هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
ممنون اقا حجت.اقا حجت این فروشگاهایی که با قیمت چهل و خورده ایی اکانت میفروشن..اینا از کجا میارن اکانتاشون رو؟
با گیفت کارت ی بازی رو میخرن میشه ۲۲۰
ظرفیت ۲ رو میدن ۱۱۰
ظرفیت ۳ رو میدن ۹۰
۱ رو میدن ۴۰

amir_amir_amir

کاربر سایت
Sep 8, 2006
49
با گیفت کارت ی بازی رو میخرن میشه ۲۲۰
ظرفیت ۲ رو میدن ۱۱۰
ظرفیت ۳ رو میدن ۹۰
۱ رو میدن ۴۰
خب الان توی نت دیتای بازیها برای دانلود هست ظاهرا. اما میگن اکانت باید باشه.سوالم اینکه این بازیها پای فروشنده چند در میاد؟ یعنی خودشون بصورت قانونی میخرن و به چند نفر میفروشن؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
خب الان توی نت دیتای بازیها برای دانلود هست ظاهرا. اما میگن اکانت باید باشه.سوالم اینکه این بازیها پای فروشنده چند در میاد؟ یعنی خودشون بصورت قانونی میخرن و به چند نفر میفروشن؟
گفتم که ۲۲۰ میخرن
۱۱۰+۹۰+۴۰=۲۴۰ میفروشن
۲۰ تومن میخورن روش
البته گرون تر هم داریم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
وقتی کنسول روشنه وسط بازی دکمه ps رو بزن یک ایکون باطری میاد بالا صفح

- - -ویرایش - - -

در مورد بازی بفروش چون فعلا ساپورت نمیشن معلوم هم نیست ساپروت بشن یا نه
اون دوتا سخت افزار هم فک نکنم بازم دوستان میان نظر میدن

پشت قاب بازی LBP3 برای PS4 زده که از PS Move ساپورت میشه.
پس این سخت افزار وصل میشه به PS4 اما مثل PS Camera ساپورتش ضعیف هستش.

large.jpg

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام به دوستان اهل فن
یه مشکلی ک من دارم اینه ک بازی ویچر رو اپدیت کردم به اخرین ورژن ک امده یعنی همون 18 گیگ
ولی االاان مدتی دوباره میگه اپدیت کن
همون آپدیت.وارد بازی ک میشم میزنه ورژن 1.11 ک اخرین ورژنه..
یه مساله ایی ک هست اینه ک من دیسک رجین 2 رو با یک عوض کردم ولی برای دیسک جدید مطمین هستم ک همون رجین یک رو گذاشتم آپدیت بشه و توو بازی هم میزنه ک ورژن 1.11 هستش...
میشه دوستان بگن غیر از چک کردن آپدیت هستوری بازی چطور مطمین باشم آپدیت شده بازی؟
ممنون

Amirkripton

کاربر سایت
Jun 18, 2014
15
نام
امیرحسین
سلام من امروز تو بازى black ops 3 قسمت مولتى پلير هر لابى كه پيدا مى كردم با وجود پينگ خوبم با ارورconnection intrupted مواجه مى شدم.
از ٢ تا ايرانى هم پرسيدم اونا هم همين مشكلو داشتن. كسى مى دونه بخاطر چيه؟

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
دوستان موقع خرید بازی چه ریجن از بازی رو بخری خوبه که تو آنلاینش هم مشکلی نداشته باشی؟
دستگاه من ریجن دو هستش.

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوستان موقع خرید بازی چه ریجن از بازی رو بخری خوبه که تو آنلاینش هم مشکلی نداشته باشی؟
دستگاه من ریجن دو هستش.
ریجن اکثر بازی ها برای انلاین فرقی نمیکنه ی سری بازی خاص مثل مرتال فقط با هم ریجن های خودت باید بازی کنی
ولی اگر ریجن ال یا ۱ بخری برای دانلود اپدیت راحت تر هستی چون اپدیتش همجا گیر میاد (در صورتی که نخوای خودت دانلود کنی)

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
اکانتای دیجیتالی شما هم بن شده ؟ من سه تا داشتم از کانادا هر سه تاش بن شد ...:(

آره اكانت هاي منم انگار بن شده !!!حالا بايد چي كار كرد ؟؟؟

هیچ کاری نمیشه کرد چون این اکانتها یا هکی بوده یا بازیهای داخلش با کریدیت هکی خریداری شده در نتیجه بعد از بن شدن کاری از دست شما برنمیاد و پولتون سوخت مبشه .
در کل این اکانت هکیا همشون بن میشه ... دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره .
در کل به نظرم اگر اکانت هکی میخرید از اینا بخرید که یه پنج شش تایی بازی توشه و بلافاصله بعد خرید دیتا رو بریزید و کنسول رو از اینترنت قطع کنید و کلا آفلاین بزنید و تا وقتی بازیها رو تمام نکردید به نت وصل نشید اینجوری به صرفه هست برای آفلاین بازها .

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,642
نام
milad
سلام دوستان من بخش اول رزیدنت ایول رولیشن2 که رایگان شده رو از psn ریجن1 دانلود کردم 6 گیگ حجم داشت بعد بازی کرم یکم بعد چند ساعت اینترنت رو بستم تا افلاین بازی کنم دیدم یه قفل روشه زدم گفن باید ps4 رو اکتیو پرایمری کنید ؟؟؟؟؟؟لطفا کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر