هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بهتره قبل از اظهار نظر ببینیم دیجیتال فاندری چی میگه:

اینم خط آخر این بررسی:
Is an upgrade from a launch unit justifiable here? We would suggest no; the C-Chassis is a clear advance in the PS4's design, but at the console's circa £260 price-point it makes more sense to hang tight for a more radical revision down the line. But for those making a first investment on a PS4 soon, the CUH-1200 is without doubt the one to buy.

که میگه اگر مدل های قبل از cuh 1200 رو دارین لازم نیست به این مدل آپرگید کنید، اما اگر تازه می خواین اقدام به خرید ps4 کنید بدون شک باید این مدل رو بگیرید.

و علت این که اون سایت تخصصی می‌گه CUH 1200 بخرید همون مواردی هست که دوستمون گفت. سبک‌تر بودن، مصرف برق کمتر، نویز کمتر.

vaas95

کاربر سایت
Jun 12, 2015
3
و علت این که اون سایت تخصصی می‌گه CUH 1200 بخرید همون مواردی هست که دوستمون گفت. سبک‌تر بودن، مصرف برق کمتر، نویز کمتر.

یا انگلیسی بلد نیستی، یا نمی دونی این پارامترها چیه، یا نخوندی اون دوستت چی گفته، چون ایشون درباره نویز چیزی نگفت.
بند آخر مهم بود که مثل اینکه نخوندین، مهم اینه که دوستانی که می خوان تازه ps4 بگیرن باید کدوم مدل رو بگیرن، که این دوستمون جوی گفتن که انگار فرق خاصی نداره. اگه نداره پس چرا یوروگیمر این مدل رو پیشنهاد میده؟ لطفا دقیق بخونید.

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
یا انگلیسی بلد نیستی، یا نمی دونی این پارامترها چیه، یا نخوندی اون دوستت چی گفته، چون ایشون درباره نویز چیزی نگفت.
بند آخر مهم بود که مثل اینکه نخوندین، مهم اینه که دوستانی که می خوان تازه ps4 بگیرن باید کدوم مدل رو بگیرن، که این دوستمون جوی گفتن که انگار فرق خاصی نداره. اگه نداره پس چرا یوروگیمر این مدل رو پیشنهاد میده؟ لطفا دقیق بخونید.

درسته به نویز اشاره نکرد، ولی در کل دوستمون مزایای مدل جدید رو گفت و دیگه تصمیم با خود دوستانه.

شما یه مورد خیلی خیلی خیلی مهم رو که بهش توجه نمی‎کنید اینه که تو ایران به بهونه این که این مدل جدید تولید شده دارن کنسول رو 200 هزار تومن گرون‌‎تر می‌فروشن (با این که قیمت خرید همونه)، پس بهتره ما مزایای مدل جدید رو بگیم و تصمیم رو بذاریم به عهده خود دوستان. یوروگیمر با این دید می‌گه حتماً مدل جدید رو بخرید که با وجود مزایایی که داره، قیمتش هم همونه، پس دلیلی نداره مدل قدیمی بخرید. این مساله تو ایران صادق نیست.

درضمن دلیل نداره اینقدر پرخاشگری کنید، یه کیبوردِ و 4 تا کاراکتر، ما هم بلدیم نفس کشی راه بندازیم جلوی مانیتور!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان اخیراً تو بازی Witcher III که بازی میکنم LED bar دسته هی رنگ عوض میکنه ( قرمز، آبی، سبز)
حالا نمیدونم خود بازی اینجوریه یا نه؟ اگه واس همه اینجوری نیست، چه جوری دسته رو ریست کنم
البته این مشکل بنظرم بعد از وصل کردن دسته به PC بوجود اومده!! چون اونجا تنظیمات رنگ LED Bar رو عوض کردم :d

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
دوستان اخیراً تو بازی Witcher III که بازی میکنم LED bar دسته هی رنگ عوض میکنه ( قرمز، آبی، سبز)
حالا نمیدونم خود بازی اینجوریه یا نه؟ اگه واس همه اینجوری نیست، چه جوری دسته رو ریست کنم
البته این مشکل بنظرم بعد از وصل کردن دسته به PC بوجود اومده!! چون اونجا تنظیمات رنگ LED Bar رو عوض کردم :d

نه مربوط به بازی هست مشکلی نداره دسته

herowolf

کاربر سایت
Mar 7, 2010
129
هیچی.

نه مدلای 2015 تفاوتی با 2014 ندارن و فقط چند تا مشکلای سری لانچ تو نیمه 3 وم 2014 حل شده و تا مدلای CUH-1200 تغییری نکردن
ممنون ولی این سری که گفتید مشکل خاصی داشتند ؟ ماله من هم فکر کنم ماله همین بازه باشه که شما گفتید سه ماهه سوم 2014 ؟؟؟؟؟؟؟

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
يه ٦ ماهي كنسول من روشن نشده بود،از موقعي كه دوباره باش دارم بازي مي كنم ديسكا رو كه نگاه مي كنم يه حالت مواج مدور طيف رنگ دار (رنگين كموني) مي گيرن..طبيعيه براي بلوري يا نه؟ (دوستان انعكاس رنگي اي كه روي هر ديسكي هست رو نمي گما).

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
يه ٦ ماهي كنسول من روشن نشده بود،از موقعي كه دوباره باش دارم بازي مي كنم ديسكا رو كه نگاه مي كنم يه حالت مواج مدور طيف رنگ دار (رنگين كموني) مي گيرن..طبيعيه براي بلوري يا نه؟ (دوستان انعكاس رنگي اي كه روي هر ديسكي هست رو نمي گما).
برای من بلوری های PS3 اینطوری بود. طبیعیه.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,518
ممنون ولی این سری که گفتید مشکل خاصی داشتند ؟ ماله من هم فکر کنم ماله همین بازه باشه که شما گفتید سه ماهه سوم 2014 ؟؟؟؟؟؟؟

ماله منم سری لانچه...اما تا حالا مشکلی پیش نیومده اما برای بعضی ها دیسک خودکار بیرون میومد ...مشکل خاص دیگه ای نداشت.
ببخشید منظورم رو بد رسوندم....
سری لانچ یه سری مشکلاتی داشت که تو نیمه 3وم 2014 حل شد

- - -ویرایش - - -

اقا بالاخره کسی ک میخواد تازه کنسل بخره از کدم مدل بگیره بهتره؟؟
تووولید 2015 نداریم ک دکمه هاش مثه قبل لمسی باشه؟؟

الان 9 ماه از 2015 گذشته و فقط مدل CUH-1200 که 2 ماهه اومده دکمه لمسی نداره سری های پایین این سری همشون لمسی هستن.
اگه لمسی میخوای برو سری های پایین 1200 اگه مهم نیست که همین 1200 رو بگیر. تفاوتشم صفحه قبل گفتم .

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
سلام دوستان
چند روزی هست که با ارور ce-33986-9 رو به رو شدم.البته بعد از آپدیت 2.57 دیتا انتقال نداده بودم.هرچی هست مربوط میشه به آپدیت.
تو تایپیکهای دیگه هم ذکر کردم توچند تا سایت هم گفته شده که ip دستی وارد کنیم اما من اون کار رو هم میکنم باز نمیتونم با کابل لن وصل بشم.
لطفا اگر از دوستان کسی میدونه مشکل چیه راهنمایی کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر