هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
سری های ۱۱ برا ۲۰۱۵ هستن همین ۱۱۰۰ برا ۲۰۱۵ئه؟
سری ۱۱۱۶Aچی ؟ مگه این جدیدتر نیست ؟ ۱۲۰۰ نمیخوام بگیرم میخوام سر ۱۱باشه ولی کدومش ؟ از کدوم سری به بعد برا تولید ۲۰۱۵ هست ؟
چیزی که برام مهمه اینه که تولید ۲۰۱۵ باشه دقیقا کدوم سریا تولید ۲۰۱۵ میشن ؟

سری ساخت و تولید یکی نیست مثلا سری 1100 تولید 2014 هم داره فکر کنم
تاریخ تولید پشت خود کسول هک کرده مثلا 5b اون عدد سال تولید که میشه 2015 حرفشم سه ماه چندم نشون میده مثلا بی میشه سه ماهه دوم سال میلادی یا همون بهار
کلا سری ساخت مهمه تا تاریخ تولید اما اگه می خوای بعدا بفروشیش تولید جدید تر یاشه بهتره

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
سیو بازیم که با بازی فیزیکی بوده رو میتونم با همون بازی دیجیتالیش بیارم ؟ میشه سیو رو به اکانته دیگه انتقال بدم؟
به اکانت دیگه نمیشه ولی اگه دیجیتای بخری و هم ریجن بازی فیزیکی باشه آره به هم میخورن .

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
ببخشید نمیدونم این سوال جاش اینجاست یا نه
من نمیتونم اکانتمو به عنوان Primary انتخاب کنم!
تا حالام اکانتمو روی هیچ کنسوله دیگه ای Login نکردم!
وقتی ام که میخوام اکانتمو به عنوان Primary اکتیو کنم پیغام میده که شما قبلا این اکانتو روی یه سیستم دیگه ای به عنوان Primary انتخاب کردی! ولی من هرگز این کارو انجام ندادم!
کسی از شما دوستان میتونه راهنماییم کنه؟ ممنون میشم
شاید هک شدید .
از سایت سونی برید (log in ) اونجا همه ی اکانت های فعال رو غیر فعال کنید. بعد رمزتون رو تغییر بدید.
اگه بازم مشکل داشتید با ساپورت سونی حرف بزنید.

somerhalder

کاربر سایت
Mar 31, 2015
72
آقا اگه من و دوستم بریم فیفا 16 رو از ps store بگیریم بین خودمون تقسیم کنیم
فقط دو نفرمون احتمال بن شدن هست؟
اگه بصورت قانونی از استور خرید کنی مشکلی پیش نمیاد و بازی رو واسه دوستت شیر میکنی ک البته کسی ک شیر میکنه بازیش شبیه ظرفیت 3 و باید واسه بازی کردن انلاین باشه ولی کسی ک از شیر استفاده میکنه مث ظرفیت 2 میشه ک هم انلاین و افلاین میتونه بازی کنه
البته دقیقا یادم نیست اگه کسی از دوستان میدونه حرفامو تصیح یا کامل کنه

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
اگه بصورت قانونی از استور خرید کنی مشکلی پیش نمیاد و بازی رو واسه دوستت شیر میکنی ک البته کسی ک شیر میکنه بازیش شبیه ظرفیت 3 و باید واسه بازی کردن انلاین باشه ولی کسی ک از شیر استفاده میکنه مث ظرفیت 2 میشه ک هم انلاین و افلاین میتونه بازی کنه
البته دقیقا یادم نیست اگه کسی از دوستان میدونه حرفامو تصیح یا کامل کنه
البته اگر اشتباه نکنم مشکلی پیش نمیاد
فقط فکر کنم جای دو نفر رو اشتباهی گفتید
یعنی کسی که بازی رو خریده نیاز نیست همیشه انلاین باشه و کسی که بازی روی کنسولش شیر شده برای چک شدن لیسانس بازی باید همیشه انلاین باشه
بازم اگر اشتباه میکنم دوستان بگن

در ضمن من دیروز یه اکانت ژاپن ساختم و تونستم پلاس رایگانش رو فعال کنم ولی فکر کنم فقط دو روز باشه چون برای 14 روزش کارت اعتباری میخواست

با تشکر

- - -ویرایش - - -

فقط یه سوال از دوستان

چند ماه پیش درایو کلاب روی استور برای پلاس رایگان بود
حالا اگر من الان پلاس سالانه بخرم میتونم اون بازی درایو کلاب رو دانلود کنم و به صورت رایگان اونو بازی کنم یا اینکه
بازیهایی پلاسی که رایگان میشن رو باید فقط در همون بازی زمانی که روی استور قرار میگیرن دانلود کرد؟

اینم بگم که اگر جواب نه هست باز یه سوال پیش میاد
من در همون زمان که بازی روی استور قرار گرفت پلاس نداشتم ولی بازی رو دانلود کردم و فقط مرحله هندش رو داشتم و بازی هم الان روی کنسولم هست
حالا اگر پلاس بخرم بقیه بازی برای من باز میشه یا خیر؟

با تشکر

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
سلام به دوستان ، یه سوال فنی

تمام بازی های R2 موجود در ایران بالاش عربی نوشته؟ یعنی نوشته عربی توش هست؟؟

نه الزاما اینی که شما میگی ریجن 2 عرب هست مثلا ویچر من ریجن 2 هست ولی از اسپانیا امده اسپانیایی روش نوشه معمولا بستگی داره از کدوم کشور امده باشه به جز عرب که بعضی بازیا رو سانسور میکنن هیچ فرقی با هم ندارن

pejman2222

کاربر سایت
Jun 8, 2012
39
سلام
راهی هست که بشه تصاویر رو از ps4 به صورت بی سیم به مانیتور یا تلویزیون انتقال داد ( مثل دانگلهای hdmi که موبایل و لپتاپ رو به صورت بی سیم به تلویزیونهای فاقد wifi انتقال میدن ) البته میدونم که با playstatiopn tv میشه این کار رو کرد ولی میخوام دستگاهی باشه که قیمتش زیاد نباشه و البته playstatiopn tv برای خرید پیدا نکردم

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اون ریجنی که میگفتن دکمه مربع با ضربدر به صورت پیش فرض عوض شده ریجن چنده ؟ الان کلا ریجن 1 بهتره یا 2 ؟
ریجن ۲ ژاپن و ریجن ۳ اسیا دکمه های ضربدر و دایره برعکس

در مورد ریجن ها هم هیچ تفاوتی ندارن با هم از نظر کیفیت ساخت ۰

shadowfax

کاربر سایت
Jan 4, 2007
67
سلام دوستان. یه سوال داشتم. فرق دسته های پک بلند و پک کوتاه چیه؟ الان دسته هایی که فروخته میشه دوامشون به اندازه دسته خود کنسول هست ؟ممنون

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان. یه سوال داشتم. فرق دسته های پک بلند و پک کوتاه چیه؟ الان دسته هایی که فروخته میشه دوامشون به اندازه دسته خود کنسول هست ؟ممنون

سلام اره هست اما شما پک بلند بخری بهتره

hd_asghary

کاربر سایت
Nov 10, 2007
19
نام
Hadi HitcheR
دوستان ميشه يه بازي رو از پس اس استور خريد و رو دو تا دستگاه بازيس كرد؟ مشكلي كه نداره؟ ميشه آنلان زد؟ چطوري اين كارو ميكنن

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
1-دوستان فرض کنید یهع بازی ای اول کار میاد ما میریم میخریمیش بعد سیوش رو نگه میداریم خود بازی رو میفروشیم میره
بعد چن وقت دلمون میخواد دوباره همون بازی رو بازی کنیم واسه اینکه از اون سیو ها بشه استفاده کنیم دقیقا" باید همونی که فروختیم رو بریم بخریم یا اینکه که همون ریجن باشه کافیه تا بشه از سیو ها استفاده کرد؟؟

2- فرض کنید یه بازی مثلا" بتمن آرکام نایت رو من همین نسخه ی موجود در بازار رو بخرم و کلی پیشرفت کنم ، بازی رو بفروشم سیوم رو نگه دارم ، 10-12 ماه بعد سازنده بازی یه نسخه کامل از بازی (گیم آو د یر ادیشن) تولید کنه ک تمام DLC های بازی رو یه جا داشته باشه ، من اگه برم اون نسخه رو بخرم میتونم از سیو هام روش استفاده کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر