هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

teyhoo

کاربر سایت
Aug 9, 2013
20
حرف شما درست منم سراغ شیرینگ رفتم ولی شما چند تا اکانت همزمان میتونی اکتیو پرایمری کنی؟ 1 دونه فقط.
حالا من دو تا بازی خواستم چفت ظرفیت 2 بعد چکار کنم؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
حرف شما درست منم سراغ شیرینگ رفتم ولی شما چند تا اکانت همزمان میتونی اکتیو پرایمری کنی؟ 1 دونه فقط.
حالا من دو تا بازی خواستم چفت ظرفیت 2 بعد چکار کنم؟

خب درسته فقط میشه یه اکانت رو اکتیو پرایمری کرد :|
اون دیگه به فروشنده مربوط میشه چه ظرفیتی برات ریخته
البته من از جایی که میخرم یه نوبت ظرفیت 2 میده یا نوبت 3
دیگه خیلی ضایع شد از کجا میخرم :d

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
من با یکی از کسایی که این اکانتارو میفروشه راجع به همین موضوع باهاش صحبت کردم گفت اگه صاحب اکانت پیگیر بشه راحت میتونن کنسولو بن کنن ولی احتمالش کمه در کل احتمال بن شدن کنسول هس در کل کار درستیم نیس یه جور دزدیه
طرف پیگیر بشه اکانتش رو از روی کنسول شما پاک میکنه
طرف باید ب سونی ثابت کنه شما اکانتش رو دزدیدد اما چطوری میخواد ثابت کنه؟؟؟ از کجا سونی بفهمه خود شخصی که شکایت کرده اکانت رو نداده ب شما؟؟
من از یکی بدم میاد یک اکانت بهش میدم بعدش ب سونی بگم اینو بن کن اونم میگه باشه؟؟؟
تنها کاری سونی برای شما میکنه اکانتت رو از کنسول طرف دی اکتیو میکنه

طرفدار هکی نیستم اما نباید از روی حدس و گمان و اطلاعات ناقص حرف زد
لطفا این پست پاک نشه مدیر عزیز

مطمعن باش اگر بن شدنی در کار بود تا حالا چند مورد داشتیم(اینجا بزرگترین انجمن ps4 بازارن هست)
اینکه بعضی ها میگن دیدیدم قابل استناد نیست

- - -ویرایش - - -

چطور میتونم پورتها رو باز کنم؟
از کجا سیو و پاک کنم؟
واقعا شرمنده،به شدت مبتدیم
رفع مشکل NAT و JOIN شدن به سرور ها دیگه.

توی تنظیمات برو واسه پاک کردن سیو یکم بگرد میبینیش

teyhoo

کاربر سایت
Aug 9, 2013
20
خب درسته فقط میشه یه اکانت رو اکتیو پرایمری کرد :|
اون دیگه به فروشنده مربوط میشه چه ظرفیتی برات ریخته
البته من از جایی که میخرم یه نوبت ظرفیت 2 میده یا نوبت 3
دیگه خیلی ضایع شد از کجا میخرم :d
اره متوجه شدم
دیدی دوست عزیز نمیشه همیشه این دردسرها هست. معلومه که بعد من میرم سراغ اکانت هکی.
کاریش هم نمیشه کرد.

sorenphoto

کاربر سایت
Sep 14, 2008
66
سلام دوستان.
من دسترسی به بازیهای فیزیکی دارم و تا حالا از بازیهای دیجیتالی (از این اکانت های هکی) استفاده نکردم و نمیکنم،
فقط یه پلاس هکی یکساله 20 تومن گرفتم و اکتیو کردم و باهاش هم مشکلی ندارم. (اون اکانت طرف بازی توش نبود و فقط یه پلاس داشت.)
می خواستم بپرسم مشکلی برای کنسولم پیش نمیاد ؟؟ چون من فقط از پلاس هکی دارم استفاده میکنم و بازی ها همه فیزیکی و مال خودم هستند ؟؟؟
ممنون.

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
نه داداش من
خودم قبلا فیزیکی میخریدم اوایل نسل و واقعا هم برام گرون در میومد
ولی الان بازی ها رو بصورت شیرینگی قانونی میخرم که قیمتش 100 تومن هست و واقعا به صرفه هست خودم کلی بازی گرفتم و تا الان هیچ مشکلی پیش نیومده
اگه خواستی اسم سایتشو برات پخ میکنم و دیگه خیالت راحته نه دزدیه نه با کریدیت هکی

داداش اون اکانت ها شیرینگی هستن که حالا قانونی و هکیشو نمیدونم و به احتمال زیاد چون قیمتش کمه با ظرفیت 3 هکی هستن که با psx برات میریزن و اگه هکی باشه احتمال بن اکانت و همچنین بن کنسول هست
اگه شیرینگی میخوای بهتره قانونی بگیری
ساخت psn نکته خاصی نداره فقط مهم ریجن اکانتت هست که یادت باشه چی هست برای بعدا که بخوای پلاس بگیری

اكانت شيرينگ چطوريه ؟ يعني اونا اكانت ميسازن به حند نفر يوزر پسشو ميدن ؟ يا اينكه ما خودمون اكانت ميسازيم اونا كد فعال سازي يا همچين چيزي ميدن كه براي چند نفر قابل استفاده باشه ؟ انلاين بازي كردنش مشكلي نداره ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام دوستان.
من دسترسی به بازیهای فیزیکی دارم و تا حالا از بازیهای دیجیتالی (از این اکانت های هکی) استفاده نکردم و نمیکنم،
فقط یه پلاس هکی یکساله 20 تومن گرفتم و اکتیو کردم و باهاش هم مشکلی ندارم. (اون اکانت طرف بازی توش نبود و فقط یه پلاس داشت.)
می خواستم بپرسم مشکلی برای کنسولم پیش نمیاد ؟؟ چون من فقط از پلاس هکی دارم استفاده میکنم و بازی ها همه فیزیکی و مال خودم هستند ؟؟؟
ممنون.
پلاس هکی با بازی هکی فرقی نداره و جقتش یکی هست

- - -ویرایش - - -

کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کلا باید انلاین باشی فرقی هم نداره دیسک یا اکانت
هر ساعت حدود ۶۰-۱۰۰ فک کنم میشکه

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
یه بار وصل شو برو تو تنظیمات بزن Play Alone یه همچین چیزی هست مصرف ترافیکت یک پنجم میشه

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

ممنون ولی بازم لعتنت به EA آخه این مسخره بازیا چیه حالم بهم خورد
الان شما چند MB در ساعت واسه این بازی مصرف دارید؟؟؟

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان.

من یه مشل اعصاب خرد کن دارم. من هاردم هنوز 25 گیگ فضای خالی داره و میخوام بازی 10 گیگ را توش بریزم ولی پیغام میده که هارد جا نداره.

یعنی نمیشه کل فضای خالی هارد را مصرف کرد؟ همینجوریشم از 500 گیگ کلیش، نزدیک 100 گیگشو خود دستگاه برای برنامه هاش برمیداره و حالا هم که نمیزاره از این 25 گیگ باقی مونده استفاده کنم.

بقیه دوستان تا حالا تونستن از تمامی فضای خالی هاردشون استفاده کنن؟

خواهشا یه راهنمایی بکنید. ممنون

آخرین ویرایش:

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
اره متوجه شدم������
دیدی دوست عزیز نمیشه همیشه این دردسرها هست. معلومه که بعد من میرم سراغ اکانت هکی.
کاریش هم نمیشه کرد.

داداش من کدوم دردسر؟
به نظرم خیلی به صرفه هست و هیچ کاری هم با اکتیو پرایمری نداره میتونید تا 16 اکانت رو بازیاش تو اکانت اصلیت باشن
اكانت شيرينگ چطوريه ؟ يعني اونا اكانت ميسازن به حند نفر يوزر پسشو ميدن ؟ يا اينكه ما خودمون اكانت ميسازيم اونا كد فعال سازي يا همچين چيزي ميدن كه براي چند نفر قابل استفاده باشه ؟ انلاين بازي كردنش مشكلي نداره ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
بله اکانت میسازن و بازی رو میخرن حالا هکی یا قانونی
یوزرش رو حداکثر به 3 نفر میدن
ظرفیت 2 و 3 برای انلاین هیچ مشکلی ندارند

Farshid4774

کاربر سایت
Jan 30, 2016
81
داداش من کدوم دردسر؟
به نظرم خیلی به صرفه هست و هیچ کاری هم با اکتیو پرایمری نداره میتونید تا 16 اکانت رو بازیاش تو اکانت اصلیت باشن

بله اکانت میسازن و بازی رو میخرن حالا هکی یا قانونی
یوزرش رو حداکثر به 3 نفر میدن
ظرفیت 2 و 3 برای انلاین هیچ مشکلی ندارند

ولی ظرفیت 3 اگه بخای انلاین بازی کنی باید رو اکانتی که بهت میدن پلاس باشه تا بتونی بازی کنی

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
ولی ظرفیت 3 اگه بخای انلاین بازی کنی باید رو اکانتی که بهت میدن پلاس باشه تا بتونی بازی کنی
والا اکانتی که من دارم یکیش bfh هست که میتونم راحت مولتی بزنم اما روی اکانت اصلی خودم پلاس هم دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر