود
من الان داشتم تروفی های مربوط به rocket league رو نگاه میکردم دیدم چند تا از تروفی هاش مربوط به دی ال سی های بازیه
میخوام ببینم برای پلات کردن تروفی بازیها(مثلا همین rocket league)حتما باید تروفی هایی هم که تو دی ال سی های بازی هست بگیریم؟یا فقط همه تروفی های خود بازیرو بگیریم کافیه ؟
Rocket League Trophies - PlaystationTrophies.org
ممنون

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
سلام
الان با کنترلر دستگاه رو روشن کردم وقتی که روشن شد گفت برای شروع و این حرفا PS Botton رو بزنم روی کنترلر ، هرچی که زدم که کار نکرد ، دستگاه رو خاموش کردم ولی کنترلر هنوز روشنه الان ، قضیه چیه ؟ :-/ :|
--------------
درست شد

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام دوستان یه سوال در مورد تروفی ها دارم ببخشید اینجا میپرسم رفتم تو تاپیک مربوطه خیلی وقت بود آپ نشده بود
من الان داشتم تروفی های مربوط به rocket league رو نگاه میکردم دیدم چند تا از تروفی هاش مربوط به دی ال سی های بازیه
میخوام ببینم برای پلات کردن تروفی بازیها(مثلا همین rocket league)حتما باید تروفی هایی هم که تو دی ال سی های بازی هست بگیریم؟یا فقط همه تروفی های خود بازیرو بگیریم کافیه ؟
Rocket League Trophies - PlaystationTrophies.org
ممنون
سلام. نه فقط تروفیای خود بازی. دی ال سیا برای پلت الزامی نیست و فقط درصد کلی رو میبره بالا

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان من میخوام بازی رو که رو ps4 نصب کردم پاک کنم . سوالم اینه که اگه بازی رو پاک کنم سیو های بازیم پاک نمیشه ؟؟؟؟ و اگر دوباره نصب کنم میتونم بدون مشکل با استفاده از همون سیو ها ادامه بازی رو برم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر