هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام میخواستم بدونم دوربین ps4 قابلیت های کینکت رو داره و اینکه چه بازی هایی رو میشه باهاش انجام داد؟
نه
ارزش خرید نداره
بازیه قابل توجهی هم نداره

سلام یه سوال خیلی مهم کسایی که بازی preorder کردن بگه،اگه‌ بازی رو preorder کنیم،وقتی تاریخ بازی بیاد بازی بطور اتوماتیک میاد تو لیست دانلود یا خودمون باید بصورت دستی بزاریم برای دانلود؟؟
دقیقا اطمینان ندارم .یکی از بچه ها قدیم این رو پرسیده بود بعد خودش تست کرد منتهی جوابش رو یادم نیست . شاید سرچ کنی بتونی پیدا کنی . یا کسی از بچه ها شاید بدونه

با سلام
چند سوال داشتم
1.اول اینکه میشه این وبکم های معمولی رو که یو اس بی هستند به کنسول وصل کرد؟یا فقط وبکم خود سونی جواب میده؟
2.کیبوردهای یو اس بی رو چطور؟میشه هر کیبورد یو اس بی رو به کنسول نصب کرد و برای چت ازش استفاده کرد؟
3.اگر ما بازی خاصی رو از استور بخریم و دانلودش کنیم و اگر روزی بخواهیم بازی رو پاک کنیم،دفعه بعد که بخواهیم بازی رو نصب یا دانلود مجدد کنیم باید بازم پول بدیم و بازی رو مجدد بخریم؟
4.شارژ دسته از طریق کامپیوتر مشکلی برای دسته ایجاد نمیکنه از نظر نوسانات برقی؟
5.و اینکه اگر داخل یه بازی هستیم سریع بخواهیم از فسمتی از بازی فیلم بگیریم باید چه دکمه ای رو بزنیم تا ازش فیلم بگیریم؟

با تشکر
1. نه . بله فقط ماله خودش
2. ظاهرا وصل میشه . خودم اصلا تست نکردم ولی داری میتونی تست کنی .... keyboard خاصه خودشم تو راه هست فک کنم .
3. وقتی پول میدی License بازی به اکانت شما برایه همیشه تعلق میگیره.
4. نه
5. share .

اتصال کنترلر p4 به pc مشکلی ایجاد نمیکنه؟
احیانا دسته خراب نمیشه؟
قبلا دسته p3 به pc زدم یه مدت بعد کلا قاطی کرد، نوارشم عوض کردم درست نشد
خیر
خیر
من خیلی استفاده کردم تا الان مشکلی نبوده.

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
سلام لطفا چندتا از دوستان بگن این بازی WatchDogsارزش بازی کردن داره؟؟؟ تشکر

من در حال بازی کردنشم من راضیم ارزش امتحان کردن رو داره مراحلش متفاوت هستش هک و اینا .. ولی خب تموم شه میفروشمش تو شهر بگردی زیاد حال نمیده .

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
دوستان اكانت من امريكاس
براي استفاده از كد بازي ها بايد ريجن بازي هم يك و يا ال باشه ؟
يه اكانت اروپا هم دارم , البته پلاس براي اكانت امريكاس ، اگه بازي ريجن دو باشه ميشه با اكانت اروپا دانلود كنم و با اكانت امريكا استفاده كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
دوستان اینکه میگن PLUS و بازی باید یه ریجن باشه برای DLC ها

منظور از ریجن پلاس همون لوکیشنی هست که موقع ساخت ازمون میخواد ؟ و میشه تغییرش داد ؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس

منظور از ریجن پلاس همون لوکیشنی هست که موقع ساخت ازمون میخواد ؟ و میشه تغییرش داد ؟

دوست خوبم پلاس واسه آنلاین بازی کردنه و به دانلود dlc ربطی نداره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

شاید اشتباه تو ذهنت مونده ولی کلا از نظره digital همه چیز region locked هست برعکسه فیزیکی برایه همین در همه حالت برایه نصب dlc باید ریجن اکانت و بازی یکی باشه . برایه استفاده کد یه کارت باید ریجن کارت و اکان یکی باشه

دوستان اكانت من امريكاس
براي استفاده از كد بازي ها بايد ريجن بازي هم يك و يا ال باشه ؟
يه اكانت اروپا هم دارم , البته پلاس براي اكانت امريكاس ، اگه بازي ريجن دو باشه ميشه با اكانت اروپا دانلود كنم و با اكانت امريكا استفاده كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
بله all همون 1 = امریکاست .
باید primary کنی که share بشه.

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
دوست خوبم پلاس واسه آنلاین بازی کردنه و به دانلود dlc ربطی نداره

شاید اشتباه تو ذهنت مونده ولی کلا از نظره digital همه چیز region locked هست برعکسه فیزیکی برایه همین در همه حالت برایه نصب dlc باید ریجن اکانت و بازی یکی باشه . برایه استفاده کد یه کارت باید ریجن کارت و اکان یکی باشه

بله all همون 1 = امریکاست .
باید primary کنی که share بشه.

همون اخه من اطلاعات زیادی ندارن 3 روزه کنسول گرفتم و این مسئله برام سوال بود که این که میگین باید یکی باشه منظور چیه..البته هنوزم متوجه نشدم :D یکی کامل توضیح بده ممنون میشم :D

راستی این پلاس که تو سایتا میزنن "پلاس آمریکا" یعنی چی ؟ پلاس کشور دیگه هم داریم ؟ و کدومش به درد من میخوره

نوب نیستم تو زمینه کنسول هیچی بلد نیستم :D

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
همون اخه من اطلاعات زیادی ندارن 3 روزه کنسول گرفتم و این مسئله برام سوال بود که این که میگین باید یکی باشه منظور چیه..البته هنوزم متوجه نشدم :D یکی کامل توضیح بده ممنون میشم :D

راستی این پلاس که تو سایتا میزنن "پلاس آمریکا" یعنی چی ؟ پلاس کشور دیگه هم داریم ؟ و کدومش به درد من میخوره

نوب نیستم تو زمینه کنسول هیچی بلد نیستم :D

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

سلام
بعنوان مثال اگر شما بازی فیزیکی بگیرید که Region 2 باشه اما اکانت شما Region 1 باشه برای بازی کردن مشکلی نخواهید داشت اما اگر بخواهید DLC ها بازی را (Free و پولی) دانلود کنید و بازی کنید با اکانت Region 1 نمی توانید این کار را انجام بدید.
راه حل = شما باید یک اکانت دیگر روی دستگاه بسازید که Region 2 باشه DLC ها را با اون دانلود کنید و اونوقت می توانید با اکانت Region 1 براحتی DLC ها را هم بازی کنید.

بستگی داره اکانت PSN که ساختید ماله کجا باشه اگر ماله US باشه که خوب شما باید حتما پلاس US بخرید اگر برای English و کشورهای اورپایی باشه باید پلاس EU بخرید. درمورد این که کدامش بدرد شما می خوره باید ببینید اکانت PSN که ساختی ، کدام کشور را انتخاب کردی در تکمیل اطلاعات و بعد PSN را خریداری کنید.

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
سلام
بعنوان مثال اگر شما بازی فیزیکی بگیرید که Region 2 باشه اما اکانت شما Region 1 باشه برای بازی کردن مشکلی نخواهید داشت اما اگر بخواهید DLC ها بازی را (Free و پولی) دانلود کنید و بازی کنید با اکانت Region 1 نمی توانید این کار را انجام بدید.
راه حل = شما باید یک اکانت دیگر روی دستگاه بسازید که Region 2 باشه DLC ها را با اون دانلود کنید و اونوقت می توانید با اکانت Region 1 براحتی DLC ها را هم بازی کنید.

بستگی داره اکانت PSN که ساختید ماله کجا باشه اگر ماله US باشه که خوب شما باید حتما پلاس US بخرید اگر برای English و کشورهای اورپایی باشه باید پلاس EU بخرید. درمورد این که کدامش بدرد شما می خوره باید ببینید اکانت PSN که ساختی ، کدام کشور را انتخاب کردی در تکمیل اطلاعات و بعد PSN را خریداری کنید.

دم شما گرم

من موقع ساخت زدم امریکا طبق راهنمایی اکثر سایتا پس میشم ریجن 1 درسته ؟ نمیشه عوضش کرد ؟ دیسک های ریجن ALL دیگه این مشکلات رو ندارن درسته ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دم شما گرم

من موقع ساخت زدم امریکا طبق راهنمایی اکثر سایتا پس میشم ریجن 1 درسته ؟ نمیشه عوضش کرد ؟ دیسک های ریجن ALL دیگه این مشکلات رو ندارن درسته ؟

بله دقیقا شما میشید Region 1. تا جایی که من اطلاع دارم نمی توانید خودتون Region PSN Account را عوض کنید احتمالا با Support خوده Sony باید امکان پذیر باشه.
بازی های که Region All هستند هیچ محدودیتی روشون نیست و می توانید راحت با اکانت هر ریجن DLC های بازی را دانلود کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر